هزاران نفر از مردم در ساحل نیوپورت و صدها نفر در سن کلمنت در زمان به ساحل در بعد از ظهر یکشنبه به عنوان نجات غریق و پلیس بارها و بارها فرستاده beachgoers بسته بندی و اشاره به آنها در نقض رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را که بسته شده همه اورنج کانتی سواحل است.

“ما شاهد برخی از جمعیت ساخت” گفت: جان پاپ سخنگوی نیوپورت بیچ. “این به اندازه کافی که در آن ما می خواهیم اجرای پلیس برای کمک به همه. این افراد که فکر نمی کنید کلمه و یا کسانی که در حال مبارز.”

نجات غریق در ساحل نیوپورت در مورد خواسته 2,700 مردم به تخلیه سواحل در یک رفت و برگشت که رفت از نیوپورت اسکله به سانتا آنا بستر رودخانه است. در تمام حدود 4,500 نفر در هفت مایلی ساحلی از رودخانه سانتا آنا به کورونا دل مار گفت: نیوپورت بیچ رئیس آتش نشانی جف Boyles.

“اکثر beachgoers پیروی خارج شد و پس از گفت از طریق سیستم های هلیکوپتر و قایق و پلیس و نجات غریق در شن و ماسه” Boyles گفت.

گرفتن کلمه بسیار مهم است برای مقامات شهرستان. آخر هفته گذشته سواحل در نیوپورت و هانتینگتون شد نقطه تمرکز هنگامی که جمعیت رهبری وجود دارد برای فرار از موج گرما به خصوص در داخلی جوامع است. جمعیت زیادی را برانگیخت فرماندار به موضوع سفارش خود را در روز پنج شنبه.

در سن کلمنت صدها نفر را در ساحل و در اقیانوس گفت: سن کلمنت عضو شورای ژن جیمز. او اضافه کرد که باب Dunek موقت, شهرستان, مدیر, نام, سواحل “بسته بندی شده.”

“که من آن را درک در شب جمعه از دادستان شهرستان, این شهرستان دارای هیچ وظیفه قانونی فراتر از اطلاع رسانی” جیمز گفت. “اگر ما در حال رفتن فراتر از اطلاع رسانی من باید نگرانی است.”

روز شنبه, Newport و همسایه هانتینگتون بیچ بهترین های خود را به ماندن بگیرید پیش از هر گونه مشکلات. هر دو شهرستانها به حال پلیس و نجات غریق اطلاع رسانی beachgoers آنها در نقض دستور دولت است. مقامات شهرستان در حال انتظار کلمه از دولت در مورد چگونه به زودی خود را به سواحل می تواند بازگشایی شده است. بسیاری از برنامه های در محل به ارائه راه امن برای beachgoers برای لذت بردن از خارج از منزل.

نیوپورت بیچ شهرستان مدیر فضل لئونگ گفت: در حالی که هیچ تاریخ ارائه شد, فرمانداری منتقل و آنها مشغول به کار بودند در یک بازه زمانی از روز های هفته.

دیگر منطقه سواحل در روز یکشنبه نیز تا به حال سهم خود را از بازدید کنندگان. “ما تا به حال چند نفر در اینجا, اما آنها به سمت چپ بعد از آنها تحصیل کرده بودند گفت:” مهر و موم ساحل نجات غریق مایک Diller.

در لاگونا بیچ ایمنی دریایی سروان. کای باند گفت: هیچ مشکلی وجود دارد با مردم در سواحل شهر.

مقامات شهرستان در هفته گذشته را در یک درخواست فرماندار برای باز کردن لاگونا سواحل تنها در طول روزهای هفته تا کی از 6 -10 صبح روز یکشنبه مسئولان شهرستان انتظار برای اخبار.

جنوب لاگونا سواحل که نظارت شهرستان نیز آرام است. این یک تضاد به آخر هفته گذشته هنگامی که ساکنان آنجا شکایت از محله خود با خیابان های باریک تاخت و تاز کردن توسط صدها نفر به رهبری پس از آن هنوز هم باز county سواحل است.

دایان آرمیتاژ که یکی از ده ها تن از ساکنان که شکایت به لاگونا بیچ شورای شهر در روز سه شنبه, آوریل 28, اشاره, جمعه که محله در نزدیکی جدول, سنگ, ساحل, ساکت تر بود اما هنوز هم وجود دارد برخی از افراد پارکینگ وجود دارد به امید رسیدن به ساحل.

“من هنوز شگفت زده چگونه بسیاری از مردم راه رفتن تمام راه را به پایین پله ورودی با تمام ساحل مظاهر به کشف سواحل بسته شده,” او گفت:. “آنها به طور جدی حیرت زده کرد.”

“داد و بیداد کن بچه ها از آخر هفته گذشته قطعا اینجا نیست این آخر هفته,” او اضافه شده است.

استاد راهنما لیزا Bartlett که نظارت پنجم منطقه در جنوب اورنج کانتی گفت که او را تا سواحل مسئله در هیئت سرپرست جلسه روز سه شنبه و آمد تا با یک برنامه که سازگار برای 42 مایل از خط ساحلی.

“بازدید کنندگان همیشه نمی دانم اگر آنها در شهرستان و یا دولت سواحل است. فردی شهرستانها همیشه می توانید چیزی را نشان می دهد محدود تر. با درجه حرارت هفته آینده انتظار می رود (و حتی بالاتر) ما نیاز به یک مسئول تعادل با توجه به فعال تفریح و سرگرمی که در آن مردم می تواند راه رفتن, دویدن و یا پیاده روی در سواحل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de