دبی: روز پس از سفیر هند در امارات هشدار داد در برابر تشدید اراکی, بیشتر, امارات متحده عربی بر اساس هندی, شرح, نوشته های التهابی مواد در رسانه های اجتماعی, فارس گزارش خبری گفت:.

حداقل سه مهاجران شده اند یا اخراج و یا معلق برای صدمه زدن به احساسات مذهبی مسلمانان آنلاین.

پایان نامه شامل آشپز ایتالیایی Rawat Rohit, انبار دار Sachin Kinnigoli و نگهبان.

مردان که هویت کسر خواهد شد و در حال حاضر پیوستن به لیست اخیر از نفرت-mongers شده اند که بنا به گزارش ها از کار اخراج شده و مجبور به ترک از امارات متحده عربی برای ارسال Islamophobic پیام در رسانه های اجتماعی.

یک سخنگوی Azadea گروه که در عمل یک زنجیره ای از رستوران های ایتالیایی در دبی گفت: آشپز Rawat Rohit معلق شده بود و رو به یک رشته پروب با توجه به خلیج فارس اخبار.

در حادثه ای دیگر شارجه-بر اساس Pneumics اتوماسیون گفت: آن دار Sachin Kinnigoli به حالت تعلیق در آمد و نکردن حقوق و دستمزد خود را. “این موضوع در دست بررسی است. ما باید یک سیاست تحمل صفر. هر کسی را به جرم توهین یا تحقیر کسی دین را مجبور به تحمل عواقب” این شرکت مالک گفت.

به طور مشابه, دبی مبتنی بر Transguard گروه پاسخ به کاربران توییتر بعد از آنها برچسب گذاشته شده توسط این شرکت و به دنبال اقدام علیه یکی از کارکنان آن است.

Transguard گروه گفت: این اخراج کارمند خود را مسئول ارسال این التهاب نوشته ها تحت یک نام نادرست.

ساعت مودی و سفارتخانه ها در کشورهای حوزه خلیج فارس هشدار به شهروندان خود در برابر افزایش اراکی در کشورهای بزرگترین اقلیت مسلمانان است.

امارات متحده عربی قانون شکنان همه مذهبی و یا تبعیض نژادی تحت یک قانون تصویب می رسد در 2015.

ضد تبعیض/ضد نفرت قانون ممنوع تمام اعمال “که استوک نفرت مذهبی و/یا که توهین به دین از طریق هر شکل از بیان آن گفتار و یا کلمه نوشته شده و کتاب و جزوه و یا از طریق رسانه های آنلاین.”


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de