http://www.washingtonpost.com/video/world/italy-eases-europes-longest-coronavirus-lockdown/2020/05/04/56187709-3d3b-4faf-8ca7-7df316f357fe_video.html

رم — ایتالیا روز دوشنبه آغاز شد متزلزل اقتصادی بازگشایی پس از مواجهه با اروپا مرگبارترین شیوع کروناویروس با مردم reemerging از آپارتمان ها و خانه ها را با مخلوط امداد و دلهره.

این مرحله از مستند شد متوسط یک. رستوران می تواند بازگشایی اما برای بایگانی اطلاعات تنها. مجالس ترحیم می تواند از سر گرفت اما در پوش 15 نفر. مهمتر از بسیاری از کارخانه ها و پروژه های ساخت و ساز دوباره با بیش از 4 میلیون نفر — حدود یک پنجم از نیروی کار — بازگشت به شغل خود.

“وجود خواهد داشت بسیاری از فرصت های بیشتر برای امکان سرایت که ما فقط می توانیم با جلوگیری از حتی بیشتر احساس مسئولیت” نخست وزیر جوزپه کونته نوشت: در رسانه های اجتماعی شب قبل از محدودیت برداشته.

ایتالیایی ها قادر به اصلاح چند آزادیهای اساسی از جمله فرصتی برای ورزش های خارج از منزل. آنها همچنین می تواند سفر در داخل یک منطقه به دیدار اقوام.

[ایتالیا به دنبال بالابر مستند شروع آوریل 4 نظر مشاوره از دانشمندان و اقتصاددانان و روانپزشکان]

اقدامات انجام شده توسط ایتالیا به عنوان تنها بخشی از گسترده تر بازگشایی در سراسر اروپا است. در آلمان چندین نمرات مدرسه بازگشت به کلاس های روز دوشنبه. فرانسه قصد دارد برای راه اندازی مجدد تحصیل در هفته آینده.

اما آن را به سختی به حالت عادی بازگشت. در ایتالیا جنبش در سراسر مناطق باقی مانده به شدت محدود شده است. مدارس و بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی توقیف باقی می ماند. یک امید وجود دارد که رستوران ها و کافه ها می توانند رزومه نشسته و خدمات در ژوئن 1, اما این تصمیم بستگی دارد چگونه به آن را حذف با پیشرفت در هفته های آینده.

http://www.washingtonpost.com/video/world/restaurant-installs-plexiglass-to-prepare-for-possible-june-1-reopening-in-italy/2020/05/04/4b6fdac4-5efe-46b1-900c-572bcd255633_video.html

برای بسیاری از ادامه محدودیت و عدم اطمینان در مورد چگونه آنها را در آخرین برانگیخته اند, نشانه هایی از سرخوردگی. رستوران باید نگرانی در مورد در حال اجرا از پول نقد و بسته شدن به طور دائم. این پرسش که چگونه به طور کامل بازگشایی شده و باعث اصطکاک بین کونته و منطقه ای دولت با برخی خواستار بیشتر سرعت.

اما ایتالیا است hemmed در مقیاس شیوع. این کشور دارای 100,000 گزارش مداوم coronavirus موارد است. دولت علمی, پنل, تحصیل در رشته های مختلف بازگشایی حالات یافت و بدون تعطیلی مدارس و ادامه داد: گسترده telework, ایتالیایی, بیمارستان خواهد دوباره غرق می شوند.

“بسیار وجود دارد اتاق را برای مانور در reopenings” به این نتیجه رسیدند این گزارش که به اشتراک گذاشته شده توسط روزنامه La Repubblica.

همانطور که در حال حاضر این کشور در نظر دارد برای راه اندازی مجدد فروشگاه های خرده فروشی همراه با موزه ها, on May 18. اما کارشناسان همچنین نگران هستند که این ویروس می تواند آمد خروشان به عقب. ایتالیا دارای مجموعه ای از دستورالعمل — از جمله نرخ انتقال ویروس و بیمارستان منطقه ای ظرفیت — که دوباره فعال مستندات در حال ظهور hotspot مناطق.

خطر این است که اکثر فوری برای مناطق شمالی که سخت ترین ضربه موج اول از ویروس است که اتفاق می افتد به از صنعتی ترین مناطق.

“بسیاری از 4.5 میلیون نفر از مردم بازگشت به کار و زندگی در مناطقی که این بیماری همه گیر است و کمتر تحت کنترل” گفت: Nino Cartabellotta عمومی سلامت محقق است که رئیس جمهور از Gimbe پایه و اساس است.

موریس گزارش از برلین.

ادامه مطلب

از محدود ایتالیا یک هنرمند چشم در coronavirus

ایتالیا coronavirus مرگ و میر سرسام آور هستند. آنها ممکن است بیشتر پیش نمایش از ناهنجاری.

ایتالیا گسترش coronavirus مستند به کل کشور تحمیل محدودیت بر 60 میلیون نفر

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de