یک افسر پلیس شهر نیویورک انداخت به زمین زده و او را بارها و بارها شنبه در یک حادثه که مقامات می گویند شروع شد و در تلاش برای به اجرا درآوردن اجتماعی محدودیت فاصله. شگفت انگیز فیلم از رویارویی که شامل دستگیری سه نفر رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی و پلیس گفت: آنها بررسی خواهد شد.

این تصویری بود که به طور مستقل تایید شده توسط سازمان خبری Storyful, نشان می دهد, پلیس, کشتی یک مرد به زمین در نیویورک شرق ایجاد کرد. یک افسر سپس امتیاز یک تفنگ بی حس کردن در نزدیک شدن به مرد می گوید و او را به حرکت به عقب قبل از وادار کردن او به زمین و قابل توجه او. یک افسر دیگر پس از آن در جهش به دستبند به اطرافیان.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio توییتی یکشنبه شب بود که او “واقعا آشفته” با این فیلم. “رفتار من دیدم که در تصویری ساده است قابل قبول نیست,” او نوشت.

Storyful گفت: در این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد توسط Daquan اونز که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

NYPD در بیانیه ای گفت به Storyful که افسران مشخص نشده اند خواست یک گروه “در نقض اجتماعی فاصله سفارشات” برای پراکنده کردن اما که برخی حاضر به انجام این کار.

پلیس گفت: اشلی سرانو, 22 اقدام به دخالت در طول بازداشت Sahkiem Brunson, 31. یک افسر سپس دستور داد Donni رایت, 33, برای پراکنده اما او گفته در زمان “مبارزه با موضع گیری در برابر افسر و نیز به زندان برده شد.”

پلیس گفت: هر سه متهم شدند و با مقاومت در برابر بازداشت و رفتار آشوبگرانه با Brunson و Serrano رو اضافی به اتهام در اختیار داشتن سلاح.

این پست می تواند بلافاصله به Brunson Serrano یا رایت و آن را بلافاصله روشن نیست که آیا آنها تا به حال وکلای مدافع.

NYPD کمیسر درموت شیا گفت: در یک کنفرانس خبری گفت: این حادثه در این ویدئو شروع کردن به عنوان یک اجتماعی فاصله نقض قبل از آن افزایش یافت که NYPD امور داخلی اداره در حال بررسی است.

شیا اضافه شده که NYPD صادر 51 احضار شنبه برای اجتماعی فاصله نقض.

عوارض این بیماری همه گیر شده است به خصوص شیب دار در ایالت نیویورک که در آن حداقل 316,000 coronavirus موارد گزارش شده و حداقل 24,000 نفر کشته شده اند پس از 14 مارس ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de