س: ما یک طرح دعوی در دادگاه در حال حاضر اما گفته میشود که دادگاه نمی خواهد حتی شروع به شنیدن همه چیز دوباره تا 22 ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. که در آن نقطه که می داند چه ممکن خواهد بود به انجام. این است که نظام حقوقی اساسا در آستانه فروپاشی ؟

-B. C., لا میردا

ران Sokol

یک: در حالی که دادگاه دادرسی مدنی اکثر موارد در حال حاضر مشخص شده و پرونده در حال رسیدگی در حال حرکت رو به جلو; حکم ادامه توقیف غیر قانونی اعمال تغییر هستند اما مانع نیست; و خاص اضطراری برنامه های کاربردی (از جمله برای جلوگیری از خشونت) را می توان گرفته شده. علاوه بر این هنگامی که دادگاه بازگشایی برای رسیدگی به دیگر حتی با محدودیت های زیادی را می توان از راه دور انجام می شود. در حالی که دادگاه در حال حاضر باز به عنوان قبل از دادگاه براده امکان پذیر است و موارد ادامه خواهد داد. برای مثال من به تازگی در زمان رسوب شاهد بود که در شیکاگو; دادگاه خبرنگار در محل دیگری به عنوان دیگر شرکت کنندگان بود و من در خانه من. تلفن تماس ظاهر استاندارد برای بسیاری از جلسات در دادگاه های مدنی امروز که در محل بوده است و قبل از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. در مجموع آن است که رفتن به دادگاه برای دریافت به سرعت پس از بازگشایی اما ابتکار و خلاقیت و تعهد از دادگاه کارکنان خواهد شد مطمئن شوید که چرخ نگه دارید تبدیل. صبر شده و تست خواهد شد اما در نظام حقوقی ما قطعا زنده ماندن. من دریافت حداقل هفتگی از دادگاه در مورد وضعیت در دست است. خط پایین: دست کم نگیرید ما قضات و کارکنان خود را.

س: من با خواندن که دیوان عالی ایالات متحده در طول تاریخ شده است به خوبی پشت منحنی وقتی که می آید به استفاده از تکنولوژی های موجود. به عنوان مثال, آن است که تنها به عنوان یک نتیجه از COVID-19 وجود دارد که در حال رفتن به استدلال های ساخته شده به دادگاه از طریق تلفن به عنوان مخالف در فرد است. چه با دیوان عالی کشور?

-B. H. تورانس

یک: در تعدادی از موارد بالاترین دادگاه در کشور ما نقل مکان کرد به آرامی به تغییر راه آن عمل می کند. آن است که تنها در طی دو سال گذشته که مورد براده به دیوان عالی کشور آنلاین در دسترس هستند (بعد از این در دسترس ساخته شده بود توسط دادگاه دیگر). علاوه بر این دادگاه عالی در حال حاضر اجازه بحث با تلفن همراه و پس از بسیاری از دادگاه های دیگر برقرار کرده اند که روند. تحقیقات همچنین نشان می دهد دادگاه آهسته بود برای اضافه کردن کامپیوترها و حتی در اواخر الکترونیکی با استفاده از چاپ. در واقع نه دیوان عالی کشور قبل از COVID-19 هنوز گردش پیام ها و نظر پیش نویس بر روی کاغذ به عنوان مخالف از طریق ایمیل. یکی خوب است که ممکن است از این چالش همه گیر است که ما دیوان عالی تر می شود, مدرن, در, چگونه آن را عمل می کند.

ران Sokol است منهتن ساحل وکیل با بیش از 35 سال تجربه. ستون خود که به نظر می رسد در چاپ روز چهارشنبه ارائه خلاصه ای از قانون و باید به عنوان مشاوره حقوقی تفسیر. ایمیل سوالات و نظرات او را در RonSEsq@aol.com یا نوشتن به او را در درخواست وکیل روزانه نسیم 400 قاره Blvd, Suite 600, El Segundo, CA, 90245.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de