توسط جاناتان لوین و کریستوفر Palmeri بلومبرگ

کارناوال Corp. به از سرگیری برنامه های قایقرانی در Aug. 1 تبدیل شدن به اولین عمده کروز اپراتور در آمریکا به طرح بازگشت به عملیات پس از شیوع کروناویروس در چندین کشتی توقیف این صنعت است.

گل سرسبد شرکت کارناوال نام تجاری گفت: آن را راه اندازی مجدد خواهد شد در ابتدا از گالوستون تگزاس و میامی و بندر کاناورال فلوریدا. خروج از خانه های دیگر بنادر در شمال امریکا و استرالیا در حال لغو طریق Aug. 31 و دیگر مکث خواهد شد و حتی بیشتر طول بکشد.

با چند متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را از این شرکت است که ارائه تخفیف به عنوان کمی به عنوان $28 روز به مشتریان بازگشت. هنوز هم بسیاری از سوالات معطل در مورد ایمنی از کروز. زمانی که صنعت تعطیل در اواسط ماه مارس شیوع کروناویروس در دریا wreaked ویران با به دام انداختن مسافران برخی از آنها درگذشت و قرار دادن خواسته های محلی سیستم مراقبت های بهداشتی در یک زمان بحرانی در این بیماری همه گیر.

“ما استفاده از این زمان اضافی به ادامه تعامل با کارشناسان و مقامات دولتی و ذینفعان در بیشتر پروتکل ها و روش های برای حفاظت از سلامت و ایمنی از مهمانان ما خدمه و جوامع ما در خدمت” این شرکت اعلام کرد.

صنعت کروز در طول تاریخ استفاده می شود تخفیف برای جذب مشتریان اما میزان فروش را نشان می دهد بحران اعتماد کارناوال در تلاش است برای غلبه بر.

همانطور که از دوشنبه این شرکت ارائه شد پنج روز کشتی از گلوستون به Cozumel مکزیک در اوایل ماه اوت با شروع در $139 به علاوه مالیات هزینه ها و پورت هزینه. نرخ پایه می آید به حدود 28 روز از جمله مواد غذایی ارزان تر از ماندن در خانه برای بسیاری از مردم است.

صنعت توقف در ماه مارس تنها پس از بنادر سراسر جهان شروع به چرخش کشتی ها را در ترس از ویروس. چند عروق درنگ در دریا برای هفته ها به عنوان آنها به دنبال یک محل به حوض.

اگر چه اکثر کروز شرکت — از جمله کارناوال — را به تصویر کشیده مکث در عملیات داوطلبانه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که او شخصا مداخله کرد.

Coronavirus جاروب صنعت کروز گسترده اما کارناوال — بزرگترین اپراتور — تا به حال بسیاری از قدیمیترین و چشمگیر ترین ویروسی قسمت در دریا. الماس شاهزاده بخشی از کارناوال شاهزاده Cruises نام تجاری در یک زمان تا به حال بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از سرزمین اصلی چین به عنوان آن شناور کردن یوکوهاما, ژاپن.

در مقایسه با برخی از مارک های دیگر در سبد کارناوال کروز خط شده است نسبتا صدمه ندیده با این بیماری همه گیر. همراه با شاهزاده خانم, Holland America Line بوده است و در مرکز بین المللی بحران, دنبال, round-the-clock توسط رسانه های خبری.

“بدون بادبان” منظور از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است که با توجه به پایان می رسد در تاریخ 24 ژوئیه پس از 100 روز گسترش آژانس اصلی فرمان.

سرمایه گذاران را تحسین برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد. کارناوال سهام افزایش یافت تا آنجا که 4.7 درصد به $14.58 پس از اعلام. سهام پایین بود 73 درصد در این سال از طریق هفته گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de