در عین حال یکی دیگر از اندازه گیری رای گیری تهدید عمده افزایش مالیات

در حالی که همه گیر در خانه منتظر مستند برداشته شود این امر می تواند زمان خوبی به شما بگویم در مورد یک طرح برای از نوامبر 3 رای گیری است که می تواند به شدت افزایش مالیات بر املاک برای کودکان شما اگر چیزی اتفاق می افتد به شما.

در سال 1986 رای دهندگان به شدت تایید گزاره 58 که ایجاد محرومیت از ارزیابی مجدد برای اموال منتقل شده بین والدین و فرزندان به این معنی که لایحه مالیات بر دارایی می ماند همان. و سپس در سال 1996 رای دهندگان به تصویب رسید گزاره 193 مشابه خروج برای اموال منتقل شده بین پدربزرگ و مادربزرگ و نوه در صورتی که نوه پدر و مادر متوفی.

یک ابتکار عمل است که لغو این دو اصلاحات قانون اساسی به تازگی واجد شرایط برای انتخابات ماه نوامبر. اگر اندازه گیری دریافت ساده اکثریت آرا اموال است که انتقال بین والدین و فرزندان و یا پدربزرگ و مادربزرگ و نوه خواهد بود مجددا به ارزش بازار به عنوان از تاریخ انتقال.

این ابتکار حمایت شده توسط California Association of Realtors را جایگزین گزاره 58 و 193 با مراتب محدود تر خروج از ارزیابی مجدد—تنها زمانی که انتقال ملک به عنوان محل اقامت اصلی از فرد به آن منتقل شد و با یک کلاه بر روی ارزش است که می تواند حذف شود.

که رادیکال های مالیاتی را افزایش دهد. در حال حاضر یک محل اقامت اصلی از هر مقدار ممکن است منتقل بین والدین و فرزندان و اموال اضافی با یک ارزیابی ارزش دلار تا 1 میلیون دلار نیز ممکن است منتقل شود همه بدون یک ارزیابی مجدد است که باعث افزایش در مالیات بر املاک.

تحت گزاره 13 تایید شده توسط رای دهندگان در سال 1978 ملک است ارزیابی خود ارزش منصفانه بازار هنگامی که وجود دارد یک تغییر مالکیت. در حالی که آن را تحت مالکیت همان تاپیک 2 درصد سالانه کلاه بر افزایش ارزش ارزیابی مهم نیست که چقدر ارزش بازار افزایش می یابد.

اگر Realtors’ اندازه گیری عبور می کند, کودکان, که ارث پدر و مادر خود را’ دیرین خانه را دریافت تکان دهنده, املاک جدید, لایحه مالیات. مگر اینکه آنها می توانید حرکت به اموال و استفاده از آن به عنوان اصلی اقامت آنها را مجبور به پرداخت 1 درصد از ارزش بازار فعلی املاک و مالیات به علاوه تمام هزینه اضافی برای اوراق قرضه و مالیات بسته است که تصویب شده توسط رای دهندگان از طریق سال. کسانی که در پایین ذکر شده از صورتحساب مالیات بر دارایی و برخی از آنها بر اساس ارزش ارزیابی شده است.

محرومیت از ارزیابی مجدد برای اموال اضافی خواهد برود به طور کامل. خانواده هایی که خود دوبلکس اجاره خانه یا ملک تجاری برای مثال ببینید که ملک مجددا به ارزش بازار به عنوان از تاریخ انتقال بین والدین و فرزندان.

