بریتانیا پیشی ایتالیا با اکثر گزارش coronavirus مرگ و میر در اروپا

Tolga Akmen خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل لندن راه اندازی شد در اکسل لندن نمایشگاه و مرکز کنوانسیون به کمک تقاضا در میان شیوع کروناویروس.

لندن — بریتانیا گزارش بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا در روز سه شنبه بیش از ایتالیا و حتی به مقامات هشدار داد که آن را دشوار است به مقایسه آمار و ارقام در سراسر کشور ،

بریتانیا گفت: 29,427 که مردم از coronavirus در کشور یک تعداد که برای اولین بار بیش از شمارش در ایتالیا. ایتالیا که تا به حال سخت ترین-آمار کشور در اروپا روز سه شنبه گزارش داد که این ویروس کشته 29,315 مردم وجود دارد.

گریم نقطه عطف برای بریتانیا — فازی به عنوان آن است — پریدم به بالا از وب سایت های خبری و پخش در اینجا و این اولین سوال از وزیر امور خارجه Dominic Raab در روز سه شنبه شب در کنفرانس خبری.

“من فقط می خواهم بگویم این است, اول از همه 29,427 زندگی از دست داده است یک فاجعه چیزی در این کشور در این مقیاس در این راه ما هرگز دیده می شود قبل از” Raab پاسخ داده است.

در دولت خود دفاع کرد و گفت: “من فکر نمی کنم ما می خواهیم یک حکم واقعی در چگونه به خوبی کشورها انجام داده اند تا زمانی که این بیماری همه گیر است و به خصوص تا زمانی که ما باید جامع بین المللی داده ها در تمام علت مرگ و مير است.”

[بوریس جانسون و وزرای خود را متهم به بی مهارت coronavirus پاسخ رها کردن فاجعه]

http://www.washingtonpost.com/video/world/uk-surpasses-italy-for-europes-highest-recorded-coronavirus-death-toll/2020/05/05/21a94a9d-f024-429a-ae34-28994cd6c0e8_video.html

حتی اگر تمام مرگ و میر در سراسر اروپا و جهان گزارش شده در دقیقا به همان شیوه — که نیستند — ایتالیا دارای جمعیت 60 میلیون به بریتانیا 66 میلیون طوری مستقیم مقایسه باید تنظیم شود.

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 70 ، 000 مرگ و میر و یا بیش از دو بار در بریتانیا تلفن, اما جمعیت آن نیز حدود پنج بار به عنوان بزرگ. عوامل دیگر از جمله متوسط سن جمعیت و این که آیا آن است که بیشتر شهری یا روستایی نیز ممکن است مهم باشد.

هنوز هم انگلیسی ها کشته شد, جدی, حتی اگر آن است که یک بیت از یک سخن بی معنی وبیهوده.

یک تیتر در پست الکترونیکی آنلاین تلخیص حتی اعلام کرد “بدتر از حمله رعد اسا” یک مرجع به آلمان نازی جنگ مسلحانه علیه نیروهای بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم است.

Raab که پر بوریس جانسون زمانی که نخست وزیر بیمار بود برای هفته بعد از اینکه زده با کروناویروس گفت: “من فکر نمی کنم شما می توانید بین المللی مقایسه است.”

اما میانگین بیننده از شب اخبار همایش در 10 خیابان داونینگ در طول دو ماه گذشته را به یاد بیاورید وزیران و مشاوران نشان دادن یک نمودار مقايسه انگلیس مرگ و میر به کسانی که از کشورهای دیگر است. به گزارش روز سه شنبه, نمودار, ایالات متحده دارای بالاترین و میر در جهان, در حال حاضر به دنبال بریتانیا.

پیتر Nicholls

ایسنا

دختر و نوه Ozcan Aygin که درگذشت covid-19 شرکت در تشییع جنازه او در Chadwell Heath گورستان در Romford بریتانیا در آوریل 27.

آنجلا مک لین دولت معاون مشاور علمی خبر داد و گفت: بین المللی, مقایسه, مهم بودند اما سخت را به. و او هشدار داد: “این هنوز تمام نشده.”

بریتانیا در حال رشد coronavirus تلفن همراه به عنوان دولت متهم شده است که به منظور مستند از عدم به سرعت تا سطح شیب دار تست و ارائه مناسب دنده محافظ نه تنها به خط مقدم پزشکان و پرستاران در بیمارستان ها بلکه برای کارکنان مراقبت های پرستاری در خانه که ثبت یک انفجار تعداد مرگ و میر.

کارشناسان معتقدند که جهانی مقایسه مملو از مشکلات است. حتی در انگلستان وجود دارد متفاوت رسمی شماره.

در روز سه شنبه, انگلیس دفتر آمار ملی خود منتشر هفتگی آمار و ارقام که قرار دادن این کشور به طور کلی مرگ و میر در 32,375. سازمان آماری با استفاده از گسترده تر چوب اندازه گیری از دولت می کند که شامل مرگ و میر در موارد که در آن covid-19 — بیماری ناشی از کوروناویروس — ذکر شده است در گواهی مرگ, حتی اگر آن را نه تایید شده توسط آزمایش.

بسیاری از کارشناسان فکر می کنم واقعی مرگ و میر خواهد شد قابل ملاحظه ای بالاتر از مقام شمارش. بار مالی اقتصاد ویرایشگر کریس Giles شده است که اعداد خرد قرار می دهد بریتانیا در حال حاضر در مجموع در 53,800. مدلسازی انجام شده برای روزنامه تایمز لندن قرار داده و تلفات در حدود 55000 است.

[پشت در لندن shopfronts ، coronavirus مستند نیروهای دشوار محاسبات]

http://www.washingtonpost.com/video/world/in-the-uk-refugees-step-up-to-serve–voices-from-the-pandemic/2020/04/27/5ea304ce-8501-45f5-94d4-bf06b1cad7ee_video.html

خود دولت آمار و ارقام به شدت افزایش یافت در هفته گذشته زمانی که این تصمیم شامل نه تنها مرگ و میر در بیمارستان ها بلکه کسانی که در خانه های سالمندان و جامعه گسترده تر.

جانسون گفته است که بین المللی مقایسه هستند “آلوده با مشکلات” و که واقعی مقایسه خواهد شد در پایان اپیدمی توسط به دنبال در “مرگ و میر بیش از حد.”

در اخبار اخیر جلسه رئیس جمهور تهمت با اشاره به نمودار میله ای نشان می دهد که بلژیک که در حدود 11.5 میلیون نفر دارای بیشترین تعداد از coronavirus مرگ و میر سرانه.

مقامات در بلژیک گفته اند که این رقم گمراه کننده است چرا که بر خلاف برخی از کشورها آنها شامل بالقوه مرگ و میر در خانه های سالمندان در اوایل.

نخست وزیر بلژیک سوفی Wilmès گفت دولت او را انتخاب کرد “شفافیت کامل” در هنگام برقراری ارتباط, مرگ و میر, حتی اگر آن را به معنای “اعداد است که گاهی اوقات بیش از حد است.”

آلمان که دارای جمعیت 83 میلیون مرگ و میر حدود 7000 — یکی از بالاترین سرانه در اروپا است.

ادامه مطلب

جهان گرد هم آمدند تا برای مجازی واکسن نشست. آمریکا آشکارا وجود ندارد.

بوریس جانسون می گوید بریتانیا ‘گذشته اوج این بیماری همه گیر

بوریس جانسون است که پس از دوره نقاهت بعد از covid-19

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر