داسو Keshav رائو

روزنامه نگاران خطر مرگ در حالی که انجام تحقیقی داستان یا پوشش جنگ است نه اخبار. اگر آنها دعوت مرگ و ناتوانی فقط برای لذت گردش آن بدیهی است. بله. آن را یک بار اتفاق می افتد.

Newsmen جمع شده بودند در سکوندربد ایستگاه راه آهن اوایل که سرنوشت ساز 2 اکتبر سال 1974 به پوشش اندازی کریشنا اکسپرس به ویجیاوادا. جنوب مرکزی راه آهن گفت: بیان شد سریع ترین در منطقه و دعوت pressmen برای پیوستن به.

وزیر J. Vengal رائو, پرچم قطار با شکوفا. چرا صحبت از مرگ و ناتوانی? بدانید بخوانید………

خبرنگاران قرار بود به ماندن قرار داده در این آموزش به جای تماشای پرچم ، اکسپرس جمع آوری سرعت در هیچ زمان و در آن سفر قبل از ازدواج. آنها را در یک ردیف با راه آهن مقامات ترک آنها را در تلو تلو خوردن. مقامات وعده داده شده برای جلوگیری از قطار بعدی خود را متوقف کند اما این اتفاق رخ نداد.

پس از آن بود که توافق به آنها را از طریق جاده به سازگاری با قطار و یا شاید به آنها را قادر به سفر بازگشت. آن باقی مانده است رمز و راز که چرا این خبرنگاران بودند که خم جهنم در ابتلا به قطار و یا چگونه از آن ساخته شده حس به مسابقه با سریعترین قطار توسط یک ون. ون که whizzed در فوق العاده سرعت در حیدرآباد-ویجیاوادا ملی بزرگراه کنترل را از دست داده و سقوط یک درخت در برابر افزایش به هوا و somersaulted کشته شدن سه روزنامه نگاران سه دیگران و باعث معلولیت دائمی به بیشتر.

حادثه اتفاق افتاده در نزدیکی Nakrekal این نقطه برانگیزی شناخته شده به عنوان ” محلی مثلث برمودا است.’ Turaga Krishnamohan رائو از همه, هند, رادیو عزیز از Telangana اخبار خدمات و تلویزیون آناند از Malayala Manorama راننده های تمیز کننده و یک روستایی کشته شدند.

Ganti S. Mahadevan آخر من در هند اکسپرس GVK Murthy, اخبار سردبیر در دکن کرونیکل دچار آسیب های متعدد در حالی که Hilal Murtuza از Rehnuma-e-دکن بود پای او قطع شد.

من اختصاص داده شده به پوشش این رویداد اما به میل خود ایستاده بود کنار Mahadevan که تا به حال برخی از کارهای مهم در ویجیاوادا. من پوشش افتتاح گاندی Gyan Mandir در کتهی زمانی که Sitapati CM امنیت افسر به ما گفت شما نفر از مردم در خلق و خوی تند و زننده. آنها باعث اغتشاش بزرگ در سکوندربد ایستگاه’. چند ساعت بعد, در آمد, خبر تکان دهنده از فاجعه است. Mahadevan تا به حال هیچ پشیمانی مبادله تکالیف با من. ‘سرنوشت اراده آن که در راه او می گویند با یک لبخند.

در حال حاضر در مورد برمودا (tri) زاویه. من در مطبوعات حزب رفتن به راجاماهندری برای پوشش افتتاح راه آهن-تقدیر-جاده پل بر روی Godavari. من می خواستم برای نشان دادن Shyam رائو Harnoor (PTI), R. P. رائو (Hindusthan بار) و دیگران نقطه ای که در آن حادثه صورت گرفت. لحظه ای که ما به نقطه اضطراری درب از اتوبوس پرت باز. خوشبختانه پنجره سمت مسافر نمی جست و خیز کردن. نقطه در نتیجه توجیه آن برمودا برچسب شده است.

دم-قطعه: یک مورد دیگر از تعقیب مرگ بهشت Pentaiah صاحب محبوب تئاتر در سکوندربد. معروف بهشت, هتل ریشه های آن است که در تئاتر. داشتن از دست رفته ویجیاوادا-محدود قطار در سکوندربد او استخدام یک تاکسی و گرفتار اکسپرس در کریمنگر تنها به کشته شدن در یک حادثه در نزدیکی Raghunathpally لحظه بعد. این بود که در 28 سپتامبر سال 1954 در همان روز چرخش Musi ویران کرده حیدرآباد در یک خوفناک رقص مرگ و تباهی در سال 1908. (EOM)


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de