Mark Baker AP

Air New Zealand هواپیما بیکار نشستن در Christchurch فرودگاه در مارس 6.

هولاک شمالی, نیوزیلند با کروناویروس شیوع بیماری تحت کنترل نیوزیلند و استرالیا در حال بحث در مورد تشکیل یک “سفر حباب” است که اجازه می دهد مردم را به از سرگیری بین المللی, سفر در سراسر دریای تاسمان, بدون قرنطینه محدودیت.

این حرکت که هنوز هم هفته اگر نه ماه دور را قادر می سازد هر دو کشور را یک گام به سمت نرمال و کمک به صنعت گردشگری در حالی که خدمت به عنوان یک پتانسیل الگو برای دیگر دولت ها به عنوان آنها را از بحران ظهور.

Jacinda protocol wine studio, نیوزیلند, نخست وزیر, برنامه ریزی برای پیوستن به ملی استرالیا, جلسه هیئت دولت, همراه با دولت استرالیا premiers روز سه شنبه برای بحث در مورد پیشنهاد است.

“چنین یک جلسه بدون سابقه و برجسته … متقابل اهمیت دو کشور و اقتصاد به یکدیگر” protocol wine studio به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “هر دو کشور قوی و سابقه مبارزه با ویروس قرار داده شده ما را در سمت دلخواهی که قادر به طرح مرحله بعدی در اقتصادی ما بازسازی و شامل ترانس تاسمان سفر و تعامل در استراتژی ما است.”

اسکات موریسون استرالیا نخست وزیر در هفته گذشته پیشنهاد کرد که protocol wine studio تماس به جلسه به بحث در مورد آرایش. رهبران دو کشور در حال از به پایان می رسد مخالف این طیف سیاسی و درگیری قبلا اما در حال دیدن چشم به چشم در coronavirus بازیابی.

“اگر وجود دارد هر کشوری در جهان با آنها ما می توانیم دوباره به هم متصل با اول بدون شک که نیوزیلند” موریسون به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

[زلاند نو ظهور از coronavirus مستند — ولع مصرف فست فود]

هر دو کشور باید به سرعت شامل ویروس با کاهش مداوم در عفونت های جدید به سطح ناچیز.

نیوزیلند ثبت صفر در موارد جدید در روز دوشنبه برای اولین بار پس از آن رفت و به یک سخت مستند در اواخر ماه مارس است. موفقیت آن است که بر اساس احتمال در مفهوم “حباب” که در آن مردم شده اند مورد نیاز برای محدود کردن تماس با یک گروه کوچک از مردم معمولا فقط خانواده خود را.

استرالیا در تلاش بودند کمتر سخت اما جدید خود را روزانه مورد کاهش بیش از ماه گذشته است. کشور ثبت 18 مورد جدید در روز یکشنبه ،

دارن انگلند

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

مردم در ساحل در Burleigh Heads در استرالیا, Gold Coast در روز یکشنبه.

هر دو کشور بسته شده و مرزهای خود را برای غیر شهروندان در پایان ماه مارس در حالی که اجازه می دهد استرالیا و زلاند نو که اقامت در کشور دیگری را وارد کنید. در حال حاضر وجود دارد در حال افزایش تماس ها به خصوص از گردشگری اپراتورها اجازه می دهد تا سفر بین دو کشور تشکیل منحصر به فرد “حباب”.

برای سیستم به کار هر دو دولت را مجبور به توافق در مورد چه باید بکنید اگر coronavirus موارد شروع به تیک تاک دوباره گفت: دانشگاه اتاگو اپیدمیولوژی مایکل بیکر.

“ما نیاز به آمده تا با یک تعریف مشترک از آنچه ‘حذف’ به معنی. که ممکن است یکی از پیش نیازها برای باز کردن مرزهای” بیکر گفت.

این بیماری همه گیر را ویران کرده است استرالیا و نیوزیلند گردشگری و صنایع که تبدیل شده اند به طور فزاینده ای متکی به بازدید کنندگان از آسیا و به خصوص چین است.

