توسط مت روز بلومبرگ

ارشد Amazon.com مهندس استعفا داد و در همبستگی با اخراج شرکت های بزرگ و انبار کارگران که در اعتراض به شرایط کار در این شرکت است.

Tim Bray, معاون رئیس جمهور و جانباز مهندس با شرکت cloud-computing بخش گفت: در یک پست در وبلاگ شخصی خود که او ترک “در ترس در آمازون شلیک خبرچین بودند که با ایجاد سر و صدا در مورد انبار کارکنان وحشت زده از Covid-19.”

بری که مشغول به کار در ونکوور, شده است, مهندس آرزو عنوان بزرگ شرکت های فن آوری جایزه برای ارشد تکنولوژی است. این تصمیم به احتمال زیاد او را هزینه بیش از $1 میلیون نفر در از دست دادن از حقوق و دستمزد و unvested آمازون سهام “نه به ذکر است بهترین کار من تا به حال,” او گفت:.

آمازون شده است مبارزه با گسترش coronavirus موارد در آن شبکه تدارکات و روابط عمومی نبرد در برابر منتقدان که می گویند این شرکت انجام نشده به اندازه کافی به انبار امن است. گروه کوچکی از کارگران در امکانات در سراسر ایالات متحده باید راه می رفت خاموش این کار را در اعتراض و کارمند فعال, گروه, آمازون کارکنان آب و هوا و عدالت به نام برای شرکت کارکنان در تماس بیمار پس از دو تن از اعضای آن از کار اخراج شدند.

آمازون گفت: کارگران از کار اخراج شدند برای نقض سیاست های شرکت منع آنها از صحبت کردن علنی در مورد مسائل داخلی. این شرکت کاهش یافته است به نظر بری استعفای.

بری که در سال گذشته امضا کارمند گروه باز نامه ای خواستار آمازون به انجام بیشتر برای مبارزه با تغییرات آب و هوا گفت: “نگرانی در مورد اخراج داخلی. که پس از انجام, او گفت:, “باقی مانده آمازون VP را به معنای در اثر امضای کردن در اقدامات من نفرت. بنابراین من استعفا داد.”

او گفت به اعتقاد او هر دو که آمازون ساخت عظیم سرمایه گذاری برای حفظ کارگران امن در طول همه گیر و کارگران که صحبت کردن باید نگرانی های مشروع. در این مقاله بری گفت: این شرکت به درمان انبار کارگران مانند “قابل تعویض واحد از انتخاب و بسته بالقوه است.” او chalked برخی از آنچه که او می بیند به عنوان آمازون شکست به موفقیت آن در یک سیستم سرمایه داری را تشویق خوب درمان کارگران است.

“شلیک خبرچین نیست فقط یک اثر جانبی از اقتصاد کلان, نیروهای, و نه آن است که ذاتی به عملکرد بازار آزاد” بری نوشت. “این شواهد از یک ورید از سمیت در حال اجرا از طریق شرکت فرهنگ است. من را انتخاب کنید نه برای خدمت و نه نوشیدنی که سم.”

بری که آخرین روز جمعه گفت که آمازون خدمات وب بخش او برای درمان کارگران انسانی “است و توسط بزرگ اخلاقی سازمان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de