حیدرآباد: یک روز پیش از این جلسه بسیار مهم از Telangana دولت هیئت دولت برای تصمیم گیری در گسترش مستند مقامات بهداشتی دولت در روز دوشنبه خواست وزیر K. Chandrashekhar رائو به ارائه هر گونه تسهیلات در حیدرآباد و سه شماری از ولسوالی های آن به حساب بالاترین تعداد Covid-19 موارد مثبت و مرگ و میر.

بیشتر سفت مستند در حیدرآباد: مقامات

در یک بررسی در جلسه گفته شد که نیاز به بیشتر سفت مستند در حیدرآباد Rangareddy, Medchel و Vikarabad مناطق.

آنها که او را مطلع موارد در دیگر مناطق کاهش یافته و تعداد مهار مناطق نیز کاهش می یابد.

KCR برگزار شد جلسه بررسی در coronavirus گسترش

KCR به عنوان وزیر محبوب شناخته شده برگزار شد هشت ساعت طول جلسه بررسی در coronavirus گسترش و اجرای مستند. پزشکی و سلامت وزیر E. Rajender رئیس اتاق Somesh کومار DGP Mahender ردی ویژه دبیر کل Shanti Kumari خانواده رفاه کمیسر AYogita Rani و مقامات ارشد در جلسه حضور داشتند.

CM اظهار داشت که تنها سه مورد مثبت گزارش شده در روز دوشنبه و 40 بيمار شدن مرخص شد یک فال خوب.

مقامات ارائه گزارش به وزیر اطلاع رسانی او که تا کنون 1,085 شد آلوده به ویروس و از آنها 585 بهبود یافت و مرخص شده از بیمارستان و 29 فوت کرده اند. در مجموع 471 بیماران در حال حاضر تحت درمان است.

این ویروس گسترش است و بیشتر در حیدرآباد Rangareddy و Medchel و Vikarabad مناطق. از مجموع 1,085 مثبت موارد 717 (66.08 درصد) متعلق به این چهار منطقه. در میان کسانی که مرده 82.21 درصد متعلق به حیدرآباد و سه در اطراف منطقه. برای 10 روز گذشته بیشترین تعداد موارد گزارش شده از این مناطق.

“وضعیت اصلا خوب در این مناطق. از این رو لطفا انجام نمی داده هر گونه تسهیلات در این چهار منطقه. در ادامه مستند به آن است که اگر نیاز بود به شدت بیشتر. وضعیت بهبود یافته در مناطق دیگر. مهار مناطق تعداد نیز کاهش یافته است وجود دارد. در آن مناطق, مناطق قرمز در حال تبدیل شدن به نارنجی مناطق و نارنجی مناطق در حال تبدیل شدن به سبز” گزارش های ارائه شده توسط پزشکی و وزارت بهداشت و درمان اعلام کرد.

در جلسه هیئت دولت

کابینه خواهد شد که دیدار روز شنبه, مارس مورد بحث در طول این گزارش و تصمیم گیری برای ادامه این مستند شرایط و یا به برخی از تسهیلات و آنچه باید انجام شود در مناطق که در آن coronavirus گسترش بیشتر است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de