در آب و هوای فعلی و ميانگين درجه حرارت سالانه بیشتر از 84.2 درجه فارنهایت (29 درجه سانتیگراد) محدود به مناطق تاریک در صحرای منطقه است. در 2070 چنین شرایط پیش بینی شده رخ می دهد در سراسر منطقه سایهدار در بدترین انتشار سناریو. رنگ پس زمینه را نشان ميانگين درجه حرارت سالانه. (چی زو)

درست مثل حشرات و پرندگان و حیوانات, انسان خاص آب و هوا, تو رفتگی در دیوار دانشمندان با 6000 سال تاریخ بشر نشان میدهد که چگونه جامعه رشد زمانی که ما ماندن در آن و تلاطم است که در واقع زمانی که آن را تحت فشار قرار دادند از این منطقه است.

در یک استارک جدید پیدا کردن در مورد این سیاره به سرعت در حال گرم شدن آب و هوا مطالعه می یابد که برای هر 1.8 درجه فارنهایت (1 درجه سانتیگراد) از متوسط جهانی گرم شدن 1 میلیارد نفر را مجبور به انطباق و یا مهاجرت را به ماندن در شرایط آب و هوایی است که به بهترین وجه مناسب برای تولید محصولات کشاورزی, دام و پایدار در هوای محیط کار.

مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در دوشنبه معافیت های جدید از زمین با کمی محدوده دما جامعه است که بیشترین اقتباس و طرح چگونه تغییر آب و هوا خواهد مردم فشار خارج آن است.

“آنچه که ما باید نگاه برای بشریت است حساسیت به گرم شدن کره زمین که حدود 1 میلیارد نفر در مشکل در هر درجه [سانتیگراد] از گرم شدن کره زمین” گفت: مطالعه همکاری نویسنده و هلندی تحقیقات بوم دله شفر از سانتافه موسسه و دانشگاه Wageningen.

شفر و همکارانش به بررسی تاریخچه جهانی متوسط جمعیت انسانی و استفاده از زمین برآورد از اواسط دوره هولوسن شروع حدود 6000 سال پیش به 2015.

آنها دریافتند که مردم محصولات کشاورزی و دامی باید به شدت متمرکز در یک باند باریک نسبتا محدود آب و هوا شرایط. این محدوده اشاره شده در این مطالعه به عنوان انسان “آب و هوا رفتگی در دیوار” باقی مانده است تا حد زیادی بدون تغییر پس از 6000 سال پیش.

طرح ریزی به آینده با استفاده از یک سناریو با انتشار گرما به دام انداختن گازهای گلخانه ای محققان دریافتند که موقعیت انسانی آب و هوا تو رفتگی در دیوار است که پیش بینی شده برای تغییر بیشتر در 50 سال آینده از آن گذشته 6,000. چنین تغییر خواهد ترک 1 میلیارد به 3 میلیارد نفر در خارج از شرایط آب و هوایی است که باید پرورش انسان جامعه تاریخ.

به دلیل گرایش های اخیر و پیش بینی در انتشار گازهای گلخانه ای که کمی کمتر شدید این تغییرات ممکن است رسیدن به بالاترین برآورد توسط 2070 اما حتی کمتر تهاجمی انتشار سناریو هنوز هم می آورد در مورد تغییر رادیکال.

این مطالعه از یک گروه از مردم شناسان آب و هوا, دانشمندان و کارشناسان محیط زیست است و اولین از نوع خود برای نشان دادن آنچه که این شرایط آب و هوایی مناسب برای جامعه بشری شده اند در سراسر هزار سال گذشته و پس از آن به پروژه چگونه آنها را تغییر و تحت گرمایش جهانی حالات.

با توجه به مطالعه شرایط مطلوب برای جامعه بشری شکوفا دارای درجه حرارت متوسط سالانه از بین 51.8 به 59 درجه فارنهایت (11 تا 15 درجه سانتیگراد). مرجع متوسط درجه حرارت سالانه در واشنگتن است 58.2 درجه است.

این مطالعه همچنین نشان می دهد یک گروه دوم از درجه حرارت است که همزمان با این منطقه است که سود حاصل از هند موسمی است که کمک می کند تا حمایت از میلیاردها نفر از مردم در جنوب آسیا است. دمای متوسط سالانه در آن منطقه بین 68 و 77 درجه (20 تا 25 درجه سانتیگراد) مطالعه یافت می شود.

مطالعه همکاری نویسنده Tim کولر, یک باستان شناس در دانشگاه ایالتی واشنگتن می گوید که در حالی که ما پیشرفت های فن آوری اجازه داده است ما را به حل و فصل تقریبا در همه جا بر روی زمین و حتی در فضای مطالعه نشان می دهد “ما تنظیمات (به عنوان مخالف به ما توانایی) مدت طولانی است که برای جای باند باریک از درجه حرارت که در آن ما به طور معمول ما متراکم ترین اعداد و بزرگترین موفقیت اقتصادی.”

در گذشته زمانی که شرایط آب و هوا رانده شده اند در خارج از این بهینه محدوده تحول منجر به از جمله مهاجرت دسته جمعی, قحطی جنگ و دیگر اختلالات است که نویسندگان این مطالعه می گویند ما نیاز به برنامه ریزی برای در دهه های آینده.

