دهلی نو: یک دانشگاه جواهر لعل نهرو (JNU) استاد که دریافت کرده بود شدید صدمات در طول ژانویه 5 پردیس خشونت منتقل شده به دادگاه شهرستان به دنبال شنوایی اولیه از تقاضای ثبت در ژانویه برای ثبت نام از شاه در برابر اراذل و اوباش با بیان اینکه بیش از چهار ماه با داشتن سپری شده پس از این حادثه.

Sucharita Sen استاد در مرکز مطالعه و توسعه منطقه ای دریافت کرده بود جراحت در سر در خشونت است. در ژانویه 5, مردان نقاب دار مسلح با چوب و میله به حال به اتهام حمله به دانش آموزان و معلمان و اموال آسیب دیده در محوطه دانشگاه.

او شکایت با ایستگاه خانه افسر (شو), Vasant Kunj شمالی و به دنبال ثبت نام از شاه برای جرائمی مانند تلاش برای قتل شورش و فساد اما “هیچ اقدام گرفته شده توسط پلیس.”

Sucharita از طریق طرفداران Adit S. Pujari تارا Narula و Kriti Awasthi و سپس نقل مکان کرد و دادگاه در ژانویه 13, به دنبال ثبت نام از شاه پس از آن پلیس خواسته شد به یک فایل اکشن-گزارش گرفته شده (ATR) توسط 25 مارس.

“با توجه به Covid-19 گیر شکایت پرونده موکول به مارس 25. در نتیجه بررسی سازمان ثبت نکرده ATR,” تازه درخواست ثبت شده توسط Sucharita اعلام کرد.

آن را اظهار داشت که شاه باید بلافاصله ثبت شده در حساب سفارشات گذشت توسط دادگاه عالی دهلی نو در ماه ژانویه کارگردانی یک بررسی سریع. Sucharita گفت: شواهد در این مورد بود در طبیعت از اطلاعات است که می تواند با دستکاری.

“به جرائم ارتکابی توسط متهمان افراد بسیار جدی است و شامل جرائم است که دانستنی و غیر bailable در طبیعت و لازم جهت به بررسی آژانس ها به دنبال ثبت نام FIR و بررسی شکایت نسبتا به درستی و بی طرفانه ،

این ماده ذکر شده است برای شنیدن در روز سه شنبه.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de