حیدرآباد: اشاره اردو نویسنده فاطمه علم علی گذشت در اوایل صبح امروز در حیدرآباد. او در سال 96 ،

دختر مشهور, نویسنده و روزنامه نگار قاضی Abdul Ghaffar سردبیر دانشگاه پيام نور و عضو پاندیت Sunderlal کمیته و فاطمه و علم علی است جان سالم به در برد و توسط دو پسر و یک دختر که در حال حل و فصل تمام در کانادا. او همسر مرحوم آقای علم علی خان مدیر عامل از نظام کارخانه قند.

نویسنده پرکاری است که سرآمد در مقالات و شناخته شده بود برای او فرمان بیش از شوخ طبعی و طنز و فاطمه و علم علی است سمت چپ پشت به مثابه یک جسم از نثر. او قلم پرتره معاصر ادبی مشاهیر باعث می شود او نوشته یک منبع ارزشمند از اطلاعات در مورد افسانه ای litterateurs مانند مخدوم شهید صدیقی و پروفسور Habeeb-ur Rahman.

نجیبانه و نرم گفتاری او ابزاری در پرورش متعدد علمی و ادبی موسسات حیدرآباد. او تعهد می شود آن را به دوستان و یا سازمان های مطلق و ابدی. در میان بسیاری از آثار ادبی و فرهنگی جوامع است که او در ارتباط با سهم او به Idara-e Adabiyat-e-اردو و Anjuman ترقی اردو (سازمان که پدر او را به حال پرسشگری دارد دوباره پس از استقلال) هستند قابل توجه است.

مرگ فاطمه علم علی نشانه پایان با شکوه فصل در annals حیدرآباد ادبی و فرهنگی اخلاق.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de