Lintao ژانگ گتی ایماژ

پاک کننده رفت و برگشت زمین در مقابل پرتره از اواخر رهبر حزب کمونیست مائو تسه تونگ در 29 آوریل در پکن.

برای چین این نیست فقط هر سقوط اقتصادی. این یکی که رهبران چینی را پولادین این کشور در برابر بیش از یک دهه است.

چین بالا سیاستگذاران به مدت طولانی مورد بررسی جغرافیای سیاسی انشعابات بزرگ بعدی بحران اقتصادی — که خود را در دهه های معجزه آسا رشد را متوقف کند.

سیاست رسمی مقالات منعکس پکن آگاهی که این رویداد نه تنها در خدمت به عنوان یک انتقادی تست حزب کمونیست چین داخلی حکومت اما می تواند تغییر توازن قدرت میان چین و کشورهای غربی.

“پس از یک بحران بزرگ چه توزیع است نه صرفا ثروت در یک کشور اما نسبت قدرت تمام ملل” نوشت: چین ارشد اقتصادی معمار لیو او که پس از افزایش یافته است به معاون نخست وزیر در سال 2013 مطالعه از رکود.

چین گزارش 6.8 درصد افت اقتصادی خروجی برای سه ماهه اول آن برای اولین بار انقباض ثبت پس از مرگ موسس حزب مائو تسه تونگ در سال 1976. در هفته های اخیر رئیس جمهور چین راه اندازی کرده است یک معامله جدید-esque ساخت و ساز مبارزات انتخاباتی در حالی که شعار فقر امداد و سرمایه گذاری در فن آوری های پیشرفته برای کمک به پرش شروع coronavirus-آمار کارخانه ها و هزینه های مصرف کننده.

پس از یازدهم به قدرت رسید و در سال 2012 او سریع ردیابی فرآورده های سیاسی برای پایان رشد اقتصادی است. او آب گرفتگی امواج رادیو و تلویزیون با زمان جنگ به سبک تبلیغات که موجب اقتدار فرد قربانی کردن منافع ملی در حالی که quashing جوانه زدن جیب مخالفان قبل از آنها می تواند رشد کند.

“شی جین پینگ سیاسی سیاست های کنترل در تمام طول هدایت شده است با به رسمیت شناختن است که روزی معجزه اقتصادی را شروع به سخن بیهوده” گفت: Richard von Glahn یک چین مورخ اقتصادی در UCLA. “Coronavirus شتاب جدول زمانی.”

[شما می توانید افزایش قیمت پس از یک بیماری همه گیر? چین purveyors از گلدان تست آب.]

در سال 2010 چین رهبران راه اندازی یک تیم به رهبری توسط لیو به مطالعه رکود بزرگ و در سال 2008 بحران مالی است. این پروژه شامل مقامات بانک مرکزی چین و بانکی تنظیم و آن را منجر به صدها صفحه از تجزیه و تحلیل و توصیه های سیاست سه سال بعد منتشر شد.

این اولیه آماده سازی ممکن است به چین شروع به سر در آن بحران پاسخ. به عنوان بسیاری از جهان باقی مانده را فرا گرفته در روز به روز همه گیر امداد چین آغاز شده است گسترده تر استراتژیک هل ومیگوید بیرون حوزه نفوذ خود در اقیانوس آرام و اعلام کنترل بیشتر بر هنگ کنگ. پکن در خارج از کشور فشار ساخته شده است آسان تر با مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی دولت تمرکز با ایالات متحده خروج از برخی از آن سنتی و بین المللی نقش.

اما پکن رهبران می تواند به صورت عمیق تر اقتصادی داخلی چالش از آنها در ابتدا پیش بینی شده است. با شیوع کروناویروس سوخت رسانی مردمی ضد چین تمایلات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دولت های دیگر در حال تصرف لحظه به فشار برای تولید کنندگان به بازگشت از چین است.

ژاپن اعلام کرد در ماه گذشته که بخشی از آن covid-19 بسته محرک اقتصادی را به سمت خانه آوردن کارخانه از کشور چین, در حالی که سناتور. مارشا بلکبرن (لیگ دنیاست.) گفت که او و دیگر قانونگذاران ایالات متحده در حال هل دادن برای شبیه مشوق برای آمریکا شرکت های دارویی.

“زنجیره تامین در حال رفتن به حرکت به سرعت به عنوان آنها انگیزه به,” او در مصاحبه ای گفت:.

