دهلی نو: دادگاه عالی روز دوشنبه اطلاع داده شد که مهاجران در حال ساخته شده به پرداخت “هزینه های گزاف” به عنوان بلیت قطار به منظور بازگشت به خانه های خود.

دادخواهان, Jagdeep S. Chhokar سابق مدیر مسئول IIM Ahmedabad و وکیل Gaurav جین بود زودتر خواست دادگاه بالا مستقیم به مقامات اجازه می دهد تا کارگران مهاجر در سراسر کشور برای بازگشت به خانه پس از آنها تست شده برای coronavirus.

دادخواهان ثبت تکمیلی استشهاد ادعا باید آن را روشن ساخته است که راه آهن و ایالات متحده نمی خواهد شارژ کارگران مهاجر برای قطار و اتوبوس سفر در حال مرتب برای آنها.

“مهاجران هستند که نیاز به پرداخت حدود 800 تومان به عنوان بلیت قطار و همان است که به شدت غیر قابل توجیه. گزارش شده است که راه آهن هند است که در واقع پیاده روی خود را کرایه 50 روپیه در هر مسافری گفت:” استشهاد.

استشهاد همچنین ادعا کرد وزارت امور (MHA) در نامه ای به رئیس دبیران/مدیران روشن در مورد جنبش مضطرب رشته افراد. “اما تکان دهنده از MHA داده است بسیار باریک تعریف رشته مهاجران از جمله تنها کسانی که تا به حال نقل مکان از مکان های مادری خود را درست قبل از مستند دوره اما نمی تواند بازگشت به مکان های مادری خود حساب محدودیت های قرار داده شده در حرکت افراد و وسایل نقلیه به عنوان بخشی از مستند اقدامات است.

“این دانش مشترک است که تعداد بسیار زیادی از مهاجران از جمله کارگران, خیابان, فروشندگان, خدمتکار کارگران کارخانه و…. اقامت در شهرستانها خود را از مهاجرت برای ماه ها و در نتیجه چنین محدود تعریف خواهد حذف میلیون ها نفر که از دست داده اند تمام درآمد و پس انداز و مایل به بازگشت به روستاهای بومی خود گفت:” درخواست.

دادخواهان ادعا کرد که مهاجران رشته شده اند برای هیچ گسل از خود را با درآمد صفر و هیچ حمایت مالی. “باید آن را روشن ساخته است که راه آهن و ایالات متحده نمی خواهد شارژ کارگران مهاجر برای قطار و اتوبوس سفر در حال مرتب برای آنها” ادعا دادخواهان.

“همه کارگران مهاجر که مایل به بازگشت به زادگاه خود را/روستاها از جمله کسانی که زندگی در خانههای امن/امداد اردوگاه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که ممکن است در گیر اجاره و اقامت و درمان باید به عنوان ‘رشته’ به صورت هدف اصلی وزارت دستور مورخ 29.04.2020 و سفر خود را با قطار یا اتوبوس باید در نتیجه تسهیل می شود رایگان از هزینه توسط دولت مرکزی” آنها استدلال کرد.

استشهاد همچنین با اشاره به گزارش های رسانه ها که برخی از ایالت ها در حال حاضر آغاز شده ارسال این مهاجران به مکان های مادری خود و مارس 29 سفارش توسط MHA در سمت چپ آن بر ایالات متحده اجازه می دهد تا سفر مهاجران به/از کشورهای دیگر پس از هر دو ایالات متحده به توافق برسند.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de