پس از مسدود کردن بودجه اضطراری برای دولت و دولت های محلی, رهبر اکثریت جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل در مصاحبه ای گفت: “من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی.” از “ورشکستگی مسیر” یک مسیر هموار با اخراج های دسته جمعی از ما اجرای قانون محلی اولین پاسخ دهندگان و کارکنان شهرستان. به منظور امن نگه داشتن جوامع ما و جلوگیری از بیکاری و بحران اقتصادی از بدتر شدن کنگره نیاز به گام تا و ارائه کمک های مالی برای ما شهرها و ایالات متحده را ویران کرد با این بیماری همه گیر.

در حالی که تقاضا برای خدمات خود را به طور چشمگیری افزایش یافته کمبود درآمد است wreaked ویران در شهر و بودجه دولت است. آنها نازک کشیده و آن را با این واقعیت است که کسب و کار کوچک تعطیلی و مالیات بر ملک تعویق حذف قابل توجهی جریان از دولت های محلی درآمد. یک مرکز در بودجه و اولویت های سیاست گزارش نشان داد که بیش از 25 درصد از درآمد دولت از دست داده اند از آنجا که این بیماری همه گیر.

در منطقه ما در حال حاضر می توانید ببینید اثرات این فشار بر بودجه شهرستان. فولرتون تا به حال به غیر روحانی کردن 163 پاره وقت کارکنان لا هبرا furloughed 34 درصد از کارکنان خود و Laguna Niguel furloughed 106 پاره وقت کارکنان. بخش بزرگی از بودجه شهرستان نسبت به امنیت عمومی از جمله حمایت از ما آتش و ادارات پلیس. اگر این از دست دادن درآمد, ادامه, شهرهای ما در حال رفتن به انتخاب های سخت از furloughing ما اولین پاسخ دهندگان قرار دادن شهر ما ایمنی در معرض خطر است. شهرهای ما در حال ساخت این کاهش مشکل به ما اطمینان امنیت عمومی ادارات در حال اجرا نگه داشتن موثر و پر قدرت است.

فقط به عنوان کنگره کمک به ما در کسب و کارهای کوچک شناور ماندن و حفظ کارکنان خود حقوق و دستمزد, ما نیاز به انجام همین کار را برای ما شهرها و ایالات متحده. ما شده ایم صحبت با رهبران محلی در سراسر مناطق که ابراز این نگرانی های فوری و با دعوت از نمایندگان مجلس برای ارائه کمک های مالی. کالیفرنیا کمک کرده و همچنان به ارسال کمک های مالی بیشتر برای دولت فدرال از آن را در بازگشت می شود. آن زمان برای ما شهرها و دولت های محلی به کمک آنها پرداخت می شود در سخت به دست آورده مالیات دهندگان دلار است.

دو حزبی Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون ارائه 150 میلیارد دلار در کمک های اضطراری به کشورهای محلات و قبیله ای دولت. با توجه به دلخواه 500,000 جمعیت شرط نه تنها اورنج کانتی شهرستان واجد شرایط برای این کمک های مالی مستقیم. بدتر, وزارت خزانه داری هدایت در زمان تندرو رویکرد و بودجه محدود به کروناویروس جدید-مرتبط با طرح های به جای اجازه دادن به دولت های محلی در پاسخ به بر روی زمین واقعیت.

حتی کسب و کار ما در جامعه موافق است که زمان برای بودجه اضافی برای ما شهرها و ایالات متحده در حال حاضر. در نامه ای ضمن تشکر از دفاتر ما برای مبارزه به نمایندگی از دولت های محلی اورنج کانتی شورای کسب و کار نوشت: “بدون سویفت کمک شهرستانها را دچار شکست مالی که برای سالها باقی بماند فراتر از این بیماری همه گیر.” اورنج کانتی مالیات دهندگان خواهد شانه از بار coronavirus بحران برای سال اگر نه دهه وجود ندارد و هر گونه کمک های فدرال.

کنگره نیاز به تامین بودجه لازم برای ما شهرها و ایالات متحده و گسترش ارشاد برای چه پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد. آنها باید انعطاف پذیری لازم برای قرار دادن منابع خود را که در آن آنها را مشاهده کنید مناسب به منظور حفظ خدمات. ما نه تنها نیاز به بودجه برای کروناویروس جدید مربوط به بهداشت و درمان نیاز دارد اما همچنین سرمایه گذاری مناسب برای ما آتش نشانان و افسران پلیس اولین پاسخ دهندگان معلمان و شهر و خدمات و از جمله بهداشت و آموزش و پرورش و زیرساخت ها است. معیشت ما اولین پاسخ دهندگان نباید مورد استفاده قرار گیرد به اهرم حزبی اولویت است. جمهوری خواه یا دموکرات آمریکایی ها در حال شمارش را بر انتخاب رهبران به زندگی خود قرار داده و امنیت شغلی پیش از خرده سیاست d. C.

در حالی که ما باید بر تقویت بهداشت عمومی ما پاسخ ما باید همچنین شامل پشتیبانی لازم برای ایالات و شهرستانها. آنها باید بدانند که ما پشت خود را بدون در نظر گرفتن سیاست حزب. این بحران نشان داده است که وجود دارد نه تنها جامعه در ایالات متحده است که نشده است تحت تاثیر COVID-19. هیچ کس نباید پشت سر گذاشت.

گیلبرت کیسنرس نشان دهنده کالیفرنیا 39 کنگره منطقه. هارلی Rouda نشان دهنده کالیفرنیا 48 کنگره منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de