ماتیاس پا AP

دولت ونزوئلا نیروهای امنیتی و گشت زنی در آبهای لا Guaira روز یکشنبه پس از انتخابات گفت: آنها متوقف شده بود مسلحانه دریایی تاخت و تاز راه اندازی از کلمبیا.

کاراکاس, ونزوئلا — دولت از رئیس جمهور نیکولاس مادورو ادعا را خنثی صبح زود “تهاجم” را از سواحل کارائیب در روز یکشنبه ادعا آن نیروهای اطلاعاتی تا به حال کشف یک توطئه و کمین مهاجمان.

مقامات دولتی گفت: هشت نفر کشته و دو نفر دستگیر شدند در دریایی حمله در نزدیکی شهر بندری لا Guaira برخی از 18 مایل از کاراکاس. تصاویر پخش در تلویزیون دولتی نشان داد یک کش از کشف و ضبط تجهیزات از جمله سلاح های قوی و نظامی کلاه مزین با یک پرچم آمریکا.

دولت اظهارات باعث سراسیمگی از اتهامات و counteraccusations بیش از ماهیت و مشروعیت ادعایی طرح. اصلی جناح اپوزیسیون ونزوئلا به رهبری خوان Guaidó — که به رسمیت شناخته شده است توسط ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر به عنوان ملت و حق رهبر — هرگونه لینک به predawn حوادث و سوال صحت دولت حساب.

[ایالات متحده indicts ونزوئلا مادورو در narcoterrorism اتهامات ارائه می دهد 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری]

هنوز سه anti-مادورو چهره های آشنا با روز یکشنبه تاخت و تاز — از جمله مخالفت مجلس Hernán Alemán — مرتبط با آن را جدا از تلاش برای سرنگونی 57 سال سوسیالیستی مستبد بودن سازمان نظامی ونزوئلا جداشدگان در کلمبیا است که برخی معتقدند ممکن است نفوذ توسط ماموران دولت.

به عنوان بخشی از این عملیات Cliver الکالا — سابق ونزوئلا ژنرال ارتش بود که به ایالات متحده آورده از کلمبیا در ماه مارس به صورت narcotrafficking اتهامات — alledgedly به دنبال آموزش بیش از 100 سرباز عمدتا ونزوئلا جداشدگان در سه اردوگاه در کلمبیا برای حمله به ونزوئلا است. مردان درگیر در صبح روز یکشنبه عملیات مورد ستایش قرار داد و از کسانی که در اردوگاه های این افراد می گویند.

الکالا بود که متهم در کنار ونزوئلا و دیگر مقامات ارشد ایالات متحده دادستان در ماه مارس در آمریکا بازداشت کرده است. وکیل او کاهش یافته است به نظر یکشنبه.

ماتیاس پا

AP

یک افسر پلیس بلوک یک خیابان در Macuto منطقه لا Guiara.

این عملیات شامل حداقل سه قایق اگر تنها یک دستگیر شد. یکی از آن فرماندهان فرستاده ضبط صدا به ونزوئلا نظامی و پلیس واتساپ گروه تماس برای نیروهای شورشی و به خیابان.

Alemán در یک مجلس ونزوئلا در حال حاضر زندگی در خارج از کشور روز یکشنبه گفت که او درگیر شده بود در الکالا عملیات در کلمبیا از سال گذشته است. او گفت: این گروه تا به حال به “برخی از تنظیمات” پس از یک محموله سلاح به مقصد اردوگاه بود کشف و ضبط توسط مقامات کلمبیا در ماه مارس است.

Alemán گفت: این طرح برای قایق به زمین در لا Guaira, صفحه اصلی ونزوئلا اصلی فرودگاه بین المللی و نیم ساعت از پایتخت.

“هدف ما روشن بود” Alemán گفت. “ما قرار بود برای ورود از طریق La Guaira به خاطر آن بود که نزدیک ترین محل به اهداف ما.”

حادثه روز پس از اولین سالگرد Guaido را شکست قیام در کاراکاس که در آن رهبر مخالفان اقدام به تجمع نیروهای نظامی برای سرنگونی مادورو اما چند پاسخ داده شده تماس بگیرید.

[در داخل secret طرح به نوبه ارشد ونزوئلا در مقابل مقامات مادورو]

“چه شما می خواهید ما را به انجام?” Alemán پرسید. “این ممکن است به پنج و حتی 10 تلاش شکست خورده اما ما را به خلاص شدن از شر این دولت است.”

Alemán و دیگران در جریان تلاش نمی خواهد روشن شدن دقیق هدف از روز یکشنبه تاخت و تاز.

Néstor Reverol ونزوئلا وزیر کشور در تلویزیون ظاهر شد و صبح روز یکشنبه برای محکوم کردن آنچه که او به نام “تهاجم توسط دریا.”

“یک گروه از تروریست های مزدوران را از کلمبیا,” او گفت:, و ادعا کرد که هدف آنها بود “ترور یکی از رهبران انقلابی دولت است.”