مالیات بر املاک می تواند خرد کردن در طول رکود اقتصادی به دلیل آنها باید سالانه پرداخت می شود به عنوان یک شرط نگه داشتن آنچه شما در حال حاضر خود را. شما نمی مدیون مالیات بر درآمد اگر شما هیچ درآمد و شما نمی مدیون فروش مالیات اگر شما نمی خرید هر چیزی. اما اگر شما صاحب یک خانه و یا یک کسب و کار املاک شما مدیون مالیات اموال صرف نظر از اینکه شما از این توانایی برای پرداخت.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom حتی نمی خواهد به توافق برسند به گسترش این سال مارس 10 مهلت پرداخت قسط دوم از مالیات بر املاک. تلاش صاحبان املاک شد کاملا نادیده گرفته در coronavirus اضطراری حتی به عنوان پسوند و کمک های ارائه شده به دیگران سخت از بحران رسید.

ظاهرا برخی از مردم فکر می کنم هر کسی که صاحب یک خانه ثروتمند است و هر کسی که ثروتمند است مسئول پرداخت هزینه از هر کسی که نیست.

Realtors’ طرح شکایت می کند که “خارج از دولت ساکنان و اعتماد-صندوق وارثان” قادر به “ناعادلانه جلوگیری از پرداخت فعلی بازار عادلانه مالیات بر خانه های تعطیلات لوکس در شهرکهای ساحلی اجاره و درآمد-تولید خواص.” این گمراه کننده است مرز فریبکارانه. ابتکار بر تمام خانه ها و تمام اموال.

Realtors واقعا دیوانه در اعتماد-صندوق وارثان. آنها تحریک شده است که مردم عادی حفظ خواص خود را در خانواده به جای لیست آنها را برای فروش به عنوان به زودی به عنوان کسی می میرد. اگر خود ابتکار می گذرد, خانواده, خواهد دریافت, جدید, بالاتر لایحه مالیات بر اموال در این پست همراه با کارت همدردی. که بسیاری از مردم خود را به فروش خانه و خانواده حتی اگر آنها می خواهم به آن را نگه دارید.

اگر شما شنیده ام در مورد این به آن دلیل است که لغو گزاره 58 و 193 بود بی سر و صدا اضافه شده به نسخه جدید از Realtors’ قبلی ابتکار عمل شناخته شده به عنوان گزاره 5 که موفق به تصویب در سال 2018 است. گزاره 5 را اجازه صاحبخانه سن 55 ساله و مسن تر به فرصت های بیشتری برای انتقال پایه-ملک در سال ارزیابی مالیات بر خانه فعلی خود را به یک جایگزین ملک. در قانون فعلی (گزاره 60 و 90) فقط یک جمله انتقال مجاز است در طول عمر فقط اگر جایگزینی اموال مساوی یا کمتر ارزش و تنها در همان شهرستان و یا در یک شهرستان است که می پذیرد نقل و انتقالات.

پس از 2018 اندازه گیری موفق در پای صندوقهای رای کالیفرنیا انجمن از Realtors تصمیم به دوباره سعی کنید. که زمانی که آنها اضافه شده افزایش مالیات در بین نسل انتقال اموال.

این خواهد بود یک تغییر قابل توجهی به دولت در قانون اساسی, و آن را فقط به اشتباه سعی در پنهان کردن آن از رای دهندگان در حالی که تبلیغات بقیه ابتکار مقررات. گزاره 58 گذشت با 75.7 درصد آرا در زمانی که آن را در انتخابات در نوامبر سال 1986. آیا کسی با انجام یک نظرسنجی برای دیدن اگر کالیفرنیا شد و در حال حاضر علاقه مند به لغو آن ؟

تردید.

به دلیل coronavirus تهدید نیست و همه رای دهندگان رای از طریق پست در این پاییز و برگه های رای خواهد بود و در خانه در آغاز اکتبر. رای دهندگان به راحتی ممکن است گمراه شود با طرح عناوین و خلاصه که موفق به وضوح توصیف محتویات این اقدامات در انتخابات. در آن زمان آنها پیدا کردن آنچه که آنها رای دادند, از آن خواهد شد خیلی دیر است.

همه چیز را بخوانید. به همه بگویید. ما تا به حال به اندازه کافی شگفتی برای یک سال.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر