واقعی به دنبال 8-پا-طولانی Millennium Falcon کیک کامل با چهار توپ لیزری سنسور ظرف و بلستر علامت تاول بازی خواهد کرد و نقش بازیگران در “دوستان در مقابل. داف 2” آخر فیلم برداری در دیزنی لند.

شبکه غذایی “دوستان در مقابل داف 2” چالش نهایی ثبت شد در اوایل سال جاری در Star Wars: کهکشان لبه در دیزنی لند.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی پرده coronavirus ماسک با میکی ماوس هالک و نوزاد Yoda شخصیت

افراد مشهور, نانوا دوستان “کیک” را Valastro و داف “آس کیک” گلدمن به چالش کشیده شد برای ایجاد جنگ ستارگان الهام گرفته از کیک برای جشن ممکن است 4 — با نام مستعار ستارگان در شب.

قضات نگاه بیش از یک هزاره شاهین کیک را در “دوستان در مقابل. داف 2” آخر. (دیزنی)

عکس از “دوستان در مقابل. داف 2” آخر را نشان می دهد دوستان رئیس کیک قرار دادن نکات تکمیلی در کیک نسخه از سریعترین مرد قوی هیکل از آشغال در کهکشان در حالی که ایستاده در زیر 100-پا-طولانی ماکت سفینه فضایی در دیزنی لند.

دو پخت کیک تیم کاوش کهکشان لبه برای آشپزی الهام در طول ساخت نشان می دهد. مشهور نانوا سوار ظهور مقاومت و هزاره شاهین: قاچاقچیان اجرا ساخته شده lightsabers و droids و خوردند در متصل کردن خلیج 7 غذا و باری در حالی که فیلمبرداری در آناهایم پارک.

برنده “دوستان در مقابل. داف 2” واقعیت پخت رقابت نشان می دهد آشکار خواهد شد در طول 90 دقیقه آخر در شبکه غذایی در 9 p. m. و اقیانوس آرام زمان در یکشنبه, مه 3. این قسمت خواهد شد که توسط “جنگ ستارگان” بازیگر Billy Dee Williams.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de