در حال حاضر حدود 0.8 درصد از سطح زمین را تجربه متوسط سالانه درجه حرارت بالاتر از 84.2 درجه (29 درجه سانتیگراد) عمدتا در منطقه صحرای آفریقا. اما با پیش بینی افزایش در میانگین جهانی دمای سطح این منطقه است که انتظار می رود به گسترش قابل توجهی به پوشش حدود 19 درصد از جهانی زمین صفحه اصلی به 3.5 میلیارد نفر در 2070.


مسافران پیاده روی را از طریق یک راهرو در مرکز تجارت جهانی هاب حمل و نقل در نیویورک در ماه ژوئن. (علامت Lennihan/AP)

این می تواند یک مشکل بزرگ اگر چند نفر زندگی می کردند که در بخشی از جهان, اما آن اتفاق می افتد به یکی از سریعترین رشد مناطق در این سیاره است.

“این کمی مایه تاسف است که بیشترین رشد جمعیت اتفاق می افتد به در محل خواهد شد که سخت ترین برای زندگی” شفر گفت.

با توجه به مطالعه ایده آل محدوده دما برای جامعه بشری است که انتظار می رود به گسترش به سمت قطب “در راه بی سابقه” در حالی که رشد جمعیت به طور عمده رخ می دهد در کشورهای در حال توسعه در مناطق استوایی و کشورهای جنوب صحرای منطقه موجب تشدید قطع ارتباط بین انسان چگونه توزیع خواهد شد و جدید بسیار گرمتر و بیشتر شدید آب و هوا.

این مطالعه با اشاره به احتمال افزایش آب و هوا ناشی از مهاجرت است. اگر چند میلیارد در مشکل به دلیل تغییر آب و هوا شفر می گوید: “مردم نمی ماند که در آن مشکل است.”

مطالعه یادداشت های متعدد ابهامات عمدتا مربوط به تصمیمات اتخاذ شده در مورد کاهش تولید گازهای گلخانه ای دی اکسید کربن و دیگر سیاره-گرم شدن گازهای گلخانه ای و همچنین توانایی ما برای انطباق با آب و هوای گرم.

“جمعیت اجتناب خفقان داغ و یا دماهای انجماد در اعداد بزرگ به جای تمرکز بر روی گلدیلاک مناطق” گفت: Neil Adger استاد جغرافیای انسانی در دانشگاه اکستر. Adger بررسی اولیه کپی از مطالعه بود اما نه درگیر در تحقیقات خود.

“آن است که به احتمال زیاد تغییرات آب و هوایی را در اثر حرکت بزرگ شهرستانها و کل کشور را به متوسط سوله است که در حال حاضر ساکنان را در پیدا کردن غیر قابل تصور او گفت:” در ایمیل.

“پس خواهد شهرستانها حرکت می کند ؟ بعید است. اما تبدیل شدن آنها به کمتر از مقاصد جذاب برای مردم به حرکت می کند ؟ قطعا. و در نهایت برخی از شهرستانها در حال حاضر متوقف خواهد شد در حال رشد و ossify,” او گفت:.

Adger اشاره می کند که پرسش باقی می ماند در مورد اقتصادی خروجی در مناطقی که تحت فشار قرار دادند و در بیرون آب و هوا تو رفتگی در دیوار به عنوان آن شناخته شده است.

“کلید ناشناخته است که آیا بهره وری نیروی کار برای کار در فضای باز می تواند انطباق با این سوله های جدید. حتی اگر اصلاح نباتات فن آوری می تواند به حل این درجه حرارت تحمل از محصولات می تواند فن آوری های کمک های کشاورزی که همیشه کار فشرده بود قابل تحمل است؟”

“در نهایت ما شاهد غیر قابل مشاهده تغییرات که بیش از چند دهه را نشان دهنده یک تغییر عمیق اجتماعی و اقتصادی در جغرافیای جهان انسان است.”

جان Schellnhuber مدیر بازنشسته در پوتسدام موسسه آب و هوا تاثیر تحقیقات در آلمان گفت: مطالعه مفید است زیرا آن را کمی تایید “نه کوچک تاریخی زیستگاه بشر بر روی زمین است.” آن را نیز نشان می دهد که در آینده تغییرات چشمگیر به این زیستگاه به دلیل گرم شدن کره زمین گفت از طریق ایمیل.

Schellnhuber که توصیه کرده است آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در تغییر آب و هوا بود و نه درگیر در این مطالعه گفت: تحقیقات جدید آشنایی پشتیبانی به نظر او که “در مقیاس بزرگ (مدیریت تسهیل مهاجرت بخشی از جهانی [آب و هوا] اقتباس استراتژی است.”

ادامه مطلب:

در این سال است در مسیر به زمین گرمترین بر ضبط, ضرب و شتم 2016, NOAA می گوید:

Coronavirus می تواند توقف جهان را تولید گازهای گلخانه ای رشد. نه این که ما باید احساس خوبی در مورد آن.

جهان دارای بیش از یک دهه به تغییر آب و هوا تحت کنترل U. N. دانشمندان می گویند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de