http://www.washingtonpost.com/video/world/north-korea-releases-video-of-kim-jong-un-public-appearance/2020/05/02/106d1752-53f7-4e92-b403-4751cd557908_video.html

توکیو — کره شمالی تلویزیون دولتی نشان داد گسترده فیلم از کیم جونگ سازمان ملل متحد روز شنبه به ریاست افتتاح یک کارخانه کود با بسیاری از عکس رهبر راه رفتن به طور معمول ایستاده شوخی و سیگار در, ظاهرا ارواح خوب و با هیچ نشانه ای از هر گونه مشکلات سلامتی جدید.

اما این فیلم همچنین نشان داد هزاران نفر از تشویق مردم همه با پوشیدن ماسک صورت نشان می دهد که نگرانی در مورد کوروناویروس باقی می ماند حاد در حالت انزوا.

گمانه زنی در مورد کیم سلامت دور پس از شکست او برای حضور در یک مراسم خود را به علامت پدربزرگ تولد در 15 آوریل و به نظر نمی رسد در حدود سه هفته.

اما مقامات ایالات متحده و کره جنوبی بر این باورند کیم عقب نشینی به ساحل رفت و آمد مکرر در ونسن پس از آگاه شدن در اواسط آوریل که زیردستان خود را در مجاورت متحمل شده بود از یک تب با توجه به دو نفر آشنا با این وضعیت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد گزارش های اطلاعاتی.

وجود دارد هیچ نشانه آشکار از مسائل مربوط به سلامت در فیلم پخش شده شنبه, محرومیت این واقعیت است که 36 سال سن کیم واضح است که اضافه وزن دارند.

او بارها و بارها دیده می شود قدم زدن در اطراف کارخانه و همچنین ایستاده و چت به مشاوران در چند صحنه. او با استفاده از رنگ سبز حشره دار برای تور بزرگ مجتمع کارخانه با دستیاران خود را, اما این است که نه یک اتفاق غیر معمول و در مواقع او دیده می شد نشسته در حالی که در جریان کارخانه و ارائه معمول خود را “ارشاد.”

او دیده می شد لبخند و خنده در موارد متعدد و همچنین سیگار کشیدن.

خواهر کیم یو جونگ که تقریبا رو به عنوان جانشین او توسط برخی از ناظران مشتاق بود به کاهش نقش توزیع او یک جفت قیچی به طوری که او می تواند کاهش زیادی روبان به اعلام کارخانه باز است.

رسمی Rodong Sinmun روزنامه اختصاص داده شده خود را برای اولین بار دو صفحه گزارش بر روی کیم بازدید از کارخانه و “پر زرق و برق” مراسم افتتاحیه برگزار شد در روز اول ماه مه “از تعطیلات بین المللی از کار مردم در تمام جهان است.”

آن اشاره کرد که به ظاهر از “معشوق رهبر رفیق” بود که با استقبال جشن موسیقی و سلامتی. ویدیو نشان داد نقاب جمعیت بارها و بارها تشویق و تکان دادن کره شمالی پرچم و دسته گل.

“همه شرکت کنندگان دوباره پشت سر هم به صاعقه وار به سلامتی از “هورا! ” برای رهبر” مقاله اضافه شده و به او فرمان “همه مردم به طور کلی مارس برای دستیابی به این علت بزرگ رفاه با زور از اعتماد به نفس” و نشان “ممکن است از شأن و سوسیالیستی کره است.”

چانگ سونگ-Jun

گتی ایماژ

مردم در حال تماشای یک برنامه تلویزیونی گزارش تصویری از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در یک برنامه خبری در روز شنبه در سئول.

این بود که کیم اول عدم حضور طولانی مدت از چشم های عمومی در این سال است. او وضع کم برای سه هفته بین اواخر ماه ژانویه و فوریه و دیده نمی شد در رسانه های دولتی برای یکی دیگر از 13 روز بین وسط و پایان ماه فوریه.

