دن Butterly اعلام شد و عنوان کمیسر بزرگ غرب کنفرانس در روز دوشنبه.

Butterly که ارشد کاردانی کمیسر کوه غرب کنفرانس شروع خواهد شد ژوئن 1. او در کوه های غرب گذشته از 21 سال است.

خروجی بزرگ غرب کنفرانس کمیساریای Dennis Farrell را رسما بازنشسته جولای 1 پس از 28 سال در کار است.

با غرب کوه کنفرانس Butterly به عنوان اصلی ورزش و قهرمانی مدیر برای بسکتبال مردان اقدام به عنوان رابط بین مربیان و سازمانی مدیران, مدیران ورزشی, مشترک شورا و هیئت مدیره در تمام بسکتبال مردان-مسائل مربوط.

Butterly نیز شش سال را صرف قبلا با Missouri Valley کنفرانس.

“من افتخار می توان با انتخاب بزرگ غرب کنفرانس رهبری به عنوان بعدی خود کمیسر” Butterly در بیانیه ای گفت. “من و خانواده ام بسیار هیجان زده هستند به نمایندگی از بزرگ غرب و نخبگان موسسات عضو. این موسسات عضو در غرب اقامت در نوآورانه ترین شهرستانها در کشور, و من می خواهم برای کمک به پرورش نوآوری و تحقیقات به رویکرد ما.

“کالج دو و میدانی قابل توجهی چالش ها و من مشتاقانه منتظر به همکاری با غرب در کنفرانس کارکنان و سازمانی ما رهبران به منظور توسعه یک جهت قرار می دهد که ما دانشجو-ورزشکاران در بهترین موقعیت برای موفقیت هر دو در کلاس درس و در رقابت است. به عنوان کالج, دو و میدانی, تنظیم مجدد, آن زمان برای غرب به دوباره نام تجاری ما و چگونه ما مناسب نه تنها در سراسر کشور بلکه در منطقه ما و شهرهای ما پایگاه های فن.”

Butterly خواهد کنفرانس پنجم کمیسر.

دانشگاهی دو و میدانی مشاوران کالج, ورزشی, راه حل های (CSS) و Buffkin/بیکر ریاست جدید کمیسیون جستجو. جف Schemmel, رئيس جمهور از CSS و منجر مشاور کمک جستجو کمیته گذار از سنتی سری از چهره به چهره مصاحبه به همه مجازی روند.

Butterly و همسرش, Alaine همچنین یک دانشگاه ایالتی ایلینوی فارغ التحصیل یک دختر جسیکا یک زمان دانشجویی در دانشگاه اوهایو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de