قطار ویژه با کارگران مهاجر به ترک Telangana برای بیهار

حیدرآباد: پس از وزیر K Chandrashekhar رائو روز دوشنبه اعلام کرد که به منظور قرار دادن نیروی کار مهاجر از Telangana دولت به بومی خود را در مکان های از سه شنبه به بعد برای یک هفته بیش از 50 ثبت نام مهاجران از Chaderghat ایستگاه پلیس منتقل شد به Osmania University دانشگاه سه شنبه شب ،

به عنوان سانتی متر اعلام کرد که 40 قطار ویژه در هر روز خواهد بود اداره می شود. ثبت نام کارگران مهاجر از حیدرآباد منتقل شده در اتوبوس به مکان های نزدیک به ایستگاه های راه آهن به طوری که آنها به راحتی می تواند رسیدن به ایستگاه وسایل نقلیه مرتب توسط دولت و آنها می توانند آموزش های ویژه خود را برای رسیدن به محل بومی.

صحبت کردن به siasat.com P Devender, ACP سلطان بازار را بدست آورد گفت: “طبق دستورالعمل داده شده توسط وزیر اداره پلیس ساخته شده اند مقدمات لازم برای سفر خود را برای رسیدن به محل بومی در دوشنبه شب بیش از 50 ثبت نام مهاجران آورده شده است به Chaderghat ایستگاه پلیس و ما باید با توجه به یک جنبش عبور صادر شده توسط Telangana دولت است.”

افسر اطلاع داد که این پاس برای حرکت به ایستگاه راه آهن با نمایش این مهاجران می توانید قطار را نیز به آنها شده است به کارگردانی نگه داشتن پاس با آنها را تا زمانی که آنها رسیدن به زادگاه خود را.

پاس تمام جزئیات خود را نام و نام خانوادگی و جنسیت و سن مقصد دولت و منطقه شماره تلفن همراه و نام رسمی آن است که احتمالا بازرس از پلیس و مسافر را دریافت اس ام اس از خروج از قطار تایید با تاریخ و زمانی که آنها ثبت نام خود را با حمل عبور همراه با اثبات هویت و عکس های آنها می توانید با قطار.

مقامات پولیس را نیز به مختصری به مهاجران در مورد جزئیات سفر و گفت: خداحافظی با کف زدن دست.

رسمی گفته است که روز سه شنبه یک قطار ویژه خواهد بود خروج از حیدرآباد به Bihar.

کارگران مهاجر سوار شدن به اتوبوس مرتب توسط Chaderghat ایستگاه پلیس رسمی سه شنبه شب ،

دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*