ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


در میان جهانی از همه گیر آلیسو Niguel بازیکن بیس بال Colby Routh و خانواده اش تصمیم آنها در نیاز به برخی از اجتماعی فاصله. بنابراین در یک بعد از ظهر جمعه در اوایل ماه آوریل آنها در زمان خود camper به مالیبو در جستجوی لحظه ای کوتاه از آرامش قبل از او تا به حال به یک محوری تصمیم گیری در زندگی جوان خود را.

Routh ارشد یکی از هزاران نفر از ورزشکاران دبیرستان را دیدم که خود را در فصل بهار آمده به توقف screeching به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

“این ناراحت کننده برای پیدا کردن که آن را به طور رسمی بیش از” Routh گفت: در مورد فصل بودن لغو شد. “این واقعا قرار دادن همه چیز به چشم انداز مورد دانستن آنچه شما باید تا زمانی که آن را رفته است.”

این Wloverines’ چپ دست پارچ که همچنین گیرنده گسترده ای در مدرسه فوتبال تیم بود و یکی از چند ناکرده بازیکنان در این سال تیم بیس بال.

در حال حاضر Routh نیاز به یک تصمیم مهم را در مورد دانشگاه و حضور در پاییز اما تصمیم خود را به پیدا کردن حق بیس بال وضعیت بیش از حد. او علاقه مند است در برنامه های مختلف اما NCAA به نام برای استخدام مرده دوره تا 31 مه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

  • داجرز شروع پارچ برت اندرسون ساعت از زمین پس از از دست رفته یک توپ ضربه برای یک توسط رشته کوه های راکی’ چارلی Blackmon دوران دوم زمین باز یافته از پنج بازی در ورزشگاه طفره زن. (AP Photo/Jae C. هنگ)

  • تیم ملی بمب پرسنل ایستاده در اطراف صحنه یک انفجار در نزدیکی ایستگاه قطار در اوایل دوشنبه در الیزابت, N. J. مشکوک دستگاه در بر داشت یکشنبه شب در یک سطل زباله می تواند در نزدیکی نیوجرسی ایستگاه قطار منفجر شد و از اوایل روز دوشنبه به عنوان یک تیم ملی بمب ربات اقدام به خلع سلاح آن.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

“این یک سوار وحشی در حال حرکت از اوکلاهما به اینجا تعقیب رویای من از بازی collegebaseball اما آن را بیش از, به هیچ وجه.” Routh گفت.

سفر از ادموند, Okla., است که در مورد یک درایو 20 دقیقه ای از شهر اوکلاهما به آلیسو ویجو با شروع تعطیلات خانواده به کالیفرنیا در سال 2017.

در طول سفر Routh خانواده فرود در دانشگاه UCLA دانشگاه در وستوود و ساخته شده بازدید به مدرسه جکی رابینسون ورزشگاه.

Colby مادر, کورتنی Childress به یاد می آورد, اعتماد به نفس او پسر ها نمایش داده می شود به عنوان او را تماشا برونز عمل.

“در آن لحظه بود که آنها (UCLA بازیکنان) مانند نگاه او و او احساس آنها نگاه likehim” Childress گفت. “فقط داشتن که ویژوال او نگاه کرد و گفت:” من می خواهم به بازی در اینجا من می خواهم به بازی در کالیفرنیا است.’ ”

پس از خانواده سفر Routh پدر و مادر تصمیم گرفت آنها را به حرکت خانواده به کالیفرنیا اگر فرصت مناسب به وجود آمد برای کمک به Colby تحقق بخشیدن به رویای خود.

“این یک سفر به یاد ماندنی برای ما” Childress ادامه داد. “ما به نیوپورت بیچ و در زمان یک آهنربا که گفت: “متوقف کردن و شروع به انجام’ و ما به ارمغان آورد که به خانه و آن را روی یخچال که بعد. که نقطه شروع ما می دانستیم که ما می رویم به حرکت پس از آن.”

ادوارد Routh, Colby پدر کاربردی برای باز کردن در شرکت بیکر هیوز. Thatposition در هانتینگتون بیچ و او برای آن رفت. پس از nailing مصاحبه Edwarddelivered خبر خوب برای Colby.

“این هیجان انگیز بود برای من قادر به انجام این کار” ادوارد گفت. “به عنوان یک پدر می گویند:” من uprootingeverything من می دانم برای رفتن به ناشناخته اما نه نگران من فقط شاد برای theexcitement که در چهره اش.'”

هنگامی که Routh حل و فصل را به خانه جدید خود را Colby بازی برای آلیسو Niguel تیم بیس بال در سال گذشته به عضویت تیم فوتبال این پاییز گذشته.

طول اولیه که بیس بال فصل آلیسو Niguel مربی کریگ هانسون تماشا Colbybecome ارزشمند کمک به این تیم است.

“او فوق العاده خواهد بود دارایی به هر مدرسه او در سطح دانشگاهی.” هانسون گفت.

سه بازی به فوتبال فصل, Colby خود را شکست ترقوه در اولین بازی تهاجمی در برابر Trabuco تپه. یک هفته زودتر او به بازی و برنده دو نقطه تبدیل در برابر آفتابی تپه.

به عنوان Routh somberly نشست بررسی جدول در انتظار شنیدن تشخیص خود را از دکتر افکار خود را در مورد اولین عشق: بیس بال.

“من عاشق بازی فوتبال است اما بیس من شماره یک” Colby گفت. “من به یاد داشته باشید به عنوان من نشسته بود که جدول من گریه میکرد و آن را واقعا به دلیل درد ناشی از آسیب آن به دلیل غم و اندوه نمی دانستند چگونه بیس بال که قرار بود به نوبه خود.”

پزشکان به Colby یک 6-8 هفته جدول زمانی برای بازیابی از آسیب خود را. او می دانست که او تا به حال برای دریافت سالم حق دور می شود در قدرت کامل یک بار در فصل بیس بال وارد شده است.

پس از دو هفته فیزیوتراپی و جلسات آموزشی Colby از آن ساخته شده به الماس با هدف نهایی خود را از تامین امنیت یک نقطه به سطح بعدی بازی هنوز هم در دسترس است.

او پذیرفته شد پپرداین, Loyola Marymount, کال فولرتون دولت و ساحل طولانی دولت اما تصمیم خود را خواهد بود بر اساس این مدرسه با بهترین بیس بال فرصت برای او است.

پس از آن همه چیز تغییر با COVID-19 شیوع. دبیرستان فصل به پایان رسید و شانس خود را برای تحت تاثیر قرار دادن مدارس عالی — و به آنها در یادگیری — رفته بودند بیش از حد.

اما با وجود این آخرین مانع Colby مصمم است برای موفقیت.

“اگر آنها (خانواده من) رفتن به قرار دادن که خیلی فداکاری برای من به تعقیب رویای من,” او گفت: “پس من باید به انجام همه چیز را من می توانم برای رسیدن به اهداف من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de