توقف توسط عشایر غذاخوری در سن کلمنت در موقع ناهار در روز شنبه کمی احساس مثل پریدن در یک ماشین زمان و رفتن دو ماه قبل از coronavirus همه گیر توقیف کسب و کار در سراسر کشور و تغییر زندگی برای همه است.

ده ها تن از شام نشسته در جداول آفتابی عرشه و یا در داخل در اطراف ساحل با مضمون نوار toasting margaritas و با بهره گیری از بهم زدن کاسه. مردم ایستاده یک پا یا دو از یکدیگر انتظار برای جداول به باز کردن. و تقریبا هیچ یک از کارکنان به مشتریان عینک ماسک.

عشایر غذاخوری یکی از مهمترین مشخصات بالا نمونه ای از یک اورنج کانتی کسب و کار است که بازگشایی در روزهای اخیر با وجود مداوم سفارشات از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که رستوران ها تنها به ارائه برو سفارشات و کسب و کارهای دیگر که نبوده است اعلام کرد: “ضروری” باقی می ماند بسته به سرعت گسترش ویروس.

  • عشایر غذاخوری در سن کلمنت باز کرده است به عقب با جدول فاصله بنابراین مشتریان می توانید مشاهده اجتماعی فاصله. نیز وجود دارد یک منطقه پاسیو. رستوران شد انجام کسب و کار سریع در شنبه, مه 2 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • یک نشانه در پنجره مرکز شهر سان کلمنت کسب و کار اعلام تمایل به دریافت همه چیز به حالت عادی در روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • تینا Gagné کمک می کند تا در این بازی به تازگی بازگشایی لباس, فروشگاه لباس, مراسم, بوتیک در سن کلمنت در روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • عشایر غذاخوری در سن کلمنت باز کرده است به عقب با جدول فاصله بنابراین مشتریان می توانید مشاهده اجتماعی فاصله. نیز وجود دارد یک منطقه پاسیو. رستوران شد انجام کسب و کار سریع در شنبه, مه 2 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • تینا Gagné کمک می کند تا در این بازی به تازگی بازگشایی لباس, فروشگاه لباس, مراسم, بوتیک در سن کلمنت در روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • عشایر غذاخوری در سن کلمنت به تازگی بازگشایی شده است اما کمتر جداول تنظیم به طوری که مردم می توانند فضا و فاصله اجتماعی در روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • مراسم بوتیک به تازگی بازگشایی در سن کلمنت در روز شنبه, مه 2 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“مردم می گویند من باید خون ها در دست من و مادر بزرگ خود را در حال رفتن برای مردن” عشایر غذاخوری صاحب جف گورلی گفت: از واکنش او دریافت آنلاین از برخی از مردم است. “اما من مجبور نیست هر کسی که به اینجا می آیند. اگر شما احساس نمی کنید راه ما فقط در خانه بمانند.”

حتی افرادی که دچار علائم می تواند حمل coronavirus و گسترش آن به دیگران است که چرا مقامات بهداشت عمومی هنوز هم اصرار هر کس به عمل اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک در مکان و اقامت در خانه زمانی که ممکن است.

اما در حالی که مقامات محلی می دانم که برخی از کسب و کار باز کردن back up و آنها می گویند که آنها در حال نظارت بر وضعیت تا کنون وجود ندارد به گزارش اورنج کانتی کسب و کار جریمه و یا تعطیل برای نقض دستور دولت است.

محلی و پلیس دولت فعال بودند در اطراف هانتینگتون بیچ اسکله در شنبه, برای مثال, درخواست از مردم برای ترک ساحل. اما هیچ کس گفت: هر چیزی به جمال Abdelmuti صاحب جک Surfy که باز صبح روز شنبه برای اولین بار در شش هفته.

“ما در حال تلاش نیست که شورشیان و یا هر چیزی” Abdelmuti گفت. “ما باید به پرداخت صورتحساب.”

Abdelmuti کاربردی برای وام از طریق طرح محرک اقتصادی فدرال اما شنیده نشده برگشت. او گفت: کسب و کار مانند خود و افرادی که بر روی آنها بستگی دارد تنها می تواند در قطع برای مدت طولانی اگر آنها مجبور به ماندن بسته شده است.

دیگر مغازه های محلی هرگز بسته Abdelmuti گفت. و او شنیده نشده از هر کسی که از جریمه نقدی محکوم شد. هنوز Abdelmuti گفت: او نمی دانست که اگر بازگشایی شد کار درست انجام دهد و او گفت: او به همکاری با مقامات و اگر آنها خواستار است.

در ضمن Abdelmuti کارکنان تمام شد با پوشیدن ماسک و دستکش. آنها مورد نیاز هر کسی که آمد در داخل به پوشیدن ماسک ، اگر خریداران ندارد آنها Abdelmuti آنها را ارائه یکبار مصرف ماسک به صورت رایگان.

در مراسم یک بوتیک لباس زنان در سن کلمنت کارگر تینا Gagne گفت: صاحب یک مادر با بچه ها که نمی توانیم به از دست دادن کسب و کار خود را.

