دهلی نو: UPSC CSE Prelims آزمون به تعویق افتاده است در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. کمیسیون ممکن است تصمیم در مورد تاریخ جدید این آزمون در تاریخ 20 مارس.

“با اطلاع از فرمت از محدودیت های این کمیسیون تصمیم گرفت که آن را نمی ممکن است به از سرگیری امتحانات و برگزاری سخنرانیها. خدمات ملکی (مقدماتی) آزمون سال 2020 برنامه ریزی شده بود برگزار شد و در 31 مه رو شده است به تعویق افتاده گفت:” UPSC در آزادی مطبوعات.

به اشتراک گذاری اطلاعات در تاریخ جدید این کمیسیون افزود: “وضعیت بررسی خواهد شد دوباره در مارس 20 و خرمای تازه برای این امتحانات باید مطلع در UPSC وب سایت در دوره به دلیل”.

این کمیسیون گفت که به عنوان و هنگامی که خرما تصمیم گرفت برای به تعویق افتاده tests/امتحانات آن تضمین خواهد شد که داوطلبان با توجه به اطلاع از حداقل 30 روز.

UPSC CSE Prelims

UPSC خدمات مدنی آزمون (CSE) برگزار می شود سالانه در سه مرحله prelims اصلی و مصاحبه. کمیسیون انجام آزمون برای انتخاب افسران برای Indian Administrative Service (IAS) هند خدمات خارجی (IFS) و پلیس هند سرویس (IPS) در میان دیگران.

هر سال lakhs از جزوات را معاینه.

به عنوان بسیاری از 796 خالی شد و اعلام کرد این کمیسیون به پر شود از طریق خدمات مدنی آزمون سال 2020 است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de