کسب و کارهای کوچک را تشکیل می دهند اکثر اقتصاد در سراسر جهان است. و بسیاری از آنها در حال صدمه زدن به شدت در حال حاضر به عنوان گسترش coronavirus را مجبور مستندات و تعطیلی را ساخته اند که کسب و کار به عنوان معمول همه اما غیر ممکن است. آیا این کسب و کار خواهد شد در اطراف برای دیدن پایان همه گیر می تواند بستگی به جایی که آنها در خانه تماس بگیرید.

حسن نیت ارائه میدهد از Trattoria Toscana

یک نمای خارجی را نشان می دهد Trattoria Toscana رستوران در هامبورگ.

در آلمان دوستانه مالیات و پول سریع.

برلین — که اروپا شروع به بستن در اوایل ماه مارس 61 ساله ماریو Rizzello و 30 سال دختر قدیمی, Daria, تماشا عصبی از خود را کوچک متعلق به خانواده رستوران ایتالیایی در هامبورگ.

هنگامی که آلمان تحمیل خود محدودیت های یک زن و شوهر از هفته بعد 16 جدول در Rizzellos’ “Trattoria Toscana” — معمولا شلوغ با تجار در طول ناهار و با به طور منظم در شب — به طور ناگهانی خالی است. ماریو Rizzello می ترسید برای بقای رستوران او صرف مقدار زیادی از 30 سال گذشته است.

“ما نمی دانیم . . . چگونه می توانید از طریق این” خانواده نوشت در وب سایت خود را در یک پیام به مشتریان.

تا حدی به دلیل آلمان شده بود سریع به پاسخ به همه گیر محدودیت در رستوران مانند Trattoria Toscana شد آرام تر از دیگر کشورها است. مشتریان اجازه نداشتند به ناهار خوردن در, اما Trattoria Toscana شد مجاز به فروش takeout, مواد غذایی, نقشه کشی بسیاری از مشتریان وفادار که می خواست خود را در رستوران محلی برای زنده ماندن.

هنوز درآمد کاهش یافته است بیش از نیمی از. در هفته های کسب و کار را در مواجه با فشار مالی.

حسن نیت ارائه میدهد از Trattoria Toscana

ماریو Rizzello غرفه در ورودی خود Trattoria Toscana.

سپس به کمک وارد شده.

“من تا به حال برای اعمال حکومت اما فرض آن را چهار یا پنج ماه به تایید” ماریو Rizzello به یاد می آورد. در عوض در عرض یک هفته پس از تشکیل پرونده درخواست خود را, او در بر داشت خود را با کمک های اضطراری در حدود $15,000. حدود دو سوم از پول از دولت ملی است که راه اندازی یک $54 میلیارد سریع آتش نجات بسته برای کسب و کارهای کوچک و مترجمان آزاد; بقیه در آمد از هامبورگ منطقه ای دولت. رستوران نیز برای اعمال مالیات بر تعویق تحت عنوان-ایجاد برنامه های دولت است.

رستوران $15,000 گرانت را ندارد به پرداخت می شود را پوشش می دهد و بیش از نیمی از رستوران هزینه های عملیاتی برای سه ماه. درآمد از takeout فروش پوشش بسیاری از باقی مانده های سربار.

“همه شده است واقعا دوستانه از مقامات مالیاتی به صندوق اضطراری مقامات آن شده است بسیار آسان” Daria گفت: این روند برای حفظ بودجه حتی اگر او افزود: از زمان راه حل باقی مانده است “ناپایدار در دراز مدت است.”

خانواده بداند خود را به در یک موقعیت راحت تر از دوستان و بستگان خود را ویروس زده کشور ایتالیا که در آن بسیاری از صاحبان کسب و کار در حال انتظار برای دور مقدار کوچکتر از کمک.

“من خوشحالم که در آلمان در حال حاضر” ماریو Rizzello گفت.


— ریک Noack

کار برای بادام زمینی در حال انتظار برای کمک در برزیل.

ریو دو ژانیرو — برای بسیاری از کار خود را, زندگی پائولو روبرتو Nunes دقیقا می دانستند که او بود. او یک بادام زمینی فروشنده — بیشتر شهرت در شهر در نظر او.

“من معروف” او با افتخار از خانه خود را در رکینها بزرگترین favela در برزیل. “اما آن مشکل است.”

