لکنو: در یک تلاش آشکار برای communalise coronavirus همه گیر در اوتار پرادش دولت به نام هشت نفر از 18 coronavirus نقاط در لکنو پس از مساجد.

در لیست اولیه از نقاط مهم در اوتار پرادش سرمایه هشت مساجد ذکر شد توسط دولت در حالی که شناسایی این مناطق است.

مساجد به نام به شناسایی مناطق اطراف آنها عبارتند از: مسجد علی Jaan در Sadar بازار Mohammadiya مسجد در Wazirganj, Khajoor ولی مسجد در Triveni ناگار Nazarbagh مسجد در Kaiserbagh و Rajauli مسجد در Gudumba.

احزاب مخالف در روز یکشنبه متهم لکنو دولت از هدف قرار دادن مسلمانان توسط “نامگذاری” برخی از coronavirus نقاط پس از مساجد محلی.

برای مثال لیست هندی گفت: “در ایستگاه پلیس Kaisarbagh منطقه اطراف Phoolbagh مسجد.”

“دولت را به نام نقاط پس از مساجد در لکنو. این مایه تاسف است” وزارت امور خارجه کنگره رئیس جمهور Ajay Kumar Lallu گفت PTI.

“این یک بیماری همه گیر است که حمله به یک دین خاص است. آن را تا به چیزی برای انجام با یک دین خاص یا فرقه. دولت باید تمرکز بر روی افزایش امکانات تست. دولت پنهان خود را شکست و با این حرکت,” او گفت:.

Samajwadi حزب قانونگذار Rajpal Kashyap همچنین انتقاد از دولت.

“چه پیامی می کند دولت می خواهید را به مردم نامگذاری این نقاط پس از مساجد” او پرسید.

“Coronavirus نیست هدف هر جامعه خاص است. تمرکز باید در درمان بیماران مبتلا به مردم را آگاه و در نظر گرفتن اقدامات مانند sanitisation به بررسی گسترش,” او گفت:.

او گفته است که لیست ساخته شده است “تبعیض آمیز” و “مناسب سیاسی در دستور کار دولت”.

مقامات اما با رد این اتهام که یک جامعه خاص بود که هدف قرار دادند. آنها گفت: مساجد اشاره شد از آنجا که coronavirus موارد شناسایی شده در مجاورت خود را.

“این فقط به دقت اشاره کردن به یک منطقه که در بیشتر موارد یافت شده است هیچ چیز دیگری. این یک تمرین است و هیچ رنگ سیاسی به آن” یک مقام ارشد گفت.

لکنو تا کنون گزارش 226 مورد و یک مورد مرگ ناشی از کوروناویروس.

با توجه به آمار رسمی 1,138 coronavirus موارد خارج از 2,579 شناسایی شده در کشور تا کنون مرتبط Tablighi Jamaat اعضا و کسانی که در تماس با آنها.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de