حیدرآباد: یک سازمان غیر دولتی کار برای حقوق کودک خواسته است تا Telangana دولت اجازه نمی دهد سالانه ‘ماهی های پزشکی’ رویداد در اینجا برنامه ریزی شده در ماه آینده در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

Balala Hakkula Sangham (BHS) گفت: دولت باید تسهیل رویداد معمولا برگزار شد در هفته اول ماه ژوئن به اداره ‘ماهی دارو به افراد مبتلا به آسم و دیگر مشکلات تنفسی.

تکرار کرد که “ماهی های پزشکی’ است غیرعلمی BHS رئيس جمهور افتخاری Achyuta رائو گفت: دولت باید تسهیل Bathini برادران از اداره آن را به هزاران نفر از مردم که از کشورهای مختلف است.

“حتی اگر یک نفر در این جمع است Covid-19 مثبت عفونت را به همه مردم از جمله داوطلبان. اصلی افراد مبتلا خواهد شد و کودکان و حتی سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که کودکان و سالمندان آسیب پذیر هستند به این ویروس گفت:” رائو.

هزاران نفر از بیماران مبتلا به آسم از نقاط مختلف کشور جمع آوری و در حیدرآباد به دریافت ‘ماهی prasadam’ (ع) به عنوان دارو شروع می شود به نام Bathini Goud خانواده یک دهه پیش پس از خردگرایان به چالش کشیده اثر بخشی آن.

اعضای Bathini Goud خانواده اداره ‘تعجب مواد مخدر’ در ‘Mrigasira Karti که نوید شروع موسمی.

با وجود اختلافاتی که آمار محبوبیت آن در سال های اخیر مردم همچنان به ازدحام محل در به امید پیدا کردن برخی از امداد رسانی به آنها آزار دهنده مشکلات تنفسی. این تعداد کاهش یافته اند در طول سال.

در افراد مبتلا به آسم استنشاق کردن یک زندگی ‘murrel’ ماهی با رنگ زرد گیاهی قرار دادن در دهان خود است که به ارائه بسیار مورد نیاز امداد صورت گرفته برای سه سال متوالی. برای گیاه خواران, خانواده می دهد دارو با jaggery.

این Goud خانواده شده است توزیع ‘ماهی های پزشکی’ رایگان هزینه برای آخرین 175 سال است. آن را ادعا می کند که فرمول مخفی برای طب گیاهی داده شد به اجداد خود در سال 1845 توسط یک سنت پس از مصرف سوگند از او که این امر می تواند تجویز رایگان از هزینه.

هر سال مختلف ادارات دولتی را استادانه درست شده ترتیبات برای این رویداد سالانه برگزار شد, در نمایشگاه, در قلب شهرستان.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de