سرینگر: سه عکاسان خبری از جامو و کشمیر اعطا شده است سال 2020 جایزه پولیتزر را برای “تصاویر قابل توجه از زندگی” در دره.

Channi Anand, مختار خان و دار یاسین از آسوشیتد پرس برنده در قابلیت عکاسی دسته.

خان است که در طول ماه پس از او آمد به دانستن در مورد جایزه.

“من می تواند هرگز تصور در طول عمر من… این نمی توانست بدون خانواده من – هر دو در خانه و AP,” او گفت:.

با توجه به توییتر به زودی پس از جوایز اعلام شد, خان گفت: “همکاران عزیز و دوستان من فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما که این جایزه @PulitzerPrizes (است) یک افتخار برای ما است. با تشکر از شما برای همیشه سنباده توسط ما.”

Dar که مانند خان را تحسین کرد از سرینگر گفت: این جایزه یک افتخار و یک امتیاز.

“من فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما برای ایستاده با ما همیشه. این یک افتخار و یک امتیاز ما فراتر از هر تصور هرگز. آن را خسته کننده به دریافت این افتخار” او گفت:.

پیامهای تبریک شده اند ریختن برای سه تن از عکاسان خبری که برنده بزرگترین جایزه روزنامه نگاری برای خود قابلیت عکاسی در حین قفل کردن در منطقه زیر abrogation از ماده 370 در ماه اوت سال گذشته است.

“این دشوار شده است سال برای روزنامه نگاران در کشمیر است که چیزی گفته با توجه به 30 سال گذشته نیست دقیقا آسان نبوده است. تبریک به @daryasin, @muukhtark_khan & @channiap در این جایزه معتبر. بیشتر قدرت خود را به دوربین های دیجیتال” کنفرانس ملی رهبر Omar عبدالله گفت: در یک صدای جیر جیر.

Iltija مفتی تبریک

Iltija مفتی دختر PDP رئیس Mehbooba مفتی در حالی که تبریک عکاسان خبری گفت: رسانه های پرسنل از جامو و کشمیر در حال, برنده تمجید خارج از کشور هستند اما مجازات در بازگشت به خانه.

“تبریک @daryasin @muukhtark_khan برای نمونه عکاسی گرفتن بحران انسانی در کشمیر پست های غیر قانونی abrogation از ماده 370. عجیب است که روزنامه نگاران ما برنده تمجید خارج از کشور هستند اما مجازات تحت قوانین سخت گیرانه در خانه چمن” iltija توییتی از مادرش حساب توییتر.

روزنامه نگار برادری را تحسین کرد

روزنامه نگار برادری نیز مورد ستایش قرار داد اولین برندگان پولیتزر از جامو و کشمیر.

مردم و سازمان ها از دیگر جنبه های زندگی از جمله کشمیر اتاق بازرگانی و صنعت هم با ارسال پیامهای تبریک به سه نفر.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net