حیدرآباد: این کشور گسترده مستند تحمیل شده بر 23rd مارس, در حالی که لازم است به حال عمیق انشعابات در فعالیت های اقتصادی است.

یک CII نظرسنجی نظرسنجی در.تاثیر COVID19 نشان می دهد درآمد را بیش از 40percent در ماه آوریل تا ژوئن 2020 حالی که در سه ماهه مالی سال 2021 انتظارات از کاهش درآمد مبهوت هستند.این بررسی گفت که تعطیل و عدم تقاضا اصلی محدودیت. بهبود در تقاضای داخلی ممکن است قبل از تقاضای خارجی و از دست دادن شغل می تواند یک موضوع مهم بررسی گزارش گفت:.

با توجه به CII اجرائی ضربه محکم و ناگهانی نظرسنجی در تاثیر COVID-19 در اقتصاد و صنعت در حالی که اکثر شرکت های در ادامه به پیش بینی کاهش قابل توجهی در خود topline آنها در حال حاضر پیش بینی تاخیر در احیای اقتصادی و بهبود تقاضا. این بررسی شاهد مشارکت بیش از 300 اجرائی که نزدیک به دو سوم متعلق به MSMEs.

این مستند آورده و فعالیت های اقتصادی به توقف سنگ زنی و بررسی یافته ها نشان می دهد که اکثریت قابل توجهی از شرکت های (65 درصد) انتظار می رود درآمد به سقوط بیش از 40 درصد در سه ماهه جاری (May-Jun 2020). برای سال مالی 2020-21 انتظارات از کاهش درآمد هستند و مبهوت با 33 درصد از شرکت پیش بینی درآمد سقوط بیش از 40 ٪ از نزدیک دنبال 32 درصد از شرکت های در انتظار یک درآمد انقباض در محدوده بین 20 ٪ تا 40٪.

در حالی که سه نفر از چهار شرکت را شناسایی کرده اند که یک ‘تعطیلی کامل عملیات بود که یک محدودیت عمده مواجه با کسب بیش از نیمی از آنها را نیز نشان داد ‘عدم تقاضا برای محصولات به عنوان یک hinderance به فعالیت های کسب و کار.

بررسی نتایج نشان می دهد که ما ممکن است تجربه طولانی رکود در فعالیت های اقتصادی به عنوان یک تعداد از پاسخ دهندگان (45 درصد) احساس می کنم آن را بیش از یک سال برای رسیدن به اقتصادی عادی یک بار در این مستند به پایان می رسد. با توجه به شرکت های خود را, اما پاسخ دهندگان پیش بینی کمی سریعتر بهبودی یعنی در عرض 6 تا 12 ماه با 34 درصد از پاسخ دهندگان نشان می دهد همان.

بیشتر عمده بسیاری از پاسخ دهندگان پیش بینی عادی در شرایط تقاضای داخلی در 6-12 ماه, پست, مستند. علاوه بر این, آن مربوط است به یاد داشته باشید که با توجه به نسبت زیادی از شرکت های بهبود در تقاضای داخلی برای محصول و یا خدمات ممکن است قبل از بهبود در تقاضای خارجی برای همان.

در شغل و معیشت مقابل بیش از نیمی از شرکت ها (54 درصد) پیش بینی زیان کار در بخش های مربوطه خود را پس از این مستند به پایان می رسد. سهم عمده ای از پاسخ دهندگان (45٪) انتظار می رود 15 درصد به 30 درصد کاهش در مشاغل. اما allaying برخی از, نگرانی, نزدیک به دو سوم از پاسخ دهندگان گزارش دادند که آنها را تجربه نکرده حقوق و دستمزد/ حقوق و دستمزد در شرکت های خود را تا کنون. در میان کسانی که شاهد یک دستمزد کاهش مدت زمان مشابه است “بلاتکلیف” برای اکثریت.

مصرف ادراک از وخامت صنعت انتظارات آقای Chandrajit نوری مدیر کل CII گفت: “در حالی که این مستند لازم بود برای کاهش تاثیر coronavirus در جمعیت خود را تا به حال وخیم مفاهیم برای فعالیت های اقتصادی است. در این ساعت این صنعت در انتظار یک بسته محرک برای احیای اقتصادی و امرار معاش علاوه بر کالیبره خروج از مستند.

Ratna Chotrani می


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de