Hoag بیمارستان در نیوپورت بیچ اعلام کرد در روز شنبه, آوریل 4 تمایل خود را برای تقسیم از پراویدنس – بزرگ ملی نه برای سود کاتولیک سیستم مراقبت های بهداشتی مستقر در سیاتل – به طوری که آن را بهتر می تواند در خدمت منافع جامعه محلی است.

اعلام این خبر توسط مقامات بیمارستان به شرح زیر دادخواهی در زمینه Orange County Superior Court در جمعه, مه 1 توسط Hoag بنیانگذاران انجمن پروتستان اعضا و جورج Hoag بنیاد خانواده به دنبال حل آن وابستگی با پراویدنس.

به دنبال استقلال از شبکه های بزرگتر تلاشی است که مقامات بیمارستان گفت: آنها کار کرده اند که برای بیش از یک سال است. اخیر coronavirus همه گیر نشان داده شده و حتی بیشتر از نیاز برای بیمارستان کنترل محلی گفت: Robert Braithwaite, hoag’s رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

“Hoag باید قادر به حفظ منابع محلی و تصمیم گیری در اورنج کانتی برای رسیدگی به تمام نیازهای بهداشتی از اعضای جامعه برای سال های آینده” Braithwaite گفت. “ساختار فعلی ما ارتباط با مشیت ما بر این باورند که در بهترین منافع ما بیماران مبتلا به جامعه ما پزشکان و اعضای تیم.

“در حالی که Hoag همواره تاکید ما تمایل به همکاری با مشیت خاص در طرح های رفتن به جلو ما ساخته شده هیچ پیشرفت در realigning رابطه پس از تقریبا یک سال از اقدام به مذاکرات” او گفت:. “به عنوان یک نتیجه hoag’s بنیان گذاران در زمان قانونی اقدام ما امیدوار بود برای جلوگیری از, برای حل این وابستگی که همه احزاب توافق کرده اند که تحقق نمی اندازه گیری از ایجاد آن است.”

در سال 2012 Hoag و سنت جوزف سلامت وارد یک وابستگی با امید اساسا تبدیل راه های مراقبت های بهداشتی تحویل داده شده است در اورنج کانتی. بعد مشیت به دست آورد سنت جوزف سلامت.

این شکایت به دادگاه می گوید Hoag معتقد بودند در آن زمان که این همکاری می تواند بهتر کیفیت مراقبت های بهداشتی در دسترس بخش بزرگی از شهرستان. هر دو نهاد نیز مبتنی بر ایمان است که در Hoag رهبر ذهن ایجاد فرصت برای یک هدف مشترک.

“در حالی که hoag’s وابستگی با یک کاتولیک سیستم باعث Hoag به از دست دادن برخی از سطح از استقلال و تحمیل محدودیت های خاصی به ویژه در اطراف زنان خدمات Hoag فکر می کردم این حس به قبول برخی از تجارت آف اگر آن را قادر به تبدیل ارائه مراقبت با سلامت جامعه و به طور گسترده تر در خدمت اورنج کانتی جامعه” شکایت می گوید.

اما هنگامی که سنت جوزف سلامت به دست آورد مشیت تلاش برای تمرکز بر روی این طرح بیشتر تخریب, مقامات گفت.

“ما نمی دیدن آن اخذ هر گونه کشش در راه ما پیش بینی” Braithwaite گفت. “ما احساس سرخوردگی و ما احساس برخی از محدودیت ها می تواند بر طرف شود اگر خود ما ما می تواند تصمیم گیری سریع تر و به موقع.”

مقامات از مشیت الهی می گویند hoag’s زمان نمی تواند بدتر و ادعا تقسیم می تواند آسیب های محلی بیماران.

“در حال حاضر در زمانی که همه بیمارستان ها و سیستم های سلامت در حال مبارزه با COVID-19 گیر این Hoag رهبران در زمان قانونی اقدام به قطع ارتباط آن با مشیت به دلایلی که هنوز ناشناخته” گفت: بیانیه ای از پراویدنس. “رابطه ما قوی شده است از سال 2012. این Hoag رهبران به اصطلاح ‘واقعیت’ طرح امر تاثیر منفی مراقبت از بیمار کاهش منابع و تخصص های پزشکی در دسترس به اورنج کانتی.

“این می تواند خنثیسازی نزدیک به یک دهه ارزش افزایش دسترسی به کیفیت بالا و قابل اعتماد و مقرون به صرفه و مراقبت دلسوزانه به جوامع ما در خدمت به خصوص به ما آسیب پذیر ترین اعضای” بیانیه ای گفت:.

Hoag مقامات می گویند که طوری نیست و تصمیم به بخشی از راه های ساخته شده در مشاوره با hoag’s بنیانگذاران و پزشک رهبری است.

Braithwaite گفت: این بیمارستان را بر روی زمین گیری سریع در طول این همه گیر مصور نفع داشتن کنترل محلی.

“وجود دارد هرگز یک زمان بزرگ” Braithwaite گفت. “چه چیزی به ما می دهد اعتماد به نفس در حال حوادث اخیر نشان می دهد که چرا محلی تصمیم گیری حیاتی است.”

با دادگاه بسته Hoag مقامات اذعان کرد که تلاش های خود را برای ترک مشیت فوری نخواهد بود و می تواند به احتمال زیاد بیش از دو سال است.

این بیمارستان دارای 1,900 پزشکان در کارکنان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de