اعتباری که در آن اعتباری است که به علت: ایالت خاموش شدن ناگهانی و پناهگاه در محل سفارشات را به طور چشمگیری کاهش گسترش coronavirus. در حال حاضر توجه عمومی است تبدیل به چه می آید بعدی و زمانی که همه چیز می توانید شروع به رفتن به سمت عادی. فقط به عنوان دولت به رهبری آتن آن زمان برای کسب و کار منجر به بازگشایی.

من می گویم این به عنوان بخشی از رهبری تیم در یک خانواده اجرای کسب و کار در اورنج کانتی. یکی از سخت ترین بخش از این بیماری همه گیر شده است به تماشای درد آن تحمیل شده بر کارگران و خانواده های آنان است. اکثر صاحبان کسب و کار خستگی ناپذیر برای ایجاد شغل پرداخت دستمزد و مزایا و مراقبت از اعضای تیم خود را. بحران کنونی ساخته شده است که دشوار است به انجام. کسب و کار ما است که با تمرکز بر مهمان نوازی دیده می شود 95 درصد کاهش در درآمد. یک زمان وجود دارد هنگامی که ما می ترسید ما ممکن است مجبور به بستن برای همیشه لطفا برای.

اما در حال حاضر خبر خوب این است که شروع به می رسند. علمی و مطالعات دولتی در حال حاضر نشان می دهد که coronavirus بسیار کمتر کشنده تر از پیش بینی های اولیه. در همان زمان تحقیقات علمی است که ما به یک تصویر بسیار بهتر از کسانی که بیشتر در معرض خطر است. سیستم بیمارستان نبوده است غرق پزشکی, شرکت های در حال ساخت پیشرفت خوبی نسبت به درمان و امیدوارم یک درمان است.

این اکتشافات و نقاط داده ها می تواند کمک راهنمای عقل سلیم تصمیم گیری. همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر ما قادر به گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از آسیب پذیر ترین. به عنوان تست رمپ ما می توانید پیدا کردن شیوع بیماری سریعتر و شامل آنها است. خط پایین این است که در حالی که همه هنوز هم باید بسیار محتاط بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد که امریکا می تواند به آرامی و با دقت شروع به باز کردن.

این می تواند و باید اتفاق می افتد هر چه زودتر به جای بعد. و کسب و کار آماده به درایو این فرایند است.

در این محیط جدید کسب و کار و پله در یک راه بزرگ است. صاحبان و مدیران می دانند که امنیت مهم تر است در حال حاضر از همیشه قبل از. به همین دلیل شرکت های در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن این ویروس در خلیج.

وقتی که من می گویند همه چیز منظورم آن است. تعداد زیادی از کسب و کار در حال حاضر نیاز است که کارکنان ورزش اجتماعی فاصله و سایش پوشش صورت و دستکش در زمان مناسب. آنها همچنین با قرار دادن نشانه های هدایت مشتریان به انجام همان. دیگران در حال آماده سازی و سازماندهی طرح طبقه باز در دفاتر خود و یا چرخش برنامه کار تا کمتر مردم ثابت در نزدیکی.

لیست نگه می دارد. کسب و کار در حال قرار دادن پلکسی گلاس سپر ramping تا تمیز کردن و ضد عفونی روش و قرار دادن دست عفونی در هر محل ممکن است. مواد غذایی و آشامیدنی (persian) روش هستند که افکار. برخی از شرکت ها در حال گرفتن درجه حرارت از اعضای تیم قبل از آنها شروع به تغییر خود را. دیگران حتی دستیابی به تست آنتی بادی کیت و تشویق اعضای تیم به آنها را برای کمک به آزمایش کمبود.

اینها فقط تعداد انگشت شماری از راه های خلاقانه ای است که کسب و کار در پاسخ به این بحران است. در اکثر موارد آنها را توسعه داده اند این برنامه ها و روش های بدون دولت هدایت و یا قوانین و مقررات. آنها را دیدم آنچه آنها نیاز به انجام, و آنها آن را انجام داد.

آمریکایی ها می توانید اعتماد است که شرکت نمی خواهید را به هر گونه خطرات. چرا ؟ چون در حال حاضر ما دیده ایم که چه اتفاقی می افتد زمانی که coronavirus گسترش بدون کنترل. شغل ناپدید می شوند. دستمزد می گیرند. درب بسته و هرگز دوباره باز کنید. مردان خوب و زنان رنج می برند.

وجود ندارد یک کسب و کار در کالیفرنیا و یا در هر نقطه در امریکا است که می خواهد برای دیدن که دوباره اتفاق می افتد. بنابراین ما در حال برداشتن گام های خود را به مطمئن شوید که آن را نمی کند.

هر چه زودتر اقتصاد می توانید به بالا و در حال اجرا دوباره بهتر است. آن را به از بین بردن فشار بر دولت است که هزینه های غیر قابل تحمل مبالغ از پول برای کمک به کسانی که صدمه دیده شده است. آن را به از بین بردن فشار بر خانواده ها میلیون ها نفر از آنها در حال مبارزه برای تعادل کار و زندگی است. و آن را قادر خواهد ساخت در کشور ما به عقب بر گردیم به آنچه که ما انجام بهترین کار ایجاد نوآوری در حال حرکت رو به جلو است.

چیزی که آمریکایی ها می خواهند. چیزی که آمریکا نیاز دارد. در حال حاضر اجازه دهید اجازه دهید کسب و کار منجر شود راهی برای بازگشت به یک اقتصاد پررونق است که با این نسخهها کار برای همه.

گرت Busch است مدیر عامل شرکت و مالک در Trinitas زیرزمینهای یک دره نپا کارخانه شراب سازی و معاون رئیس جمهور از بازار سرمایه در اقیانوس آرام نوازی گروه که مقر آن در ارواین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de