دهلی نو: روز پس از ادعای منتشر شده در رسانه های اجتماعی که Aamir Khan تا به حال قرار دادن پول نقد در داخل جیره بسته به عنوان کمک های مالی برای کمک به نیازمندان در طول coronavirus مستند به megastar در زمان به توییتر برای رد چنین “جعلی” ادعا می کند.

در صدای جیر جیر خود را در روز دوشنبه, Aamir اظهار داشت که این گزارش می تواند “جعلی” و نیز روشن است که اگر این خبر درست نبود او را “رابین هود”.

“من هستم نه فرد قرار دادن پول در کیسه های گندم. این هم یک داستان جعلی به طور کامل و یا رابین هود نمی خواهید به فاش کردن خودش! ایمن ماندن. عشق. یک” خان توییتی.

برای چند هفته گذشته گزارش شده است گردش در اینترنت نشان می دهد که به خوبی خواه از نیازمندان اهدا آرد گندم بسته در دهلی نو و بسته به حال پول نقد پنهان در داخل آنها.

Twitterati بعد آغاز شده است و مدعی است که Aamir Khan در پشت آن بود و او بود که تا به حال ارسال بسته های گندم با پول نقد پنهان در آنها را برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این مستند تحمیل شامل شیوع کروناویروس.

خان قبلا کمک به نخست وزیر نارندرا PM مراقبت صندوق برای کمک به دولت در مبارزه با COVID-19.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de