دهلی نو: Yuzvendra چهل است که در میان پیشرو پا ریسندگی در جهان کریکت اما او می تواند موثر تر با استفاده بهتر از چین می گوید: سابق پاکستان عنکبوتی که تار میتند Ahmed Mushtaq.

احمد که مربی در سراسر جهان است و در حال حاضر یک مشاور برای خود بومی تیم گفت: هند توانایی درها در وسط اور در محدود اور فرمت از طریق چهل و Kuldeep Yadav شده است یک بازی تعویض برای آنها.

هر دو مچ دست-اسپینرها آورده بودند به هند محدود اور مجموعه پس از سال 2017 قهرمانان جام. هر چند از اواخر سال دو چهل و Kuldeep havn’t شده است بازی با هم.

“چهل بسیار خوب کاسه اما می توانید با استفاده از چین بسیار بهتر است. او می تواند گسترده ای از چین در زمان. شما باید به اندازه کافی هوشمند به درک رزین. اگر آن است که یک آپارتمان, زمین, شما می توانید کاسه کنده کنده,” احمد, یکی از بهترین پا-اسپینرها پاکستان تولید شده است گفت: PTI.

“اگر توپ آوردن شما می توانید بروید گسترده ای از چین به دلیل شما می توانید مشکل حتی بهترین ضربه زن با آن زاویه. که راه خود را googly نیز نمی نوبه خود تا آنجا که رودخانه انتظار دارد و شما را تا پایان گرفتن یک حلقه.”

چهل گرفته شده 91 درها در 52 ODIs در 25.83 و 55 درها در 42 T20s در 24.34. او نه یک ترنر توپ اما با استفاده از تغییرات بسیار موثر است.

احمد نیز احساس امثال چهل و Kuldeep باید سود فوق العاده از کاپیتان سابق ms Dhoni مشاوره از پشت کنده.

“شما رو به یک قدم جلوتر از رودخانه. شما باید بدانید در این زمینه خود را به عنوان در هر رودخانه قدرت است. من همیشه می گویم حمله با fielders نه با توپ. اگر شما را در درک که نظریه شما همیشه موفق” 49 ساله که بازی 52 آزمون و 144 ODIs گفت.

“هند تبدیل به یک نیروی به روی چیزی حساب کردن با هر سه فرمت به عنوان آن را با استفاده از آن bowlers واقعا خوب است. Dhoni بود استاد در گرفتن بهترین نتیجه را از خود پرتاب کنندگان در محدود اور کریکت و در حال حاضر شما باید Virat Kohli.”

احمد برداشت چهل استرالیا آدم Zampa و پاکستان Shadab خان در میان بالا پا-اسپینرها در سفید-توپ کریکت.

او همچنین گفت: هنر پا-چرخش باقی مانده مربوط تر از همیشه.

“شما نیاز به پا-ریسندگی و رمز و راز ریسندگی در تیم خود را به عنوان آنها باید توانایی گرفتن درها در هر مرحله از بازی. من بسیاری از آنها را از طریق آمدن در 10-15 سال آینده.

“ترین ضربه در حال حاضر مانند بازی اکسپرس سرعت اما با پا-عنکبوتی که تار میتند در تیم شما همیشه در بازی” اضافه شده عضو 1992 جام جهانی-پیروزی تیم ملی.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de