دهلی نو: دولت اتحادیه را تسهیل بازگشت از سرخپوستان رشته در خارج از کشور و روند آغاز خواهد شد از 7 در یک روش مرحله به مرحله.

بازگشت شروع می شود از خلیج فارس

دهها هزار نفر از سرخپوستان در حال زندگی در کشورهای حوزه خلیج فارس و وجود دارد در حال رشد بوده است اضطراب در میان آنها بیش از امرار معاش خود را با در نظر گرفتن همه گیر آن را به عنوان شیرین نهفته اقتصاد نفت محور منطقه است.

با توجه به Hindustan Times, گزارش مقامات دولتی گفته است که فاز اول پوشش خواهد به عنوان بسیاری از 1,900,000 مردم است. و بازگشت طرح برای رشته هند شروع خواهد شد از کشورهای خلیج فارس است.

تخلیه مضطرب شهروندان آغاز خواهد شد از امارات متحده عربی به 3.4 میلیون سرخپوستان و حرکت در کنار عربستان سعودی و کویت.

به صورت پرداخت

در بیانیه این وزارت خانه گفت: تنها افراد بدون علامت خواهد بود و مجاز به سفر و این امر می تواند مرتب توسط هواپیما و کشتی های نیروی دریایی و تسهیلات در دسترس خواهد بود در صورت پرداخت.

پس از ورود خود را در هند, معاینه پزشکی انجام خواهد شد در همه آنها خواهد شد و پس از آن را تحت قرنطینه برای 14 روز یا در بیمارستان یا در نهادی تسهیلات وزارت گفت:

“دولت هند خواهد بود تسهیل بازگشت از هند اتباع رشته در خارج از کشور قانع کننده در زمینه شیوه ای مرحله به مرحله. سفر آغاز خواهد شد از مه 7” آن گفت:

دولت آماده استاندارد عامل پروتکل (SOP) و هند سفارتخانه ها و کمیسیون های بالا در حال آماده سازی یک لیست از مضطرب شهروندان با توجه به وزارت

“این مرکز خواهد بود در دسترس ساخته شده در پرداخت-بر اساس. غیر برنامه ریزی شده پرواز تجاری خواهد بود چیده شده برای سفر هوایی” آن گفت:

ثبت نام در Arogya Setu برنامه

غربالگری پزشکی از مسافران انجام خواهد شد قبل از پرواز و تنها بدون علامت مسافران را مجاز به سفر. در طول سفر آنها را مجبور به پیروی از پروتکل های مانند بهداشت پروتکل های صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان و حمل و نقل هوایی داخلی وزارت آن گفت:

“در رسیدن به مقصد هر کس را مجبور به ثبت نام در Arogya Setu برنامه” خانه وزارت گفت:

“هر کس می تواند از نظر پزشکی به نمایش در آمد. پس از بررسی آنها خواهد بود قرنطینه برای 14 روز یا در بیمارستان یا در نهادی قرنطینه در پرداخت-اساس, توسط, نگران دولت” آن گفت:

COVID-19 آزمون انجام خواهد شد و پس از 14 روز و بیشتر عمل می شود با توجه به پروتکل های بهداشت در این بیانیه گفت:

وزارت امور خارجی و داخلی حمل و نقل هوایی به زودی به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق در مورد آن را از طریق وب سایت خود را در آن گفت:

“دولت در دولت در حال توصیه به ترتیبات از جمله برای تست قرنطینه و بعد حرکت بازگشت سرخپوستان در کشورهای مربوطه” وزارت گفت:

هند ممنوع ورود پروازهای بین المللی آغاز مارس 23. 21-day مستند اعلام شد برای اولین بار توسط PM مودی در مارس 24 در تلاش برای مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر. این برای اولین بار تمدید تا آوریل 3 و سپس دوباره تا مارس 17.

منبع: PTI ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de