NewDelhi: مرحله سوم از سراسر کشور مستند امروز آغاز می شود با “قابل توجه تسهیلات” اما محدودیت ادامه خواهد داد و در مهار مناطق به طوری که دستاوردهای به دست آمده تا کنون در مبارزه با COVID-19 نیست “حیف و میل و دور” گفته مقامات یکشنبه.

این کشور شده است تقسیم به سه منطقه — قرمز و نارنجی و سبز – بر اساس coronavirus خطر-پروفایل رندر کمی از آرامش در طول مستند. تمدید مستند است که میله میله به گذشته تا مارس 17.

این تسهیلات را به زور از دوشنبه. در اینجا یک لیست از آنچه ممنوع و آنچه مجاز است از امروز:

سفر هوایی راه آهن و مترو و بین دولت و جنبش مردم توسط جاده همچنان ممنوع در سراسر کشور است. مدارس, هتل ها, رستوران ها, مراکز خرید, سینما و مکان های عبادت نیز تعطیل در سراسر کشور.

اما وجود خواهد داشت بدون محدودیت در جابجایی کالا بین کشورها و یا در تولید و توزیع اقلام ضروری.

مرکز اتحاد بیشتر اجازه دولت را در تصمیم گیری چه باید مجاز بر اساس وضعیت در زمین است. نخست وزیر نارندرا مودی در تعامل با وزرای ارشد در تاریخ 27 آوریل گفته بود که دولت در قضاوت آنچه باید اجازه داده شود پس از آنها دریافت زمین گزارش از دولت های منطقه است.

تو محدودیت در ایالات متحده خواهد بود بر اساس بروز Covid-19 در مناطق مختلف شده اند که رنگ رمزی درآمده است.

عکس: Indianexpress

مناطق قرمز:

همه مترو شهرستانها از جمله دهلی نو و بمبئی و بنگلور – تعیین شده است به عنوان مناطق قرمز که در آن بسیاری از محدودیت در محل باقی می ماند. طبقه بندی شده بر اساس تعداد فعال coronavirus موارد و افزایش میزان موارد است.

در شهری مناطق قرمز که مشخص شده به عنوان مهار مناطق که از مناطق مهر و موم شده با توجه به کروناویروس موارد – دفاتر خصوصی می تواند باز در 33 درصد ظرفیت است. فعالیت های ساخت و ساز همچنین می توانید رزومه تا زمانی که کارگران اقامت در محل. تولید کالاهای ضروری و سخت افزار آن مجاز است. تجارت الکترونیکی فعالیت تنها مجاز برای کالاهای ضروری در حالی که مستقل مغازه ها قادر به باز کردن.

مطابق با آن دولت دهلی نو تا به حال در یکشنبه مجاز افتتاح مستقل مشروب مغازه ها از دوشنبه. وجود 150 مانند مغازه ها, به گزارش خبرگزاری PTI که باز باقی خواهد ماند تا 7 بعد از ظهر.

در روستایی مناطق قرمز همه کشاورزی و ساخت و ساز و فعالیت های صنعتی مجاز است.

نارنجی:مناطق

در نارنجی مناطق تمام فعالیت های مجاز در مناطق مجاز است. علاوه بر این تاکسی ها اجازه ارائه آنها در حمل تنها دو مسافر به عنوان سفر بین مناطق برای فعالیت های مجاز.

مناطق سبز:

مناطق تعیین شده به عنوان مناطق سبز و یا مکان هایی که باید دیده نمی شود هر گونه بروز Covid-19 در 21 روز مجاز به از سرگیری فعالیت های به جز کسانی که ممنوع در سراسر کشور.

اتوبوس مجاز به فعالیت در 50 درصد ظرفیت است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de