• حمل و نقل هوایی حامل گسترش برنامه ریزی شده محموله شبکه مقصد به 67 شهرستانها در سراسر شش قاره
  • بیش از 2500 بار پرواز عمل در ماه مارس به بیش از 80 مقصد جهانی
  • پشتیبانی از بازگشت در ماموریت های محموله عمل با هواپیماهای مسافربری با مصوبات دولت

حیدرآباد: امارات SkyCargo اعلام کرده است که با اثر از هفته اول مارس سال 2020 آن آغاز شده است اختصاص داده شده محموله پرواز بر اساس برنامه ریزی شده هر هفته به 67 جهانی مقصد در سراسر شش قاره است. این شامل 11 مقصد در خاورمیانه و هفت در آفریقا, 22 در آسیا شش در استرالیا, 15 در اروپا و شش شهر در آمریکا است.

از 67 مقصد 58 خدمت امارات’ Boeing 777-300ER هواپیماهای مسافربری با ظرفیت پذیرش حدود 40 تن و 24 شهرستانها در حال خدمت امارات SkyCargo Boeing 777-F هواپیما با توانایی بالا بردن 100 تن بار در هر پرواز است.

امارات SkyCargo عمل کرده است بیش از 2500 اختصاصی پروازهای باری در ماه آوریل است. اقدام به عنوان یک جهانی تسمه نقاله برای حمل لوازم ضروری از جمله تجهیزات حفاظتی, دستگاه های پزشکی و دارو و مواد غذایی حمل و نقل هوایی حامل پرواز بیش از 1650 پرواز در آن Boeing 777-300ER مسافری باری و بیش از 850 پرواز در آن بوئینگ 777 باری به بیش از 80 مقصد در برنامه ریزی و ویژه دربستی. از ژانویه 2020, حمل و نقل هوایی حامل حمل و نقل بیش از 375,000 تن از محموله خود را پرواز.

“بیش از شش تا هشت هفته ما تا به حال به کار innovatively و در سراسر ساعت به حرکت ضروری محموله به مقصد جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است. ما شروع با فقط در مورد یک دوجین شهرستانها در خدمت ما Boeing 777-300ER مسافری باری در پایان ماه مارس است اما ظرف یک ماه ما مدرج عملیات ما به یک نقطه که در آن ما در حال حاضر بیش از 65 مقصد به عنوان بخشی از شبکه ما و در حدود 85 روزانه محموله های پرواز.

“ما حمل و نقل همچنان به رشد به عنوان ما می بینیم تقاضا و هر روز ما برای اتصال امتیاز بیشتر با ما پرواز. عملیات ما حمایت نه فقط تسکین فوری تلاش اما در توزیع جهانی اقتصاد آنها نیز کمک به نگه داشتن کسب و کار و تجارت در حال اجرا است. و به امارات ما را نیز خوشحال به هر گونه پشتیبانی فوری بازگشت تلاش و حمل و نقل مسافران در ما محموله پروازهای اگر ما دریافت تاییدیه از مقامات ملی گفت:” نبیل سلطان امارات بخشی معاون ارشد محموله.

امارات SkyCargo شاهد افزایش تقاضا برای عامل پروازهای چارتر در ماه آوریل است. حامل عمل بیش از 170 پرواز چارتر بیش از فضای فقط چهار هفته. اکثر پروازهای چارتر بودند و اداره حمل و نقل امداد مواد.

در مجموع حامل حمل و نقل حدود 10,000 تن حفاظت فردی, تجهیزات پزشکی, تجهیزات و دستگاه های داروسازی در ماه مارس در آن برنامه ریزی شده و پرواز چارتر. امارات SkyCargo رسم تخصص خود را به عنوان یک رهبر جهانی برای حمل و نقل دارو حساس به دما به اطمینان حاصل شود که محصولات دارویی در حمل و نقل سریع و ایمن و کارآمد.

در علاوه بر این به لوازم پزشکی, امارات SkyCargo نیز تسهیل حمل و نقل از موارد دیگر از جمله شدنی و تازه تولید کند. بین ماه های ژانویه و مارس سال 2020 امارات SkyCargo پرواز بیش از 85,000 تن مواد غذایی در سراسر جهان ادامه به حمایت از کشاورزی محلی و تولید و صادرات در حالی که اطمینان حاصل کرد که مصرف کنندگان هنوز هم می تواند دسترسی به میوه و سبزیجات و دیگر محصولات تازه در فروشگاه های محلی.

امارات SkyCargo است که با همکاری نزدیک با دولت های ملی برای کمک به تقویت اقتصاد محلی با ارائه کسب و کار با ظرفیت صادرات خود را پرواز. حامل به تازگی اعلام کرد که در حال کار با هر دو در استرالیا و نیوزیلند دولت برای کمک به حمل و نقل محصولات تازه و کلیدی دیگر صادرات به بازارهای مصرف جهانی در حالی که در همان زمان حصول اطمینان از که کلیدی از جمله لوازم و تجهیزات پزشکی می تواند در ادامه به جریان به استرالیا و نیوزیلند.

امارات SkyCargo حقایق در یک نگاه
مجموع مقصد عمل (از 4 مارس سال 2020) 67 شهرستانها در سراسر شش قاره است. 58 مقصد pax باری (Boeing 777-300ER) 24 مقصد برای پر باری (Boeing 777-F)
تعداد پروازهایی که در ماه مارس سال 2020 2500+ پرواز (به طور متوسط نزدیک به 85 پرواز در روز) به بیش از 80 مقصد (از جمله منشور).
پرواز چارتر در مارس سال 2020 بیش از 170 منشور
حجم کل محموله های حمل و نقل Jan – مارس سال 2020 بیش از 375,000 تن

دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de