اورنج کانتی دادستان منطقه کشیده شده ملی به ویژه در روزهای اخیر برای خود انتقادی را در دادگاه محلی مقامات برای کاهش در زندان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس مهمترین اعتراض با خشم به انتشار هفت مجرم جنسی که نقض آزادی مشروط.

اما در حالی که تاد اسپیتزر انتقاد از دادگاه حرکت را به دست آورد توجه از محلی اخبار کانال ها و رسانه ملی مانند فاکس و دوستان, اخبار, نشان می دهد, همتایان خود در اورنج کانتی عمومی دفتر مدافع گفتن حقایق در مورد او ذکر شده است پر از شکوفه و آنها او را متهم به “ترس.”

بحث در اورنج کانتی می آید که مقامات مجری قانون در سراسر کشور با کشتی چگونه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در زندان ها و زندان های محلی. محلی برخی از تلاش های چنین به عنوان اوایل انتشار غیر خشونت آمیز زندانیان در نزدیکی پایان محکومیت خود شده و با حمایت پلیس در حالی که دیگران – از جمله ایالت “بدون وثیقه” فرمان برای سطح پایین جنایات کالیفرنیا قضایی شورای – کشیده شده اند مخالف است.

هفته گذشته اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه با صدور بیانیه ای هشدار داد که ساکنان هفت “ریسک بالا مجرم جنسی ثبت شده” متهم از قطع و یا دستکاری با خود GPS مانیتور منتشر شده بود پس از گذراندن روز در محلی قفل به جای شش ماه دفتر استدلال آنها باید نیاز به صرف پشت میله های زندان.

در جداگانه منتشر شده در مطبوعات دا را نیز مورد انتقاد همان دادگاه کمیسر جو Dane برای کاهش وثیقه برای یک مرد متهم در اتصال به کشنده مسابقه خیابانی و برای انتشار در تعهد خود را یک سوم-مهاجم بعد از متهم شدن به یک رویارویی با یک ارواین افسر.

هیچ یک از کسانی که تصمیم گیری شد و در نتیجه “بدون وثیقه” حکم دا را اذعان کرد. اما اسپیتزر استدلال کرد که آنها نمونه هایی از مقامات دادگاه “انجام همه چیز را در قدرت خود را” برای کاهش جمعیت زندان.

“شده است وجود دارد یک نیرنگ است که کشیده شده در عمومی در کل که ما تنها قرار است به نظر غیر خشونت آمیز و غیر جدی مجرم (برای اوایل آزادی)” اسپیتزر گفت. “این بیماری همه گیر شده است استفاده می شود به عنوان بهانه ای برای دریافت به-خارج-از-زندان-رایگان کارت برای برخی از جدی ترین felons.”

دادگاه سخنگوی Kostas Kalaitzidis گفت: مسئولان قضایی از جمله Dane هستند محروم از اظهار نظر در تصمیم گیری و یا اسپیتزر این اتهامات با توجه به حقوقی و اخلاقی محدودیت در قضات و یا کمیسیون صحبت در مورد فعالیت های جنایی.

مدافع شارون Petrosino متهم اسپیتزر از “ترس” و تحریف حقایق برای ترساندن مردم است. او گفت: اکثر مجرمان جنسی خود را شارژ نمایند و دستگاه های GPS در شهرستان امکانات که در حال حاضر بسته شده است. و Petrosino اضافه شده است که مجرم که نقض آزادی مشروط در واقع خدمت به مدت 90 روز یا کمتر در زندان است.

“این است که ریاکارانه از تاد و در عین حال دوباره” Petrosino گفت. “این مردم نیست که مرتکب جنایات جنسی در حال حاضر بیشتر نیست شارژ GPS خود را. ترین بی خانمان هستند یا بیمار روانی.”

Petrosino اشاره کرد که واقعی اتهام مرتکب شده توسط افراد آنه توسط اسپیتزر رخ داده است دورتر در گذشته خود را در حالی که بیشتر جنایات اخیر برای آنها که در آزادی مشروط شامل در اختیار داشتن مواد مخدر و یا ساخت جنایی تهدید.

“من فکر می کنم آن را واقعا فقط از ترس” این مدافع گفت. “فقط به مردم حقیقت است.”

یکی از مجرمین رابطه جنسی رودی ویلیام Grajeda Magdaleno شده و دوباره دستگیر و پس از آزادی با سانتا آنا پلیس ادعا او در معرض خود را به کارکنان در آزادی مشروط مرکز منابع.

“شما نمی توانید ارزیابی درست ترین زمان جرم” اسپیتزر گفت: از مجرم است. “شما باید برای نگاه در سابقه کیفری خود را از گرایش به خشونت.”

پس Dane است منصوب کمیسیون به جای نشستن قاضی دا در دفتر با استفاده از حق خود را برای اعتراض به نظارت بر نقض آزادی مشروط شامل می برند. Orange County Sheriff همین بارنز نیز وزن در جدال هفته گذشته گفت: این یک دادگاه نیست تصمیم خود را که منجر به آزادی این هفت آزادی مشروط متخلفان و اشاره کرد که این زندان در حال حاضر ظرفیت مورد نیاز به “خانه مجرم جنسی و دیگر مجرمان خطرناک است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de