هولاک شمالی, نیوزیلند, نیوزیلند گزارش شده هیچ مورد جدید از coronavirus روز دوشنبه در این کشور رسمی بهداشت گفت این بود که “دلیلی برای جشن” در حالی که التماس کیوی به سهولت اجتماعی فاصله.

این اولین بار پس از آوریل 16 — 10 روز قبل از کشور رفت و به یک سخت ماه “سطح 4” مستند — که نیوزیلند صفر گزارش شده عفونت های جدید در بر داشت شده بود. این کشور در حال حاضر تحت یک کمی کمتر محدود ماندن در خانه و با کسب اجازه بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند بدون آینده در تماس با مشتریان است.

“به وضوح این ارقام دلگرم امروز اما از آن است که یک لحظه در زمان” اشلی بلومفیلد مدیر کل بهداشت و درمان گفت: در جلسه دوشنبه. وجود شش مورد گزارش شنبه و دو در روز یکشنبه.

“ما نمی توانیم به آن همه کار سخت و تلاش از هفته های گذشته” بلومفیلد گفت. “ما را ببینید در آخر هفته که می توان آن را آسان به slacken و ما نیاز به حفظ نظم و انضباط و حفظ هل دادن و حفظ مزیت است که ما باید مبارزه خیلی سخت است.”

نیوزیلند شده است با بهره گیری از طولانی تابستان با گرم و آفتابی آب و پیشرو در بسیاری از افراد به فشار مرزهای “سطح 3” قوانین است که تصریح می کند مردم را می توان در خارج تنها برای ورزش است. پلیس پاک مردم داشتن پیک نیک و آفتاب گرفتن در سواحل بیش از آخر هفته.

جدید ترین زلاند در حال حاضر امیدوار است که دولت تصمیم خواهد گرفت که در آن برنامه ریزی شده در جلسه دوشنبه آینده به حرکت به سطح 2 زمانی که زندگی می تواند به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حد نرمال است.

اما بلومفیلد اشاره کرد که نیوزیلند بود تا به حال شده است با بهره گیری از اندکی آزادی از سطح 3 به صورت تنها یک هفته از آن باقی مانده است دیده می شود که آیا این منجر به افزایش موارد coronavirus در جامعه است.

“آزمون واقعی است اواخر این هفته زمانی که ما عامل در دوره کمون ویروس و زمان آن طول می کشد برای مردم به نمایش علائم است که به طور کلی پنج تا شش روز پس از قرار گرفتن در معرض,” او گفت:. “این زمانی است که ما باید نشانه ای اگر وجود دارد هر گونه موارد جدید از طریق آینده است که ممکن است در حال ظهور در جامعه به عنوان یک نتیجه از تغییر ما از سطح چهار به سه است.”

بر خلاف بسیاری از کشورهای غربی که تلاش کرده اند به “حاوی” ویروس و آهسته جریان از افراد بیمار به بیمارستان نیوزیلند به دنبال یک “حذف” استراتژی است که در آن تلاش برای مهر کردن ویروس به یک کوچک تعدادی از موارد است که می تواند به سرعت توان و جدا شده است.

که با این حال نیاز کشور به حفظ مرزهای خود را بسته و برای مدت طولانی یک حرکت که دقیق سنگین هزینه های اقتصادی در یک کشور که در آن گردشگری یک صنعت عمده.

تعداد کل تایید شده و احتمالی موارد می ایستد در 1,487 اما برخی از 80 درصد بهبود یافته اند. هفت نفر در بیمارستان بستری هستند و اگر چه هیچ کدام به مراقبت های ویژه. شده اند وجود دارد 20 مرگ و میر در سراسر سن 60.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de