در سال 1980 این Schylling شرکت تولید اسباب بازی سرگرم کننده ارنست متعادل خرس.

ارنست انجام یک “هجوم مرگ بالا سیم عمل” در یک رشته صحافی بالا در سراسر اتاق. ارنست خرس pedaled یک چرخه خود به عنوان سریع و خشمگین که ممکن است در سراسر سیم در تلاش برای حفظ تعادل خود و سقوط به ورطه.

برای تلفن های موبایل زیادی مانند کالیفرنیا مالیات دهندگان تحت شرایط عادی اجازه دهید به تنهایی در طول این اقتصادی سقوط آزاد در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

بین 15 مارس و آوریل 18, 3.4 میلیون ساکنان کالیفرنیا کاربردی برای مزایای بیکاری بیش از همه 2019 ادعا ترکیب شده است. هزینه های در حال افزایش در ساکرامنتو با بسیاری از مردم واجد شرایط برای کمک و همچنین افزایش هزینه های خدمات بهداشت و درمان در پاسخ به COVID-19.

ما دولت مالی چشم انداز رفته از یک پیش بینی مازاد بودجه مشکل در گردش چشم. بودجه تثبیت عمل گذشت چند سال پیش به کالیفرنیا برخی از گریس با حدود 18 میلیارد دلار نشستن ما در صندوق روز بارانی, اما آن را نمی خواهد آخرین برای مدت طولانی و به زودی ارنست خرس را در یک سقوط آزاد.

برای چندین دهه وجود داشته است خواستار کالیفرنیا به اصلاح سیستم مالیاتی ما است و هیچ وقت مثل امروز به آن انجام می شود.

یکی از بزرگترین مشکلات این است که شخصی درآمد و سود سرمایه مالیات را تشکیل می دهند بزرگترین بخش از ما درآمد صندوق به طور کلی حدود 70 درصد و تکان دهنده تنها 1 درصد از کالیفرنیا مالیات دهندگان پرداخت حدود 50 درصد از این جریان درآمد.

این است که مقدار بسیار کمی از مالیات دهندگان حمل بار مالی برای بقیه از دولت است.

این هم یک فرار منبع درآمد به ارمغان می آورد که در زمانی که ثروتمند به خوبی انجام دهد و کمتر از لحاظ اقتصادی در زمان بد است. و ما در حال حاضر وارد چالش اقتصادی بار.

این حزبی قانونی تحلیلگر است که پیش بینی درآمدهای مالیاتی از سود سرمایه درآمد خواهد بود و چندین میلیارد دلار کمتر از چیزی فرماندار بودجه پیش بینی شده است. متنوع دولت به اندازه کالیفرنیا همچنان نمی تواند با رونق و رکود بودجه.

چقدر بد این رکود در حال رفتن به شما بستگی دارد در طول و شدت COVID-19 بحران بهداشتی. آنچه ما میدانیم این است که آجر و ملات و هزینه های خرده فروشی در حال حاضر حذف شده است و در حال حاضر ما اضافه کردن توقف رستوران, مهمان نوازی, خرده فروشی, خدمات و گردشگری.

برای اضافه کردن توهین به جراحت وجود خواهد داشت ابتکار در نوامبر سال 2020 رای گیری که تلاش خواهد کرد به طور کامل کشتن هر گونه احتمال بازگشت به کالیفرنیا اقتصاد و مردم ما بازگشت به کار.

اگر شما امضا ابتکار عمل در مقابل فروشگاه های محلی خود را به شما ممکن است به دروغ و گفته است که این امر صرفه جویی تاریخی 1978 گزاره 13. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. آن را به دنبال به آن را از هم جدا. و چه شد فقط یک ایده وحشتناک چند ماه پیش در حال حاضر تهدید به طور کامل از بین بردن هر گونه امید یک کار ارتجاعی در کالیفرنیا و بازگشت به یک اقتصاد قوی.

این طرح که افزایش مالیات بر املاک در املاک تجاری در سراسر کالیفرنیا. رستوران مورد علاقه خود را شما با صبر و حوصله انتظار برای بازگشت به ناخن و مو سالن همه ما امیدواریم که برای دیدن دوباره قبل از سال 2021 خود را در سالن بدنسازی هتل ها, محله نوار…کسانی که چند که فقط ممکن است قادر به ماندن در کسب و کار و استخدام کارکنان تمام خواهد شد به دنبال در یک بیش از 11 میلیارد دلار افزایش مالیات است که البته به مصرف کننده منتقل می.

در حال حاضر زمان برای رهبری را سخت انتخاب خواهد شد که بازگشت کالیفرنیا به شکوه سابق خود را.

دولت که در آن نوآورانه کسب و کار می خواستم برای قرار دادن ریشه ها و ارائه پرداخت مشاغل و فرصت های.

در حال حاضر زمان برای کسب و کار به طور معمول در کالیفرنیا است که بیشتر از نه به معنی افزایش مالیات اضافی در سخت کار کسب و کار کالیفرنیا و مالیات دهندگان تا زمانی که آن لطمه می زند. این زمان وجود دارد و فقط ممکن است بسیاری از ما به سمت چپ.

کارولین Cavecche مدیر عامل و رئیس جمهور از اورنج کانتی انجمن مالیات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de