هنوز تعداد توریست بین استرالیا و نیوزیلند باقی مانده قابل توجهی در سال های اخیر نه به دلیل نزدیکی و تعدادی از زلاند نو زندگی می کنند در سراسر Tasman. پروازهای بین اوکلند و سیدنی را بین سه و چهار ساعت و شهروندان هر کشور مجاز به زندگی و کار به طور نامحدود ،

از سرگیری بدون محدودیت سفرهای بین استرالیا و نیوزیلند می تواند یک راه نجات برای سفر و گردشگری شرکت گفت: Chris Roberts, مدیر اجرایی صنعت گردشگری Aotearoa های نیوزیلند صنعت نماینده گروه.

“این واقعا یک نقطه روشن در غیر این صورت چشم انداز غم انگیز,” رابرتز گفت.

استرالیایی ها حساب برای حدود 1.5 میلیون یا 40 درصد از ورود بین المللی به نیوزیلند هر سال در حالی که مشابه شماره 1.4 میلیون زلاند جدید سفر به استرالیا متشکل از حدود 15 درصد از کل تعداد بازدید کننده.

“از آنجا که هر دو کشور در مسیرهای مشابه از نظر کنترل این ویروس به نظر می رسد به طور فزاینده ای امکان پذیر است که ما می تواند به شکل یک ترانس تاسمان, حباب, اگر چه ما می دانیم آن را برای رفتن به یک چالش منحصر به فرد برای ایجاد یک امن مرز” رابرتز گفت.

[نیوزیلند نیست فقط مسطح منحنی. آن را له آن.]

Air New Zealand آن را کاهش داده است شبکه ظرفیت 95 درصد از مرز بسته شدن و هواپیمایی گفت: به عنوان بسیاری از یک سوم کارکنان خود را می تواند از دست دادن شغل خود.

در استرالیا هواپیمایی کوانتاس قرار داده 20,000 کارگران در مرخصی تا پایان مارس حداقل در حالی که باکره استرالیا که در حال حاضر با مشکلات مالی رفته داوطلبانه به اداره شبیه به حفاظت از ورشکستگی در ایالات متحده است.

اگر چه protocol wine studio گفت: هر گونه تغییر زمان را, اپراتورهای گردشگری امیدوارم که از آن خواهد شد در محل برای شروع نیوزیلند فصل اسکی در ماه ژوئن.

ایجاد یک ترانس تاسمان حباب نیز اجازه می دهد دو کشور برای از سرگیری مورد علاقه خود درگیری ها در زمینه ورزش است. راگبی طرفداران به خصوص خود را دارند امید دوخته به شدت رقابتی سه بازی Bledisloe جام — نزدیک ترین چیزی که در جنوب اقیانوس آرام به یک سوپر باول — با توجه به شروع در ماه اوت است.

در حال حاضر نیوزیلند لیگ راگبی تیم رزمندگان داده شده است تقدیر ویژه ای برای سفر به استرالیا. آنها سفر روز یکشنبه به مدت دو هفته از قرنطینه به طوری که آنها می توانید بازی وجود دارد از مارس 28.

بخش مهمی از این هفته رسمی بحث خواهد شد تماس با ردیابی در هر دو کشور. استرالیا شده است به دنبال در CovidSafe برنامه گوشی های هوشمند مبتنی بر TraceTogether افزار تلفن همراه توسعه یافته در سنگاپور است. نیوزیلند است و با توجه به اتخاذ آن و یا چیزی مشابه.

این برنامه که موریسون می گوید نمی خواهد اجباری با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای حفظ ورود به سیستم از یک فرد جنبش در رمزگذاری شده دولت و سرور. این را قادر خواهد ساخت مقامات بهداشتی را به سرعت و به راحتی با هشدار به افرادی که در تماس با کسی که پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

وجود دارد به طور طبیعی نگرانی ها در مورد داده های ذخیره شده و یا مورد استفاده در یک “برادر بزرگ”, نوع راه, اما موریسون گفته است که تنها دولت مقامات بهداشتی به اتهام تماس با ردیابی خواهد بود قادر به آن دسترسی داشته باشید. داده ها حذف خواهد شد در پایان از همه گیر و یا بر اساس درخواست دولت استرالیا گفت.

ادامه مطلب

بدون هیچ اسلات هیچ بازدید کننده: Coronavirus ویران لاس وگاس

استرالیایی ها بازی شیر یا خط کنار اقتدار مسائل در عجله برای ثبت نام ویروس تلفن ردیابی نرم افزار

اکثر آمریکایی ها مایل یا قادر به میزبان coronavirus برنامه ردیابی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de