دهلی نو: یک روز پس از اجازه فروش مشروبات الکلی در شهر دهلی دولت تحمیل ویژه ای تاج هزینه’ در الکل فروش خواهد شد که 70 درصد از MRP, از شنبه.

بخش امور مالی تحمیل هزینه

در دستور صادر شده در اواخر شب دوشنبه بخش امور مالی تحمیل هزینه توصیف آن به عنوان 70 درصد از حداکثر قیمت خرده فروشی در همه گروهها از مشروب فروش از طریق خرده فروشی مجوز برای مصرف “خاموش” محل.

و به دنبال آن ممکن است 4 منظور از سرمایه گذاری بخش بخش غیر مستقیم نیز با صدور سفارش دیگر کارگردانی مغازه ها به جمع آوری ویژه, تاج, هزینه در تمام دسته ها مشروب فروخته شده در دهلی نو هر چند خرده فروشی vends با اثر فوری.

“دولت دهلی نو دارای وضع خاص, تاج, هزینه 70 درصد از حداکثر قیمت خرده فروشی (MRP) — در همه دسته بندی ها از مشروب از مصرف کننده در نقطه ای از فروش خرده فروشی vend مجوز برای مصرف کردن محل خواهد شد که بیشتر و پرداخت به دولت” منظور امضا شده توسط معاون کمیسر (غیر مستقیم) گفت.

ویژه تاج باید هزینه پرداخت به دولت. هفتگی

همچنین خواسته خرده فروشان به کامپایل کردن داده ها از فروش گفت: جمع آوری ویژه تاج باید هزینه پرداخت به دولت بر اساس این هفته.

“یک کپی از این دستور باید به صورت برجسته نمایش داده می شود با مجوز در هر داد و ستد کردن قبل از شروع هر گونه مشروب فروش در روز سه شنبه” بخش غیر مستقیم گفت.

به گفته مقامات این مرحله کمک خواهد کرد که در افزایش درآمد به شدت ضربه با توجه به COVID-19 مستند.

از دست دادن درآمد

روز یکشنبه در حالی که اعلام آرامش در مستند — از تمدید دو هفته دیگر از دوشنبه — وزیر Arvind Kejriwal گفت: دولت این است که پیدا کردن آن را دشوار است به پرداخت حقوق با توجه به از دست دادن درآمد از 3200 تومان کرور روپیه در ماه آوریل نسبت به سال قبل است.

این حرکت را می توان در دهلی دولت در تلاش برای برداشت درآمد بیشتر از مشروب فروش به عنوان مستند است و تحت تاثیر کسب و کار و جمع آوری مالیات.

در حالی که تنها مستقل مشروب مغازه ها اجازه داده شد برای باز کردن در دهلی نو از شنبه گنده عجله شد که در تعدادی از مناطق مجبور Kejriwal به موضوع یک هشدار از آب بندی مناطق و مغازه های دوباره.

در ضمن دهلی بخش غیر مستقیم نیز نوشت: به پلیس دهلی برای استقرار زمینه کارمندان در مشروب vends برای مشروب فروش به مجاز بین 9 صبح تا 6.30 بعد از ظهر

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de