آن شده است هرگز سخت تر از این است. هیچ یک خرید بادام زمینی است. بسیاری از افراد در داخل خانه های خود و کسانی که در مستند هم از ترس به خرید آجیل از گرم سینی او hauls از طریق favela. درآمد ماهانه خود را کرد از حدود $400 به $25.

ریکاردو Moraes

ایسنا

در رکینها زاغه در طول شیوع کروناویروس در Rio de Janeiro, مارس 22.

او ترس او دو فرزند جوان و همسر را گرسنه پس از اعمال او سه هفته پیش به صورت ماهانه $110 دولت ارائه شده به کارگران رسمی که نشان دهنده حدود 40 درصد از نیروی کار است. اما او هنوز در انتظار. نرم افزار تلفن دولت نورد می گوید: تنها در مورد او این است که “تحت تجزیه و تحلیل.”

دولت فدرال در تلاش برای کمک به فقیرترین شده است خورش اداری snafus فنی اشکالات و اختلافات سیاسی. رئیس جمهور Jair Bolsonaro گفت: stay-at-home سفارشات کار نمی کند و غیر رسمی کارگران — خدمتکاران خیابان فروشندگان رانندگان — نیاز به پول برای زنده ماندن. اما مقامات محلی می گویند که دولت فدرال نیست ارائه پشتیبانی به اندازه کافی برای جبران از دست درآمد و به مردم اجازه می دهد به ماندن در خانه. این هفته طولانی خطوط فر خارج از بانک در ریو دو ژانیرو به عنوان مردم صف خود را از جزوه undercutting رسمی خواستار اجتماعی فاصله.

در میان میلیون ها نفر در نیاز بود Nunes. او هرگز می خواستم برای گرفتن کمک از دولت است. از آن ساخته شده او را احساس می کنم “ناتوان است.” اما او نمی تواند دیدن هر راه دیگر. بنابراین او چک تلفن خود را روزانه از اخبار در مورد او.

“من می توانم هر چیز دیگری,” او گفت:. “من باید کودکان در خانه.”


— ترنس مک کوی

انگلیس شرکت می یابد ‘دلیلی برای نگه داشتن مبارزه’

لندن — در اوایل ماه مارس سیمون فریمن نگهداری پیگیری اخبار در مورد گسترش coronavirus در آسیا و تعجب که چگونه آن را می تواند تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را اگر آن ضربه سخت در بریتانیا.

فریمن صاحب پلت فرم های دیجیتال Freestak که با این نسخهها کار با امثال نایک و Under Armour به آنها را در ارتباط با هوای آزاد و استقامت اثرگذارندهها — یک cenacolo از

عکس جولی فریمن

سیمون Freeman, مدیر اجرایی Freestak یک استقامتی, ورزش, پلت فرم.

تازه و نخبگان دونده کوهنورد و دوچرخه سواران است که چت و ارسال فیلم و به طور کلی جسور و متهور ساختن در مورد سوء استفاده خود را. به عنوان یک آزمون از او پرسید: 11 نفر تیم از کارکنان و پیمانکاران به کار در خانه برای یک هفته برای تعیین اینکه آیا آنها می تواند به عنوان کارآمد وجود دارد که در دفتر کوچک در شمال لندن. آنها بود و آنها بودند.

فریمن 45 و همسرش, جولی, به نظر می رسید به خوبی موقعیت زمانی که مقامات انگلیسی در 23 مارس دستور داد دفاتر به نزدیک است. راه اندازی چهار سال پیش Freestak پیش بینی شده بود به تولید حدود 1 میلیون دلار درآمد در این سال, اما هیچ یک از برنامه ریزی برای یک زندگی در حال تغییر همه گیر. در هفته Freestak کاهش یافته و همه پیمانکاران و furloughed سه از آن شش انگلستان مبتنی بر کارکنان و فریمن و همسرش در زمان عمیق کاهش پرداخت. و ماده وجود دارد از 1300 $ماهانه اجاره دفتر — ارزان لندن استانداردهای اما سخت به پرداخت بدون پول نقد جریان است.

سپس صاحبخانه زنگ زد. “‘شما بوده ام مستاجران,'” فریمن به یاد می آورد او گفت قبل از او ارائه شده به چشم پوشیدن از اجاره برای مه و ژوئن.

