تازه پرونده Arnab Goswami برای ایجاد جمعی نفرت

بمبئی: تازه شاه در برابر جمهوری تلویزیون Editor-in-Chief Arnab Goswami شده است ثبت نام در روز شنبه به اتهام ایجاد جمعی از نفرت است.

با توجه به چند رسانه ای, گزارش به شاه تسلیم شد در بمبئی Pydhonie ایستگاه پلیس بر اساس شکایت از عرفان ابوبکر شیخ دبیر آموزش جامعه

در صنوبر عرفان شیخ با اشاره به یک گزارش پخش شده در کانال در آوریل 29 و متهم Goswam از صدمه زدن به احساسات مذهبی جامعه و هدفمند مسجد از Bandra که تا به حال هیچ لینک به اغتشاش صورت گرفت و در تاریخ 14 آوریل.

“کانال حال telecasted اعتراض مهاجران که جمع شده بودند در نزدیکی Bandra ایستگاه راه آهن در مارس 14, که در طی آن او تا به حال یک سوال مطرح شده که چرا در حال جمع آوری اراذل و اوباش تنها در نزدیکی مساجد در طول مستند” گفت: شاکی در اظهارات خود به پلیس.

“شاکی گفت: آقای Goswami ساخته شده بود تکرار مراجع به مسجد جاما در نزدیکی نقطه ای که در آن مهاجران جمع شده بودند با وجود این واقعیت است که این مسجد تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این حادثه است. او همچنین اظهارات مانند ‘مستند نبرد هار bheed مسجد ke paas سلام kyon jutati hai (چرا هر جمعیت در مستند همیشه جمع آوری در نزدیکی یک مسجد)? و این تلاش به یک رنگ مذهبی به حادثه” گزارش رسانه ها به نقل از یک افسر با Pydhonie پلیس.

پلیس باید ثبت نام یک مورد در بخش 153, 153, A, 295, A, 500, 505 (2), 511 و 120 (B) از قانون مجازات اسلامی. و تحقیقات بیشتر در جریان است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر