اثر شیوع بیماری وجود دارد لژیون: صدها میلیون نفر از مهاجر و روز کارگران در حال حاضر از دست داده و یا خواهد شد از دست دادن معیشت خود را با توسل به کمک های دولت است. جریان مهاجر حواله — حیاتی اقتصادی تاسیسات برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه — که انتظار می رود به نازک به طور چشمگیری. و بسته های پول دولت نمی خواهد بود قادر به پر کردن نقض.

فقر جهانی است انتظار می رود افزایش در این سال برای اولین بار در بیش از دو دهه. اخیر تجزیه و تحلیل از بانک جهانی پیش بینی کرد که coronavirus را فشار برخی از 49 میلیون مردم را به فقر فقط در کشورهای جنوب صحرای آفریقا و جنوب آسیا است. مطالعه دیگری پیش بینی شده است که این اپیدمی می تواند به رشد فقر جهانی به میزان یک و نیم میلیارد نفر است که از آن استفاده شد از 8 درصد از بشریت در یک ماده از ماه.

ماه گذشته سازمان ملل و برنامه جهانی غذا هشدار داد از قحطی از “کتاب مقدس” نسبت اگر اقدام فوری صورت گرفته است برای جبران اثرات ناشی از فروپاشی اقتصاد snarled تجارت و کمبود بشردوستانه بودجه. U. N. آژانس پیش بینی کرد که جمعیت جهان از آن رو به “حاد ناامنی غذایی” — اساسا خطر گرسنگی — می تواند به 265 میلیون.

“هنگامی که شما در نظر بگیرید که در حال حاضر ما با وجود بهترین تلاش های 21,000 مردم از گرسنگی می میرند هر روز مقیاس بالقوه مرگ و میر است جانسوز,” David M. Beasley, WFP اجرایی, مدیر نوشته واشنگتن پست در ماه گذشته. او هشدار داد موازی گرسنگی “همه گیر” و تأکید بر اهمیت حفظ اقتصادهای در حال توسعه جهان شناور حتی به عنوان کشورهای صنعتی پور تریلیون دلار در محرک به خود را دارند.

“ما شاهد به عنوان ما صحبت می کنند وخامت در امنیت غذایی میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان گفت:” عامر Daoudi های WFP مسئول آن coronavirus پاسخ با اشاره به “یک رده جدید از جمعیت شهری کشویی” نسبت به گرسنگی و ناامنی. صحبت های امروز جهان بینی Daoudi هشدار داد که کروناویروس “خواهد بود دو whammy” در بسیاری از کشورهایی که خود آژانس در حال حاضر عمل قریب به اتفاق enfeebled سیستم های بهداشتی.

سازمان ملل متحد راه اندازی کرده است یک اورژانس 2 میلیارد دلار بشردوستانه پاسخ طرح برای فقیرترین کشورهای جهان است اما اهدا کننده کمک مالی به trickling در بیش از حد به آرامی. WFP ساخته شده خود را از $350 میلیون درخواست تجدید نظر اما آن را تنها به دریافت یک کسری از که از اهدا کنندگان. آژانس تدارکات فقرات از جهان انسانی سیستم. فراتر از ارائه کمک های غذایی به کسانی که در نیاز WFP خواهد بود در قلب آینده همه گیر تلاش های امدادی, پرواز, تجهیزات پزشکی و همچنین پزشکی و انسانی کارگران به بحران نقاط داغ.

میلیاردها دلار در بودجه نیز ممکن است مورد نیاز برای کمک به کشورهای فقیر توزیع آینده coronavirus واکسن. اما این افزایش هزینه های نمایندگی بریدن از چه ثروتمند دولت bankrolled برای شهروندان خود را در فضا از چند ماه. ایالات متحده گذشت 2 تریلیون دلار بسته محرک با کمک های بیشتر به آمده است. پاسخ از دولت های اروپایی در مجموع ممکن است رسیدن به این اعداد و ارقام ،

“این باعث می شود شما می خواهید به تعجب اگر آن را فقط یک قطره در سطل چرا آن را تحت فشار قرار دادند به یک سمت؟” Daoudi گفت.

ثروتمند دولت به دنبال ارائه پشتیبانی در جبهه های دیگر. ماه گذشته وزیران دارایی گروه 20 اقتصادهای عمده توافق به توقف پرداخت بدهی از ده ها تن از کشورهای فقیر حداقل به طور موقت.

اما که به اندازه کافی رفتن نیست استدلال اتیوپی نخست وزیر Abiy احمد که به نام جهانی طلبکاران به لغو “هر دو رسمی و دوجانبه و تجاری بدهی” برای بسیاری از این کشورها به طوری که آنها می توانید اختصاص منابع به سمت تقویت اقتصاد خود و جوامع در طول بیماری همه گیر.

“در سال 2019, 64 کشورها تقریبا نیمی از آنها در کشورهای جنوب صحرای آفریقا صرف بیشتر در سرویس دهی بدهی خارجی نسبت به سلامت” نوشت: او در نیویورک تایمز op-ed. “اتیوپی صرف دو برابر در پرداخت بدهی خارجی به سلامت.”

احمد قاب جمله امداد به عنوان یک جهانی خوب است. “این است که در همه منافع خود روشن است که وام گیرندگان مجاز فضای تنفس برای بازگشت به سلامتی نسبی,” او نوشت. “مزایای بازسازی اقتصاد از سخت ترین ضربه کشورها خواهد شد به اشتراک گذاشته شده توسط همه ما فقط به عنوان عواقب ناشی از بی توجهی برساند همه ما است.”

که shortsightedness ممکن است در هزینه. “مبارزه با کرونا در کشورهای مرزها باید یک اولویت است” گفت: Daoudi. “اما این تنها راه ما می توانیم امن و مطمئن است که مبارزه با آن در سطح جهان است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de