یک سیرک می آید به زندگی برای یک جشن تولد 18

یک شعبده باز در stilts یک شعبده باز که کشیده کارت از جوراب و یک mime که به کارگردانی ترافیک بودند به ویژه هنرمندان برای درایو های جشن تولد در یکشنبه, مه 3.

مراسم جشن در لاگونا بیچ جلب بیش از 40 شرکت کنندگان از جمله دوستان و همسایگان از تایلر گلدستون که تبدیل 18. همه را در خود حفظ فاصله اجتماعی و نورد در اتومبیل و چرخ دستی گلف برای دیدن این اجرا که ایستاده بود در خیابان در مقابل خانه اش.

سیرک نشان می دهد یکی از راه های بسیاری از خانواده ها شده است جشن های تولد خاص به عنوان اقامت در خانه دستور همچنان به تضعیف کرده است. محله ها دیده می شود ماشین رژه حیاط بزرگ نشانه نوعی کیک کوچک احزاب و بیشتر.

 • پوشیدن یک “هجده و قرنطینه” پیراهن تایلر گلدستون ارائه شده است درایو های تولد ولنتاین در یکشنبه, مه 3 سال 2020 در لاگونا بیچ. یک شعبده باز mime و کارت شیاد ارائه شده سرگرمی. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کریستوفر یاتس, مجری با تاد الیوت سرگرمی مرتب در حالی که یک جریان از اتومبیل به درایو های تولد آرزوهای خود را به 18 سال تایلر گلدستون در لاگونا بیچ در یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • تایلر گلدستون, 18, سمت چپ تعجب است با یکنوع بازی شبیه لوتو یک labradoodle, توله سگ, در طول یک درایو جشن تولد در لاگونا بیچ در یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • تایلر گلدستون معلم, کتی Danna بخشی از درایو های رژه ارائه 18 سال از تولد ولنتاین در لاگونا بیچ در یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دوستان و خانواده از 18 سال تایلر گلدستون ارائه درایو های تولد ولنتاین در لاگونا بیچ در یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • تایلر گلدستون را مادر لری, دست کردن یک کیک و یک ماسک برای افرادی که درایو به آرزو 18 سال دختر قدیمی تولدت مبارک در لاگونا بیچ در
  یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • پل فردریک با تاد الیوت سرگرمی انجام کلاهبرداری کارت با covid ماسک در طول یک درایو جشن تولد در لاگونا بیچ در یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • لری گلدستون او نامزد فرد سیلوا و دخترش تایلر 18 با یکنوع بازی شبیه لوتو تعجب 18th, هدیه تولد در لاگونا بیچ در یکشنبه, مه 3 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“آن را بیش از حد بالا” گفت: فرد سیلوا تایلر به زودی به ناپدری که با مادر لری گلدستون سازمان سیرک رویداد با تاد الیوت در لس آنجلس بر اساس برنامه ریز رویداد.

“در ابتدا آنها از من پرسید اگر من می تواند فقط یک شعبده باز” الیوت گفت. “به من گفت که می خواهد بیش از حد خسته کننده و تصمیم گرفتم من می خواهم اضافه کردن یک شعبده باز و خودم را به عنوان یک mime.”

الیوت تماس دو از فروشندگان بودند که فورا آماده برای کمک به.

با وجود هیاهو, بزرگترین سورپرایز برای تایلر آمد راه یکی از مهمانان. یکنوع بازی شبیه لوتو یک Labradoodle, توله سگ, خانواده امیدوار بود به اتخاذ ظهور از یکی از اتومبیل.

“این و دیدن دوستان من بهترین بود,” تایلر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*