زمان در حال اجرا است برای برخی غیر مالیاتی-تشکیل پرونده ذینفع به ادعای “به علاوه $500” محرک پرداخت برای جوان وابسته.

سود از درآمد مکمل امنیت و اداره امور جانبازان که نمی اظهارنامه مالیاتی در 2018-19 می توانید 500 دلار دستمزد برای کودکان زیر سن 17 اگر آنها ارائه برخی از اطلاعات به سرویس درآمد داخلی توسط سهشنبه, مه 5.

اگر شما نمی توانید که اطلاعات به IRS اتوماتیک تاثیر اقتصادی پرداخت در این سال خواهد بود 1200 $و اضافی $500 برای وابستگان پرداخت خواهد شد هنگامی که یک اظهارنامه مالیاتی واصل شده است برای سال 2020 سال مالیاتی.

“مهلت است به سرعت در حال نزدیک شدن به این گروه ها به طوری که آنها می توانید خود را حداکثر تاثیر اقتصادی پرداخت 1200 $و $500 برای هر کودک واجد شرایط به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است ، گفت: نمایندگان کمیسیون چاک Rettig.

Rettig گفت: دریافت کنندگان در این گروه خواهد شد $1,200 به طور خودکار اما آنها نیاز به استفاده از غیر filers ابزار در IRS.gov برای دریافت اضافی 500 دلار اضافه پرداخت خود را. اضافه کردن-در بودجه است که هر کودک واجد شرایط. بنابراین یک خانواده با سه فرزند زیر سن 17 را دریافت کنید $1,500.

“هر کس باید به اشتراک گذاری این اطلاعات به طور گسترده و کمک به دیگران با به همراه 500 دلار فشار به طوری که بیشتر آمریکایی ها پول بیشتری دریافت کنید به عنوان سریع که ممکن است” او در بیانیه ای گفت: ممکن است 1.

IRS همچنین اشاره کرد که 1200 دلار پرداخت خواهد شد و شروع به زودی برای کسانی که دریافت بازنشستگی تامین اجتماعی بازمانده یا مزایای از کار افتادگی (SSDI) و راه آهن و مزایای بازنشستگی ، درآمد تامینی تکمیلی) و VA جبران و بازنشستگی (C&P) ذینفع که نمی اظهارنامه مالیاتی در دو سال گذشته است.

غیر filers ابزار در دسترس است در زبان انگلیسی و اسپانیایی.

برای تمام دیگر filers مالیاتی که دریافت نکرده اند یک EIP خودکار توزیع باید در مسیر به زودی. IRS در اواخر مارس گفت: آن هنوز هم تا به حال 150 میلیون EIPs برای توزیع. شما می توانید بررسی آن پرداخت و با رفتن به آژانس را بررسی پورتال پرداخت. کاربر نکته: استفاده از کلاه حروف در هنگام ورود خود را به آدرس خیابان.

این سازمان دارای یک صفحه با پرسش و پاسخ و لینک به تعیین یک EIP و بیشتر در irs.gov.

مرتبط با: Coronavirus Q&A: من کجا محرک بررسی کنید ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de