ناظران تاکید کرد که آن را قابل توجه کشتی برای رسیدن به آن بخش از ونزوئلا از کلمبیا ساحل به عنوان مادورو دولت ادعا کرد. علاوه بر این هر گونه تلاش برای رسیدن به نقاط استراتژیک در کاراکاس را به معنای تراورس یکی از دو جاده که هر دو حاوی نظامی بررسی نقاط.

ماتیاس پا

AP

نیروهای امنیتی در بازرسی از یک منطقه ساحلی در لا Guaira.

مقامات ایالات متحده ابراز شک و تردید.

“در ونزوئلا از رژیم شده است سازگار در استفاده از آن از اطلاعات غلط به منظور تغییر تمرکز از آن سوء مدیریت از ونزوئلا” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

ونزوئلا مقامات گفتند آنها مصادره 10 تفنگ یکی 9mm Glock تپانچه و دو AFAG اسلحه و ماشین آلات. تصاویر تلویزیونی نشان داد که توده ای از اسناد و مدارک از جمله شناسنامه و کارت بانکی و orthodontist را دریافت. Diosdado Cabello ارشد مادورو وفادار بعدها گفت که هشت نفر کشته و دو نفر دستگیر شده از جمله یک “عامل” ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر.

“در پشت همه این است که ایالات متحده آمریکا و کلمبیا الیگارشی و narcotrafficking” گفت: Cabello رئیس جمهور مادورو-کنترل ملی مجلس مؤسسان.

Cabello ادعا کرد که یکی از افراد کشته شده در این عملیات ها که رابرت Colina نظامی از عمل مرتبط با الکالا شناخته شده به عنوان Pantera — پلنگ. هر چند Cabello سرزنش “راست بال” نه او و نه دیگر مقامات دولت بلافاصله متهم Guaidó یا مخالفت خود را حرکت.

Alemán گفت: عملیات انجام شده است بدون آگاهی از Guaidó یا ارشد دیگر مخالفت کردند. او گفت که آنها تا به حال شده است در جریان سال گذشته در این طرح تلاش و شکل گرفتن در کلمبیا اما نه تایید آن.

[نفت خیز ونزوئلا در حال اجرا از گاز و مادورو در حال اجرا است از گزینه]

کلمبیا اردوگاه های شرح داده شده توسط چند نفر آشنا با آنها به عنوان ابتدایی — تاسیس شد پس از Guaido شکست خورده طرح از ماه آوریل گذشته 30. ارشد مخالفت مقامات می گویند آنها را رد کرد الکالا تلاش به عنوان اتفاقی و بعید است به نتایج عملکرد و علاوه بر این می ترسید آن را به حال شده است نفوذ توسط ایرانیها عوامل است.

کلمبیا مقامات در ضمن نمی کند آنها را به طور جدی تا مارس تشنج از توقیف کامیونی حامل سلاح به مقصد اردوگاه. قبل از الکالا گرفته شده بود به کلمبیا بازداشت در ارتباط با ایالات متحده اتهامات او در مصاحبه با رادیویی کلمبیا است که این سلاح ها بودند که به معنای مورد استفاده در یک عملیات در نزدیکی مرز “علیه مادورو دیکتاتوری است.” او به طور خاص اذعان موجود از اردوگاه.

این طرح با توجه به بیش از یک دوجین از افراد آشنا با آن نیز درگیر اردن Goudreau, یک عضو سابق ارتش آمریکا که در فلوریدا مستقر شرکت Silvercorp می گوید آن را فراهم می کند راه حل های “دستهبندی نشده با تهدیدات و خطرات.” آسوشیتد پرس اولین گزارش Goudreau دخالت در روز جمعه. هفته گذشته توسط واشنگتن پست Goudreau کاهش یافته است به نظر.

“با توجه به ماهیت کار ما Silvercorp هرگز تایید و نه انکار هر گونه فعالیت در هر عملیاتی قلمرو” او گفت:. او در پاسخ به بیشتر درخواست برای اظهار نظر در روز یکشنبه.

Guaidó را بلافاصله نظر در صبح روز یکشنبه ، برخی در جریان اصلی مخالفان مادورو گفت: دولت ممکن است صحنه جعلی عملیات برای مقاصد تبلیغاتی.

Iván Simonovis, Guaido امنیت کمیسر هرگونه دخالت Guaido را “دولت موقت.”

“اگر وجود دارد هر گونه بدن من گمان می کنم آنها به کشته شدن مردم در جای دیگر آورده و بدن را به ساحل” Simonovis گفت. “منظورم این است که یک کلاه با پرچم ایالات متحده? در می آیند. این نوعی بازی کودکانه.”

Faiola گزارش از میامی.

ادامه مطلب

مادورو مصاحبه: رئیس جمهور ونزوئلا می گوید او هنوز هم در کنترل آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده

Guaidó مصاحبه: رهبر مخالفان وعده داده شده به صرفه جویی در ونزوئلا است. در حال حاضر شعله او روشن است petering و ایالات متحده خود را حامیان وزن گزینه های خود را.

Coronavirus مستندات در سراسر آمریکای لاتین ارسال ونزوئلا مهاجران به بازگشت به خود را شکسته میهن

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de