فریمن دریافت یکی دیگر از سورپرایز شیرین و لذت بخش. دولت با صدها میلیارد دلار به صورت وام و کمک های اولیه از جمله معافیت های مالیاتی به سهولت درد مالی به شرکت ها و کارگران است. یکی از برنامه های وعده داده شده برای بازپرداخت کارفرمایان برای حدود 80 درصد از دستمزد ماهانه — و یا به عنوان بسیاری به عنوان مورد $3,100 هر کارگر — برای کسانی که آنها را furloughed. فریمن ارائه درخواست خود را برای پوشش سه furloughed کارکنان و در 27 آوریل او را دیدم تقریبا $9,000 در بودجه دولت منتقل شده است به Freestak حساب. “من اعمال می شود اما من هرگز فکر نمی کردم آن را از” فریمن گفت. “این پول به ما می دهد یک دلیل برای ادامه جنگ.”

روزی او قصد دارد برای بازگشت حداقل یک نعمت بزرگ. “صاحبخانه من! من او را به عنوان به زودی به عنوان من می توانم آن را ندارند.”


— کریستین Spolar

روسی, تا تو, سالن غرق در جوهر قرمز بدون کمک دولت

Kirill Kudryavtsev

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک زن عبور از یک جاده در مقابل مغازه ها بسته در حومه مسکو در آوریل 11.

مسکو — با تشکر دلسوز صاحبخانه برای اجاره مارس هنوز هم نشده است پرداخت می شود. ممکن است اجاره ممکن است باید صبر کنید بیش از حد. اگر Faux Pas, تا تو, استودیو می تواند باز نمی شود در ماه ژوئن آن را به احتمال زیاد متوقف به وجود داشته باشد.

“یک ماه است و بیش از یک بعدی خواهد بود که در گذشته ما می تواند زنده ماندن بدون باز کردن گفت:” پاول Zelentsov که شرکت صاحب فاحش با ویتالی Kazantcev.

حسن نیت ارائه میدهد از پاول Zelentsov

صاحبان Faux Pas تو استودیو در مسکو گفت: اگر آنها نمی تواند باز ژوئن 1, آنها به طور دائم ،

Coronavirus همه گیر است آمار روسیه کوچک-بخش کسب و کار به خصوص سخت به عنوان کشور برگزار کرده است از نورد گسترده بسته محرک مقایسه با کسانی که در ایالات متحده و اروپا است. در ضمن با روسیه گرفتی 100,000 موارد تایید شده بیماری ولادیمیر پوتین رئیس جمهور توسعه یافته “افراد درحال آزمایش بدون” دوره تا مارس 11, نگه داشتن غیر ضروری کسب و کار توقیف در حالی که کارگردانی آنها را به ادامه پرداخت حقوق کارمند.

روسیه دولت را تشویق وام دهندگان به انعطاف پذیر در میان coronavirus تعطیلی اما Zelenstsov گفت: Faux Pas دریافت نکرده هر گونه کمک های دولتی در بخشی به دلیل آن مشخص نیست به او اگر وجود دارد در دسترس است. کسب و کار جان سالم به در ماه گذشته به لطف درک درستی از آن صاحبخانه.

رئیس در میان کرملین اقدامات بود تعطیلات مالیاتی و یک طرح برای بانک های دولتی برای ارائه به شرکت های بهره حقوق و دستمزد وام به اطمینان حاصل شود آنها می توانند در پرداخت به کارگران است. اما در آوریل 10, بانک مرکزی الویرا Nabiullina اذعان کرد این برنامه رو به “آهسته” شروع — فقط 1.2 درصد از وام های کاربردی برای تصویب شده پس از دو هفته.

Faux Pas که Zelentsov گفت: باعث می شود در اطراف $13,500 یک ماه پوشش داده حقوق و دستمزد خود را برای چهار کارکنان اداری اما از آنجا ساکن آن هنرمندان هستند و به طور معمول پرداخت شده توسط مشتری آنها دریافت نکرده ایم پول از تو استودیو پس از مسکو اعمال سخت stay-at-home سفارشات در مارس 28. Zelentsov, 37, گفت: Faux Pas همچنین ادامه داد: برای پرداخت این زن که به طور منظم تمیز اطاق نشیمن چرا که “ما به حمایت از او بیش از حد در این زمان دشوار است.”

