دهلی نو: کراچی متولد کانادا و پاکستان خواننده و رپر با توجه به تفسیر مسلمان تماس برای نماز Azaan.

لباس پوشیدن و در شلوار جین و بالا با بریدن مو و آغوش او, خالکوبی, Urvah خان آپلود یک ویدیو کوتاه کلیپ از آلبوم ‘Muhaajir (مهاجر آهنگ ها)’ در آوریل 24.

خان آپلود ویدیو در Instagram و زیر نویس آن گفت: “ماه رمضان مبارک! به عنوان یک کراچی متولد کانادا پاکستان حافظه من از Azaan است که ریشه دوانده در اوایل دوران کودکی تجربه می کنند. آمیزش با صدای بلند بلندگوهای روزانه, آداب و رسوم بخشی از جوانان رفته اما فراموش نکرده است. آن را در من dawned این ماه رمضان است که من تا به حال هرگز شنیده Azaan آواز با صدای یک زن است و به احتمال زیاد هرگز نمی خواهد.”

مشاهده این پست در Instagram

ماه رمضان مبارک! به عنوان یک کراچی متولد کانادا پاکستان حافظه من از Azaan است که ریشه دوانده در اوایل دوران کودکی تجربه می کنند. آمیزش با صدای بلند بلندگوهای روزانه, آداب و رسوم بخشی از جوانان رفته اما فراموش نکرده است. آن را در من dawned این ماه رمضان است که من تا به حال هرگز شنیده Azaan آواز با صدای یک زن است و به احتمال زیاد هرگز نمی خواهد. بنابراین من تصمیم به انجام وظیفه خودم. من این کار را نه از وجود و یا به علت خشم. من آن را از احترام و احترام در این زمان مقدس و به تاکید این ایده است که بی حد و حصر محبت خدا شامل همه نه فقط برخی از. . . . . . . #رمضان #ramadan2020 #urvahkhan #calltoprayer #azaan #اذان #مسلمان #اسلام #غریب #lgbt #پاکستان #کانادا #زن #گهواره #رپ #پانک #accapella

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Urvah خان عروه خان (@scrappylilbrowngal) on

این ویدئو دعوت کرده است مخلوط واکنش با بسیاری از آنها محکومیت عمل می کنند.

“اذان نیست آهنگ aur larkiyan اذان nae deti hai aur است huliye m toh bilkul bhi nae Astagfirullah. (Azaan است نه یک آهنگ و زنان را نمی دهد Azaan, نه در همه در این لباس) گفت:” یکی از افراد در نظرات.

“فقط miserabke و پایین سمت راست شرم آور است که این تفسیر از Azaan انجام شده است در چنین شیوه ای نامناسب است که حتی یک غیر مسلمان مثل من آن را پیدا می کند abmoniable !!! این Azaan زیبا ترین adpect از اسلام ارائه آن را مانند یک آهنگ پاپ است که به سادگی یک مبتذل طعم” نوشت: یکی دیگر از.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de