[پنج مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار قرار داده است به این تست در چین]

چین پاسخ در این سال نشان می دهد که برخی از درس هایی از بحران مالی است. پکن آب گرفتگی در کشور با نقدی و اعتباری ارزان در سال 2008 که نگهداری آن اقتصاد در حال رشد است اما منجر به سال teetering دولت محلی بدهی ها و افزایش سرسام آور قیمت مسکن گفت: Li-باند لیو ارشد چین اقتصاددان برای, Citibank هیچ رابطه ای به معاون نخست وزیر.

در این زمان چین اعلام کرده است آن را ببینید این بحران از طریق زیرساخت های ساخت و ساز با ثبات تر اگر کندتر روش. یازدهم به تازگی هشدار داده است که خانه ها برای زندگی نه برای حدس و گمان.

چین و خارجی سرمایه گذاری و وزارت دفاع بانک مرکزی و اصلی در این کشور برنامه ریزی اقتصادی بدن توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون بلافاصله پاسخ به فکس درخواست برای اظهار نظر بیش از یک روز تعطیل عمومی.

Sadayuki Mikami

AP

در این 16 ماه مه 1989, فایل, عکس, پزشکان راش یک دانشجوی دانشگاه از پکن میدان تیان آن من او پس از سقوط در اعتصاب غذا است. حزب کمونیست چین دستور مرگبار سرکوب تظاهرکنندگان در این میدان در ماه ژوئن.

عنوان درس از رکود بزرگ معاون نخست وزیر لیو صرف تعداد صفحات 2013 گزارش تجزیه و تحلیل دراز مدت پیامدهای سیاسی از جمله وقوع جنگ جهانی دوم. او نوشت که دولت پاسخ در آن زمان بودند پیشی گیرد و توسط کنگره مردمی روبرو است.

“اقامت آماده برای بدترین عواقب,” او نوشت.

لیو اما توصیه مقاومت در برابر وسوسه های دیپلماتیک overextension و غیر ضروری درگیری نظامی در طول یک بحران است. او نسبت به سلطه جهانی ایالات متحده پس از جنگ جهانی دوم به آن قبل از دهه انزوا.

[دوربین های مادون قرمز, شخصی, حوله: کارخانجات چین به افراط و دفع ویروس]

برای همه آن های اخیر ایثار حکومت چین تاریخچه در طول قرن گذشته بوده است یکی از بحرانهای اقتصادی است که به ارمغان آورد و کشور را به سیاسی در آستانه. در دوران رکود بزرگ یک فقیر ژاپن حمله کرد منابع غنی از منچوری جرقه دو دهه از خونریزی و ویرانی اقتصادی در چین است.

حزب کمونیست چین مواجه شدید ترین آن بحران سیاسی در سال 1989 زمانی که ده ها هزار نفر از دانشجویان و کارگران آب گرفتگی پکن میدان تیان آن من. در حالی که تا حد زیادی به عنوان یک طرفدار دموکراسی, جنبش, تظاهرات بودند بیشتر در مورد اقتصادی نارضایتی از هر چیز دیگری گفت: فون Glahn اقتصادی مورخ.

دنگ ژیائوپینگ * چین برترین رهبر در آن زمان به سرنوشت ساز جهت مهر کردن تظاهرات با نیروی مرگبار اما او ملحق به خواسته های برای سریعتر اصلاحات اقتصادی است. این معامله ای است که پکن ارائه کرده است تا کنون از: رشد اقتصادی در ازای سیاسی نبود.

لیو مصور خود را در سال 2013 گزارش با یک سری از نمودار که نشان داد که چگونه قدرت های جهانی ساختار منتقل زیر بحران اقتصادی است. برای اولین بار نشان داد که ایالات متحده حاکم بر اقتصاد جهانی پس از رکود بزرگ. دوم نشان داد که اقتصادهای در حال ظهور به دست آوردن سرعت پس از سقوط سال 2008.

یکی از نهایی با برچسب “2020” بود خالی است.

علامت Schiefelbein

AP

پرسنل نظامی راه رفتن در امتداد یک خیابان در پکن در سپتامبر. 21, 2019, پیش از یک رژه نظامی Oct. 1 به مناسبت سالگرد 70 از کمونیست چین است.

شعر لی و وانگ یوان در پکن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

شما می توانید افزایش قیمت پس از یک بیماری همه گیر? چین purveyors از گلدان تست آب.

طرح پنج مرحله ای برای بازگشایی کسب و کار قرار داده است به این تست در چین

دوربین های مادون قرمز, شخصی, حوله: کارخانجات چین به افراط و دفع ویروس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de