دهلی نو: پس از اصرار مردم را به ‘آنا Daan’ چالش megastar سلمان خان در حال انجام است بیت خود را تا حد زیادی کمک به مردم نیازمند با جیره تامین و کمک به افرادی که درد و رنج ناشی از کوروناویروس ناشی مستند.

سلمان خان سهام تصویری

این ‘بهارات’ ستاره در زمان به Instagram به اشتراک گذاشته شده و یک ویدیو است که ویژگی های او و لولیا Vantur ژاکلین فرناندز در میان دیگران بارگیری کیسه های پر شده با جیره بر روی کامیون. به ‘سلطان’ بازیگر زیر نویس این فیلم به عنوان “تشکر برای این سهم… با تشکر از همه شما @jacquelinef143 @vanturiulia @rahulnarainkanal @imkamaalkhan @niketan_m @waluschaa @abhiraj88.”

این ‘Bajrangi Bhaijaan’ بازیگر ماندن در پنول خانه رعیتی با برادرزاده اش Nirvaan خان و دیگر اعضای خانواده همیشه از مستند اعلام شد.

آنا Daan چالش

خان است که فعال در رسانه های اجتماعی شده است آموزش او طرفداران خود را از طریق رسانه های اجتماعی دسته.

روز سه شنبه با ‘سلطان’ ستاره خواست مردم را به ‘آنا Daan’ چالش و کمک به محروم آنهایی که بدترین تاثیر COVID-19 مستند. خان در زمان به توییتر و ارسال شده یک عکس از دوستان نزدیک خود را دو آماده به توزیع جیره بسته به نیازمندان هستند.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de