سعی کنید برای آوردن درآمد در حالی که هنوز بسته Faux Pax آغاز شده مشاوره آنلاین برای کسانی که می خواهند یک سفارشی طراحی تاتو; یک طراحی کامل از هزینه $40. آن را نیز ارائه کارت های هدیه بنابراین کسانی که برنامه ریزی برای گرفتن یک امضا وجود دارد در آینده می تواند حمایت مالی از کسب و کار در موقت.

“من فکر کردن در مورد چگونه در کشورهای دیگر وجود دارد بیشتر حمایت دولت” Zelentsov گفت. “اما ما را از آنچه ما را در اینجا.”


— ایزابل Khurshudyan

پنیر (سگ) و صرفه جویی مالیاتی کاهش درد برای راه اندازی

اوایل صبح روز چهارشنبه کلر گونگ نقاب و پرواز برای دیدار با مشتری در Hangzhou.

به عنوان بنیانگذاران پکن-بر اساس هوش مصنوعی راه اندازی مر.AI, گونگ, 31 مورد استفاده قرار گرفت به متقاطع چین به مشتری جلب کردن شرکت نرم افزار و, جدیدترین ارائه یک ربات منشی.

چیزی متفاوت در این زمان بود که او تا به حال 30 فولاد ماسک در دو. یک gantlet حرارت چک دراز در پیش است.

حسن نیت ارائه میدهد از کلر گونگ

کلر گونگ از بنیانگذاران هوش مصنوعی چینی راه اندازی مر.هوش مصنوعی در محل کار در پکن.

“این یک کمی پیچیده تر است در حال حاضر,” او گفت: به عنوان او کشیده از این فرودگاه در یک تاکسی.

زمانی که مستند آغاز شد و در ژانویه پنیر — گونگ, گلدن رتریور — پاپ خواهد بود به کار کنفرانس های ویدئویی و همکاران نوزادان wailed و پدر و مادر سرگردان به نمایش برای دیدن آنچه که قرار بود.

وجود ناراحتی های دیگر ، پنیر dogwalker دیگر می تواند بیش از. گونگ تا به حال به همه خود او ناهار. با رگه های صورتی محو شدن از مو و سالن های بسته هنوز گونگ خریداری آبی رنگ آنلاین و redid برجسته خودش.

اما گونگ و مر.هوش مصنوعی که حدود 70 کارمند تمام وقت هستند خوش شانس با وجود این travails از چند ماه گذشته. این شرکت نوع تکنولوژی در حال ظهور کسب و کار است که پکن امیدوار است برای سرپا نگه داشتن آن را به عنوان رول آن همه گیر محرک ارائه می دهد که معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک. گانگ گفت: مر.AI واجد شرایط برای چند هفته از انجمن در دفتر, اجاره به ارزش $6,800. این شرکت نیز مجاز به چشم پوشی $184,100 در کمک های امنیت اجتماعی که آن را فعال کنید برای جلوگیری از اخراج و حفظ کارکنان خود را در حقوق و دستمزد.

گونگ کاهش یافته است به بحث در مورد درآمد شرکت نسبت به آن می گویند سقوط قابل توجهی در سه ماهه اول به عنوان تولید قطعات الکترونیکی مشتریان متوقف شد, تولید برخی حتی رفت و شکست, او گفت:, و سرمایه نیز خشک شده بود.

“از آنجا که از virus و وضعیت اقتصادی آن ساخته شده آنها را بسیار محافظه کار” گونگ گفت.

گونگ گفت که او و همکارانش به دنبال فرصت ها در تجارت الکترونیکی برای جبران تولید خود را مشتری ضرر و زیان این سال است. او همچنین امیدوار است وجود خواهد داشت بیشتر بازدید کنندگان به زودی برای ربات خود را مسئول پذیرش که رنج می برد در سکوت برای چند هفته در تنهایی مرسدس کف نمایشگاه در شنژن.


— اوا Dou

ادامه مطلب

نقشه برداری در سراسر جهان گسترش coronavirus

چه چیزی باعث coronavirus? شک و تردید در نظریه ها در مورد شیوع این منبع چینی

اجتناب از تنهایی و از coronavirus بیمارستان مرگ

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de