شایعات در مورد کیم بیماری به دنبال شکست خود را به نشان می دهد تا در آرامگاه برای کیم ایل سونگ در مارس 15, با توجه به یک گزارش در کره جنوبی وب سایت است که او تا به حال تحت قلبی و عروقی عمل و دوره نقاهت بود و به گزارش سی ان ان نشان می دهد او ممکن است کاهش یافته است به شدت بیمار است.

اما مقامات کره جنوبی اصرار کیم زنده بود و هنوز هم می کنند و تصاویر ماهواره ای نشان می داد کیم شخصی قطار وارد یک راه آهن پلت فرم مادی و معنوی خود را برای استفاده در تفریحگاه ساحلی از ونسن زمانی بین 15 آوریل و مارس 21. حضور او در ونسن نیز پیشنهاد شده توسط این واقعیت است که قایق های لوکس متعلق به کیم خال خال شد در خارج از ویلای شخصی.

آن را در حال حاضر به نظر می رسد کیم ممکن است صرفا شده است پناه از coronavirus.

عموم پیونگ یانگ ادعا می کند که هیچ کس در کره شمالی است قرارداد این ویروس اما این رژیم بارها هشدار از خطرات این بیماری همه گیر مطرح شده به آن کشور است.

آمریکا و کره جنوبی مقامات اطلاعاتی می گویند شمال قرنطینه نمرات خود را با مردم در نزدیکی مرز چین در پاسخ به گسترش ویروس.

ایالات متحده و مقامات کره جنوبی نیز شک و تردید است که رهبر فوت کرده است و پس از هوش سیگنال نشان داد که هیچ غیر عادی سربازان ارتش در ارتباطات رخ داده بود در پیونگ یانگ گفت: افراد آشنا با این وضعیت.

روز قبل از کیم ظاهر مقامات کره جنوبی مشترک اطلاعات با ایالات متحده که مغایر با گزارش های رسانه ای که کیم مرده بود مردم آشنا با این وضعیت گفت.

کیم تا به حال همچنین بازدید از کارخانه کود نهفته است که برخی از 30 مایلی شمال پیونگ یانگ در ماه ژانویه بود که آن را هنوز هم تحت ساخت و ساز.

که شده بود خود را برای اولین بار اقتصادی بازدید سایت از سال تاکید بر اهمیت امنیت غذایی و کاهش وابستگی به چینی کود واردات گفت: Lim Eul-Chul یک کارشناس کره شمالی اقتصاد در کره جنوبی Kyungnam دانشگاه.

“این یک پیام به چین … و همچنین به کشورهای غربی اعمال تحریم های تجاری,” Lim گفت. “این مهم است که اخبار آمده در فصل بهار زمانی که سهام قدیمی پاییز برداشت رسید.”

این واقعیت است که هیچ اشاره از روز جمعه مراسم بزرگ تا به حال به بیرون درز تا به حال تاکید چگونه تنگ اطلاعات کنترل در کره شمالی ناظران گفت.

با اشاره کیم ظاهر کره جنوبی وحدت وزارت با انتقاد از این گزارش که به هر طریقی بود با استفاده از شایعات و حدس و گمان.

“در این گردهمایی بی اساس گزارش ها در کره شمالی باعث غیر ضروری, اقتصادی, امنیتی و اجتماعی هزینه و سردرگمی در جامعه ما” آن را در بیانیه ای گفت. “کره شمالی-اطلاعات مربوط به نیاز به یک رویکرد محتاطانه بر اساس شواهد بتن در آینده نیز هست.”

Min Joo Kim گزارش از سئول و جان هادسون گزارش از واشنگتن است.

ادامه مطلب:

کیم جونگ سازمان ملل متحد قطار خال خال در تفریحگاه ساحلی, هوش, گزارش اسکاچ مرگ شایعات

که در آن رهبر کره شمالی کیم ؟ بیایید ببینید که چه ماهواره ها می گویند.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de