شخصی آسیب شرکت حقوقی در ساحل طولانی اهدا کرده است $10,000 برای کمک به کالیفرنیا رستوران ها و خانواده هایی که در حال مبارزه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

ممکن است شرکت دعوت مردم به سفارش غذا از یک رستوران محلی ارسال یک عکس از رسید به این شرکت و دریافت بازپرداخت تا 25 دلار در هر خانواده است. شام باید اول بازدید از شرکت رستوران امداد صندوق های صفحه وب و با پر کردن یک فرم به شرکت.

این برنامه طراحی شده است برای خدمت به 400 خانوار و احتمالا بیشتر بسته به اینکه چقدر مردم صرف وعده های غذایی خود را. بازپرداخت خواهد شد از طریق پی پال و یا Venmo و باید دریافت شود در عرض دو هفته.

“رستوران ها در حال گرفتن آمار بسیار سخت با اقامت در خانه سفارشات” رابرت گفت: ممکن است این شرکت بنیانگذار. “COVID-19 نهفته است همه زندگی ما. در ماه مه شرکت ما’veadjusted به یک واقعیت جدید که در آن ما کار از راه دور برای کمک به مشتریان ما اما کار از راه دور نیست یک گزینه قابل دوام برای برخی از کسب و کار.”

غذا برنامه در دسترس است در سراسر کالیفرنیا. کسب و کار دفاتر در Long Beach, Santa Barbara, Chula Vista, San Luis Obispo سانتا ماریا فرزنو و Bakersfield.

ممکن است سخنگوی دن اشتاینر گفت: این شرکت قصد ندارد به درخواست کسب و کار از برنامه دریافت کنندگان.

کارکنان را ترک کرده اند و یا گرفته, زمان

برخی از کارکنان در کافه کوچک در ساحل را ترک کرده اند در حالی که دیگران گرفته اند زمان تا COVID-19 همه گیر شده است. این رستوران با استفاده از درب Dash برای تحویل و آن را نیز ارائه می دهد خدمات بایگانی اطلاعات.

این کافه کوچک یک ساحل طولانی رستوران که در خدمت همه چیز از صبحانه و برای سالاد و ساندویچ از جمله کالیفرنیا 90,000-به علاوه رستوران که همه آمار گرفته در طول بیماری همه گیر. Co-مدیر استفانی مایر می گوید: کسب و کار موفق به شناور باقی می ماند.

“ما تنها در مورد پنج نفر در حقوق و دستمزد در حال حاضر به دلیل بسیاری از کارمندان یا ترک و یا گرفته اند زمان تا زمانی که همه از این ضربات بیش از,” او گفت:. “ما در حال انجام درب Dash برای تحویل و ما takeout به عنوان به خوبی.”

مایر تحسین ممکن است شرکت وعده غذایی برنامه.

“این واقعا خوب است که آنها در حال دادن خانواده ها به $25,” او گفت:. “همه چیز خیلی دیوانه در حال حاضر با تمام اجتماعی فاصله.”

“در نزدیکی نابودی’ صنعت

تحت دولت COVID-19 مقرر کالیفرنیا رستوران ها منع شده اند از پذیرش ناهار خوردن در مشتریان اگر چه آنها هنوز هم می تواند ارائه takeout و خدمات تحویل. در مارس 27, نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom کالیفرنیا انجمن رستوران گفت که این حرکت منجر به “نزدیکی نابودی کشور ما را رستوران میباشد.”

“کالیفرنیا رستوران ها سنگ بنای هر جامعه و یک موتور اقتصادی است که در استخدام 1.4 میلیون غذایی کارگران خدمات و تولید بیشتر مالیات بر فروش (7 میلیارد دلار در سال) از هر صنعت” ارتباط گفت. “با وجود فدرال اقدام مگر در حال پررنگ اقدامات انجام شده توسط دولت ما به احتمال زیاد به از دست دادن 20-30 درصد از کالیفرنیا رستوران. به طور دائم.”

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کالیفرنیا را به حرکت در فاز دوم بازگشایی اقتصاد دولت به عنوان اوایل به عنوان جمعه. که اجازه خواهد داد که فروشگاه های خرده فروشی از جمله گل ها و مغازه ها و فروشگاه های لباس بازگشایی با منظقه انتخاب کنید تنها و اجتماعی فاصله دستورالعمل برای کارگران است.

اما نشسته ناهار خوری در رستوران را نمی خواهد اتفاق می افتد تا بعد در برنامه بهبود.

کسب و کار را کند کرده است

Georgie جای اقیانوس اطلس خیابان رستوران در ساحل ارائه می دهد که یونانی آمریکایی و مکزیکی مواد غذایی به احتمال زیاد نمی تواند در میان تعطیلی. اما مدیر Marrisa Villegas گفت: کسب و کار است که ارائه takeout است قطعا کاهش یافته است.

“کسب و کار شده است به طوری که پس از ما بسته به پیاده روی در مشتریان در اوایل ماه مارس” او گفت:. “من نمی دانم که زمانی که ما به عقب بر گردیم به حالت عادی است.”

ممکن است گفت: این برنامه طراحی شده است به قیف پول بیشتر برای رستوران ها زمانی که آنها واقعا به آن نیاز دارید.

“من می خواهم وحشت زده اگر من صاحب یک رستوران در حال حاضر,” او گفت:. “کسب و کار من تحت تاثیر قرار شده است اما من نمی نیاز به هر مشتری در دفتر من. شاید این برنامه را بی درنگ مردم را به خرید یک وعده غذایی آنها در غیر این صورت نمی خواهد که برای حمایت از رستوران های محلی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de