Gagne گفت: آنها تعطیل و برای هفته ها تنها شخصی تحویل زمانی که مشتریان به طور منظم درخواست آنها. سپس او گفت: آنها شنیده می شود از یک مشتری که تا به حال فقط دو ماستکتومی و نمی تواند مناسب در هر یک از لباس خود را به طوری که آنها باز یک روز فقط برای او. سپس آنها شنیده گورلی با عشایر غذاخوری تشویق کسب و کارهای محلی برای بازگشایی, on May 1. بنابراین Gagne گفت: آنها رفت به مراسم برای تمیز کردن و سازماندهی و سپس مشتریان شروع به نشان دادن تا. شنبه, درب باز شد و مشتریان در تلاش بودند در لباس.

“من فکر می کنم مردم واقعا می خواهید به احساس مانند آنها در حال گرفتن برخی از حس عادی,” Gagne گفت.

گورلی اعلام کرد برنامه های خود را برای بازگشایی, مه 1 از طریق Facebook پست که رفت تا سهشنبه هر چند او اشاره نمی ناهار خوردن در خدمات. “از خواب بیدار و مبارزه برای حقوق خود را!” رستوران گفت: در یکی دیگر از پست صبح روز جمعه در نشستی دیگر کسب و کار برای باز کردن و برای مردم “سرد آبجو با دوستان خود.”

نارنجی شهرستان کلانتر سخنگوی وزارت کری براون تایید کرد که نمایندگان خود را به همراه بازرسان با بخش بهداشت و درمان آژانس در طول سفر به عشایر غذاخوری در بعد از ظهر جمعه پس از دریافت شکایت که رستوران تا به حال نقض stay-at-home سفارشات با ارائه ناهار خوردن در خدمات به مشتریان.

براون نمی تواند اظهار نظر در مورد چه نوع از عمل بازرسان بهداشت و سلامت در زمان به سمت کسب و کار. Orange County مراقبت های بهداشتی آژانس نمی تواند نظر رسیده در روز شنبه.

گورلی گفت: او نبوده است جریمه یا گفت به تعطیل.

او نزدیک به رستوران به عنوان به زودی به عنوان Newsom سفارشات از طریق رفت و در ماه مارس گورلی گفت. اما پس از آن این دستور را نگه داشته در حال گسترش گفت: با هیچ پایانی در چشم. و گورلی گفت: به سادگی پر کردن به رفتن سفارشات در حالی که او پرداخت در یک 7,500 فوت مربع ساختمان در گران اورنج کانتی نبود برش آن.

هر چند او یک محرک اقتصادی فدرال وام گورلی گفت: آن را تنها اجازه می دهد تا او را پرداخت کارکنان خود را برای دستمزد و راهنمایی که به طور معمول را تشکیل می دهند بخش عمده ای از درآمد خود را. او گفت که او شمارش 78 کارکنان و اعضای خانواده خود را که او بستگی دارد و او نمی خواهید به نشستن در پشت در حالی که او به طور بالقوه از دست رفته کسب و کار او ساخته شده با دست خود خود را هشت سال پیش.

بنابراین گورلی حذف چند جدول و فاصله نوار مدفوع چند پا از هم جدا کاهش ظرفیت خود را در حدود 40 درصد است. او همچنین ارائه coronavirus آنتی بادی آزمایش به همه کارکنان خود را به نشان می دهد اگر آنها را به حال ممکن است این ویروس در حال حاضر. و او به آنها این گزینه را به عقب می آیند. حدود نیمی از او را در آن.

در حالی که او را بدست برخی از آنها بدم میاید پست گورلی نیز بدست ایمیل فن از سراسر کشور است. یک مرد به نام از تگزاس روز جمعه در گفت و از او خواست برای اجرای کارت اعتباری خود را برای 100 نکته از پیشخدمت.

دیو کلاین, 29, در عشایر غذاخوری در روز شنبه با یک نوشیدنی در دست در انتظار یک جدول با دو نفر از دوستان. وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه آیا او در همه نگرانی در مورد ابتلا به کروناویروس کلاین گفت: “من فکر می کنم این ویروس یک خمره…”

شهرستان سن کلمنت عضو شورای ژن جیمز گفت: او نه محکوم و نه اغماض گورلی تصمیم. اما جیمز گفت که او احساس دلسوز نسبت به کسب و کار مانند عشایر ” که در حال مبارزه اقتصادی اضافه کرد که گورلی تا به حال به انجام آنچه که بهترین برای خانواده و کسب و کار.

“این واقعا صحبت می کند جلد به این واقعیت است که یک صاحب کسب و کار است که پس از جان گذشته است که او حاضر به فدا کردن خود مجوز کسب و کار مواد غذایی خود را در خدمات مجوز خود را ABC مجوز” گفت: James شده است که آوازی در مورد نگه داشتن سواحل شهر باز برای فعال استفاده کنید.

جیمز فکر می کند که کسب و کارهای دیگر در سن کلمنت پیوستن عشایر و نقض بهداشت عمومی سفارشات با ارائه ناهار خوردن در خدمات برای مشتریان.

“او قطعا اما او برای رفتن به آخرین,,” او گفت:.

در ضمن Newsom روز جمعه تشویق ساکنان به بیمار امیدوار شل تر سفارشات “روز نه هفته” دور تا زمانی که مردم نمی شروع به تجمع و ایجاد خوشه از عفونت.

“اگر ما می تواند جلوگیری از آن, پس از آن ما در حال رفتن برای رسیدن به طرف دیگر از این با تغییرات زیادی سریعتر و من فقط امیدوارم که مردم را در نظر بگیرید که” Newsom گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de