حیدرآباد: وزیر Telangana K Chandrashekhar رائو روز دوشنبه اعلام کرد که به منظور قرار دادن نیروی کار مهاجر از Telangana دولت به بومی خود را در مکان های از سه شنبه به بعد برای یک هفته 40 قطار ویژه در هر روز خواهد بود اداره می شود.

او گفت: از ایستگاه های مختلف در حیدرآباد, قطار ویژه نیز اجرا از واراناگل, خممم, Damaracharla و جاهای دیگر در دولت است. او گفت: قطار را از ایالتی به ایالت بیهار Odisha, Jharkhand, West Bengal و کشورهای دیگر.

CM برگزار شد جلسه بررسی مشکلات مواجه توسط مهاجر کار در دولت با توجه به مستند. پزشکی و سلامت وزیر Etela Rajender رئیس اتاق Somesh کومار DGP Mahender ردی و دیگران در جلسه حضور داشتند.

بحث و گفتگو قرار گرفت مهاجر کار ابراز تمایل خود را برای رفتن به مکان های مادری خود. CM گرفته بود تصمیم به اجرای قطار ویژه برای کارگران مهاجر به مقصد خود برسد. CM صحبت SC راه آهن مدیر کل Gajanan Mallya و درخواست او را به ترتیب برای 40 قطار ویژه از سه شنبه.

دولت تا به حال منصوب ارشد IAS افسر Sandeep Sultania و ارشد IPS افسر Jitendra به ویژه افسران برای نظارت بر سفر از کارگران مهاجر به خود بومی متحده است.

این کارگران مهاجر در حال حاضر ثبت نام خود را با ایستگاه پلیس محلی به ترک مکان های مادری خود. کارگران مهاجر که ثبت نام کرده اند نام خود را با ایستگاه های پلیس اجازه داده می شود به سفر با قطار ویژه. جزئیات سفر داده خواهد شد و در ایستگاه های پلیس. CM خواست که هیچ مهاجر کارگر باید احساس اضطراب به عنوان دولت تا به حال ساخته شده arrangments برای سفر خود را به را به زبان مقصد. CM تا به حال دستور افسران پلیس نگران به اطلاع کارگران مهاجر در مورد جزئیات سفر و هماهنگ کردن آنها.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de